تور استانبول

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تور استانبول

تور استانبول

تور استانبول شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در بهترین هتل های ترکیه در دروازه اروپا می شود. رزرو بلیط و هتل به صورت تک نیز برای مسافران میسر است. تور استانبول از آن جهت برای ایرانیان همیشه جذابیت داشته که این شهر محل زندگی و کار تعداد زیادی ایرانی می باشد. رستوران های ایرانی در این شهر فراوان و هزینه اقامتگاه نیز در این شهر پائین می باشد. علاوه بر این همان ویژگی زیبایی همیشگی ترکیه در این شهر به چشم می خورد به علاوه اینکه این شهر تاریخ بسیار غنی و طولانی را در سینه خود جا داده است. تصویر مسافرانی که در کشتی های تفریحی کوچک و بزرگ غذا به سمت اسمان پرتاب می کنند و مرغان ماهیخوار که آنها را در هوا به نوک می گیرند یکی از دیدنی های جالب این شهر می باشد.

در عظمت این شهر همین بس که نام پایتخت فرهنگی اروپا را با خود به یدک می کشد. این شهر همچنین بزرگترین شهر ترکیه و قلب اقتصادی آن می باشد و نه تنها در ترکیه بلکه در کل جهان یکی از محبوب ترین نقاط گردشگری محسوب می شود. این شهر زمانی پایتخت روم شرقی و عثمانی ها محسوب می شد. تا اینکه حکومت عثمانی ها در جنگ جهانی سقوط کرد و پایتخت جمهوری ترکیه به آنکارا تغییر پیدا کرد. فوتبال در این شهر بسیار محبوب است و سه باشگاه معروف این کشور فنرباغچه، گالاتاسرای و بشیکتاش هر سه در این شهر فعالند.

معروفترین بنای این شهر مسجد ایاصوفیه می باشد که در واقع کلیسایی بوده که در زمان امپراطور روم شرقی کنستانتین ساخته شده و بعد از تصرف این شهر به دست عثمانی ها آنرا به مسجد تبدیل کردند. در صورت انتخاب تور استانبول حتما بازدید از این مسجد را از دست ندهید. با اینکه استانبول برای ایرانی ها به مرکز گردشگری عادی تبدیل شده اما جهت بهترین استفاده از هزینه ای که می کنید حتما با کارشناسان تور استانبول شرکت تماس حاصل کنید.

درباره استانبول و تور استانبول

  • مساحت: 21 هزار کیلومتر مربع
  • جمعیت:1200000 نفر

پیوند به بیرون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][blog type=”grid-3″ pagination=”1″ cat=”12042″ posts=”8″ sort_by=”” sort_order=”desc” title=”” title_type=”” view_all=”1″ link=”” main_color=”” tags=”” term_ids=”” post_format=”” offset=”” post_type=””][/vc_column][/vc_row]