تور سبو

تور سبو فیلیپین تابستان 96

پکیج های جنوب شرق آسیا پکیج های سبو پکیج های فیلیپین

تور سبو فیلیپین تابستان 96

تور سبو فیلیپین تابستان 96 با پرواز امارات و مستقیم به سبو برگزار میشود.

خدمات تور سبو فیلیپین:

بلیط رفت و برگشت با پرواز امارات، پرواز مستقیم رفت و برگشت به جزیره سبو، ۷ شب و ۸ روز اقامت در جزیره، هتل با صبحانه، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر دریایی، لیدر.

مدارک لازم جهت ویزای توریستی فیلیپین:
اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار، کپی صفحه اول و دوم شناسامه، دو قطعه عکس، مانده حساب ۱۰ میلیون برای هر نفر.

زمان لازم جهت ویزای توریستی فیلیپین:
زمان لازم برای ویزای توریستی فیلیپین ۷ روز کاری بدون تعطیلی می باشد.

[table id=221 /]

درباره جزیره سبو:

سبو یکی از قدیمی ترین شهرهای فیلیپین و ملقب به عروس شهرهای فیلیپین میباشد که در زمان سلطه اسپانیایی ها بر فیلیپین در سال ۱۵۶۵ ساخته شده است. جزیره سبو با جمعیتی در حدود ۲ میلیون نفر بعد از مانیل دومین شهربزرگ در فیلیپین است که از آن به عنوان پایتخت فرهنگی فیلیپین یاد می کنند.

سبو در میان ۱۶۷ جزیره کوچک و بزرگ با پوششی سرسبز از گیاهان استوایی، صخره های آهکی و سواحل شنی سفید با آب های کریستالی احاطه شده است که از محبوب ترین این جزیره برای گردشگران را مکتان، سوملین، پاسکادور، نالوسوآن نام برد. از جاذبه های دیدنی شهر سبو می توان به کارنوال ها و فستیوال های و فستیوال های متعدد معبد تاتو و کلیسای قدیمی نام برد.

بهشت ساحلی گرمسیری باتیان در شمال جزیره سبو:

ساحلی بی نظیر با ماسه های سفید، تمامی تفریحات دریایی، آب های شفاف و گرم به خاطر شرایط آب و هوایی رستوران های بسیار لوکس با طیف غذاههای عالی و متنوع، مراکز خرید با برندهای معتبر دنیا، هتل های لوکس، ایستگاههای مترو و تمامی امکانات مجهز در این منطقه فراهم شذه است. در شمالی ترین نقطه جزیره این جزیره رویایی واقع شده است که به آبهای شفاف و زلال معروف است

این بهشت زیبای ساحلی از سه منطقه اصلی تشکیل شده است:بانتایان،مادریس،ستا،باتایان در گرم ترین قسمت واقع شذه است که یک کلیسای بسیار زیبا در نزدیکی آن قرار گرفته است،مادریس که شکل یک دهکده درن برای ماهیگری با تاریخچه بسیار غنی است.و ستا بهترین منطقه برای تفریحات دریایی و ساحل بسیار زیباست.راه آسانی برای سفر به این جزیره وجود ندارد اما راه طولانی برای سفر به این بهشت زیبا ارمغانی بسیار خوب و اقامت در جزیره را به شما می دهد.لذت عمیق در ساحل به همراه آفتاب گرفتن در آب و هوایی عالی تجربه کنید.

راه سفر به باتیان:

هیچ پرواز مستقیمی به جزیره باتیان وجود ندارد ولی نزدیکترین فرودگاه به باتیان مکتان است که از سال ۲۰۱۲ در این فرودگاه پرواز انجام می شود.

رفتن از شهر به بندر ساحلی هانگیان:

راه رفتن به جزیره باتایان از شهر سبو است که با یک اتوبوس می توانید به بندر هانگیان برسید.

مزرعه گل و احساس:

یکی دیگر از جاذبه های توریستی سبو مزرعه بسیار زیباست که این مزرعه شبیه باغ های گل در آمستردام و هلند است.رنگ های به کار رفته در این مزرعه قرمز و زرد و ناذنجی است که زیبایی خاصی به این مکان فوق العاده داده است.هر ساله کشاورزان قبل از روز پرستار در سبو برداشت های گل ها را انجام می دهند.زمان جشن گل در سبو هر ساله در ماه مهر است.

خرید در سبو:

مرکز خرید اس ام سیتی جزیره سبو:

یکی از بزرگترین مراکز خرید زنجیره ای در سبو که دارای برندهای معتبر می باشد این مرکز خرید بزرگ است. این مرکز خرید زنجیره ای در ۴ قسمت مختلف در کنار هم قرار گرفته است و این مرکز خرید در مرکزیت جزیره و بزرگترین فروشگاه در سبو است.

این فروشگاه در ۳۰ طبقه مجزا و بزرگ و دارای ۷۰۰ واحد تجاری و بازرگانی است که تمامی نیازههای مسافران را برای خرید فراهم میکند. یکی از مراسم همیشگی در این مال بزرگ جشن شکلات است که به صورت همیشگی در این مرکز برگزار می شود.

یکی دیگر از مراسمی که در این مال بزرگ برگزار می شود خرید ویژه و قرعه کشی در تعطیلات است که از جوایز آن می توان به بلیط و اقامت در جزیره بوراکای و پالاوان،بلیط و اقامت در هنگ گنگ،اگر در این زمان های خاص در جزیره اقامت داشتید حتما از این جشن ها استفاده کنید.

دانلود پکیج تورسبو-پرواز امارات