تور بالی با پرواز قطری

تور بالی با پرواز قطری ویژه خرداد ماه

پکیج های اندونزی پکیج های بالی پکیج های جنوب شرق آسیا

تور بالی با پرواز قطری ویژه خرداد ماه

درباره منطقه نوسادوآ بالی
ساحل زیبای نوسا دوآ

نوسا دوآ (Nusa Dua) یک شبه‌جزیره در جنوب بالی و  به معنای جزیره دوم است. نوسا دوآ در ۴۰۰ کیلومتری دنپاسار مرکز استان بالی واقع شده است. این منطقه از فرودگاه بین‌المللی ۲۰ تا ۳۰ دقیقه با ماشین، از اولوواتو ۲۰ دقیقه و از جیمباران ۱۵۵ دقیقه فاصله دارد. با ورود به این جزیره از دنیای روستائی بالی خارج و به جهانی پر زرق و برق و لوکس که بزرگترین و بهترین هتلهای جهان را در خود جای داده است وارد خواهید شد.

بالی مکان همیشگی کنفرانسها ، کنگره ها، نشستها و دیگر مناسبات سیاسی می باشد را خواهید یافت. در اینجا رستورانهای مجلل، کشتیهای تفریحی بسیار لوکس، زمینهای گلف و هتلهای رویائی با میهمان نوازی بالینزی پذیرای شما خواهند بود. از گوشه و کنار این شبه جزیره نوای  موسیقی و بوی خوش غذاهای شرقی به مشام میرسد. اما زندگی شبانه در اینجا به زرق و برق کوتا بیچ نیست .اینجا مکان آرامش است. مکانی برای آرامش بزرگان. سواحل نوسادوا نیز از زیباترین سواحل جهان بوده بطوریکه در رده بندی جهانی مقام پنجم را ازآن خود نموده است. معبد زیبای اولا واتو نیز در این شبه جزیره زیبا واقع گردیده است.

از نقاط دیدنی این منطقه می‌توان به ساحل گگر (Geger Beach)، موزه‌ی پسیفیکا، جزیره‌ی سرانگان و ساحل پانداوا (Pandawa Beach) و معبد اولاواتو در نوسا دوآ بالی اشاره کرد. در نوسا دوآ بالی یک مرکز خرید قرار گرفته که در آن می‌توانید به صرافی، رستوران، سوپرمارکت، خدمات ماساژ، فروشگاه البسه و صنایع دستی دسترسی داشته باشید. در نوسا دوآ بعد از ساعت ۱۰ شب  تمامی فروشگاه‌ها و غذاخوری‌ها تعطیل می‌شوند. می توانید بهترین خدمات و امکانات لوکس را در ساحل نوسا دوآ در بالی تجربه کنید. ساحل منطقه نوسا در بالی از مناطق روستایی و جنگل های بالی دور است اما به فرودگاه نگوراه رای بسیار نزدیک هستند. برخلاف سواحل منطقه کوتا در بالی در منطقه نوسا دوا شما با برنامه‌های شبانه روبه‌رو نخواهید بود و کسانی که به این منطقه بالی سفر می‌کنند صرفاْ به دنبال آرامش و سکوت هستند. هتل‌های این منطقه نیز بسیار لوکس و شامل خدمات ماساژ و ریلکسی هستند.

پکیج تور بالی با پرواز قطری ویژه خرداد ماه

[table id=223 /]

آژانس ارسطو پرواز آریان:مجری مستقیم در مسیر بالی ،فیلیپین، سنگاپور، ویتنام، مالزی می باشد.

آژانس ارسطو پرواز آریان :چارتر کننده تور در مسیرهای بالی ،فیلیپین ،سنگاپور ،ویتنام و مالزی می باشد.

تور و بلیط ها چارتر و غیر قابل استرداد می باشد.
در صورت تمایل امکان میکس هتل ها با یکدیگر مقدور می باشد .
مدارک جهت ویزا اندونزی تور بالی : دو قطعه عکس رنگی ، مانده حساب حداقل ۱۰ میلیون ، کپی شناسنامه تمام صفحات و کپی کارت ملی و اصل پاسپورت.
هتل های بالی فوق از بهترین هتل های پیشنهادی در هر منطقه می باشد در صورت درخواست هتل دیگری که در پکیج وجود ندارد با کانتر مربوطه خانم لطفی تماس حاصل فرمایید .
خدمات تور بالی با پرواز قطری

7 شب و 8روز اقامت با صبحانه- گشت شهری باناهار- لیدرفارسی زبان- ترانسفرفرودگاهی رفت و برگشت- سیم کارت- بیمه مسافرتی.

آژانس ارسطو پرواز آریان مجری مستقیم تور بالی آفرتوربالی فیلیپین مالزی سنگاپور تایلند آنتالیا کوش آداسی دبی میباشد.
آدرس : سهروردی جنوبی – تقاطع مطهری – جنب بانک تجارت ۲۷۱ – طبقه دوم واحد ۴
تلفن : ۸۸۴۱۴۰۰۴
جهت خرید و اطلاعات بیشتر تور فوق با کانتر مربوطه خانوم لطفی تماس حاصل نمایید.
برای دریافت پکیج تور بالی ویژه تابستان ۹۶ تماس حاصل فرمایید.