تور آنتالیا

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تور آنتالیا

تور آنتالیا

تور آنتالیا شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در بهترین هتل های ترکیه در کنار زیبا ترین سواحل طبیعی دنیا می باشد. آنتالیا شهری رویایی با زیبایی های فراوان طبیعی، کوه ها، جنگل ها، آبشارهایی جالب که مستقیما به دریا می ریزند و سواحل جادویی می باشد. همین عوامل موجب شده دولت ترکیه توجه زیادی به گسترش توریسم در این شهر داشته باشد و ساخت هتل هایی که در تجمل و زیبایی و راحتی مدام از یکدیگر پیشی میگیرند تصویری دائمی در این شهر است. قوانین برای گردشگران آسان و غیر دست و پاگیر است به همین دلیل از سرتاسر جهان گردشگران همیشه به این شهر سرازیر می شوند. سواحل اصلی این شهر دو ساحل لارا و کونیالتی می باشند. یکی دیگر از نقاط دیدنی که در تور آنتالیا به بازدید کنندگان توصیه می شود بنای دروازه هادریان یا به قول ترک ها اوچ قاپیلار می باشد.

در گذشته که دور تا دور شهر را دیوار گرفته بودند این بنا دروازه ورودی شهر محسوب می شد و هم اکنون به شکل بسیار جالبی سالم مانده است. به مسافران این شهر توصیه می شود از آبشار زیبای دودن هم دیدار کنند. جمله رودهایی که به مدیترانه میریزند در مسیر خود صحنه های دلپذیری ایجاد می کنند اما دو چشمه جوشان بنام پینارباشی در منطقه کیرک گوزلر از همه معروف ترند. از معماری های دوره اسلامی هم می توان به مسجد علاء الدین اشاره کرد که مربوط به دوره سلجوقی می باشد. این مسجد دارای مناره ای به ارتفاع 38 متر در نزدیکی ساحل می باشد برای رسیدن به اوج مناره باید پلکانی 90 تایی را بالا بروید. هم اکنون از این مناره بیشتر به عنوان موزه استفاده می شود.

در ایران تور آنتالیا یکی از محبوب ترین پکیج ها برای مسافرانی است که می خواهند تعطیلات را در کشوری زیبا، نزدیک و ارزان بگذرانند. به همین سبب شرکت ارسطو پرواز با بهره گیری از ارزان ترین کانال های ممکن و چارتر مستقیم اقدام به برگزاری تور آنتالیا برای علاقه مندان کرده است.

درباره آنتالیا و تور آنتالیا:

  • مساحت: 21 هزار کیلومتر مربع
  • جمعیت:1200000 نفر

پیوند به بیرون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][blog type=”grid-3″ pagination=”” cat=”12041″ posts=”8″ sort_by=”” sort_order=”desc” title=”” title_type=”” view_all=”1″ link=”” main_color=”” tags=”” term_ids=”” post_format=”” offset=”” post_type=””][/vc_column][/vc_row]