تور مانیل

تور 7 شب مانیل ویژه تابستان 96

پکیج پکیج های جنوب شرق آسیا پکیج های فیلیپین پکیج های مانیل

تور 7 شب مانیل ویژه تابستان 96

مانیل
خدمات تور 7 شب مانیل ویزه تابستان 96

بلیط رفت و برگشت با پرواز قطر و الاتحاد ، 7 شب اقامت در هتل با صبحانه، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی، ویزای توریستی فیلیپین.

برای اولین بار لیدر فارسی زیان مستقر در مانیل.
مدارک لازم جهت ویزای فیلیپین:

اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار، کپی صفحه اول و دوم شناسامه، دو قطعه عکس، مانده حساب به لاتین ۱۰ میلیون برای هر نفر.

زمان لازم جهت ویزای توریستی فیلیپین:

زمان لازم جهت ویزای توریستی فیلیپین ۱ هفته کاری است.

پکیج تور 7 شب مانیل ویژه تابستان 96

[table id=36 /]

درباره مانیل

مانیل در ساحل شرقی خلیج مانیل و در مصب رودخانه پاسیگ واقع شده است. این شهر یکی از شانزده شهرستان ناحیه مترو مانیل است. مانیل با جمعیتی برابر ۱۶۶۰۷۱۴ دومین شهر پرجمعیت فیلیپین و از پرجمعیت ترین شهرهای جهان است. مانیل در زبان بومی به صورت تحت اللفظی به معنا نیلاد است. نیلاد، بوته یا درختچهٔ گلدار ستاره شکلی است که به وفور در رودخانهٔ پاسیگ و خلیج مانیل رشد می کند.

مانیل شهری مملو از گروه های متنوع قومی و نژادی چینی، اسپانیایی٬ آمریکایی، ژاپنی، و مالایی است که تاثیرش را می توان در فرهنگ و مد و آشپزی و مذهب شانزده منطقهٔ تشکیل دهندهٔ شهر به آشکاری مشاهده نمود.

رستوران ایرانی حسین حلال در مانیل

یکی از قدیمی ترین و معروفترین رستوران های ایرانی در فیلیپین رستوران حسین حلال می باشد که در منطقه مکتان واقع شده است، این رستوران علاوه بر سرو غذاهای گوناگون ایرانی،گونه های مختلف غذاهای عربی،معروفترین غذاهای هندی را به توریست ها ارائه میدهد.

از دیگر شاخص های ویژه ی این رستوران این است که بزرگترین رستوران مدیترانه ای را در فیلیپین دارد که طبق آمار رستوران های موفق از نظر توریست ها این رستوران بزرگترین رستوران مدیترانه ای از جهت گوناگونی طیف غذاها است.

درباره ی تاریخچه این رستوران نکته جالب این است که که این یک رستوران قدیمی از بابت حفظ نسل به نسل گشتن مدیریت در بین اعضای این خانواده است به طوری که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده، که از ویژگی های مورد علاقه فرهنگ و تمدن مردم فیلیپین است. غذاهای سرو شده در این رستوران هارمونی کاملی با فرهنگ آن غذا دارد.

نکته جالب درباره ی سرو غذاهای گوناگون به این ترتیب است:

  1. معروفترین غذای ایرانی این رستوران کباب ایرانی می باشد.
  2. این رستوران ۴ شعبه در کشورهای جنوب شرق آسیا دارد،
  3. از معروفترین سالادهای ایرانی این رستوران سالاد شیرازی است که تمامی مواد تشکیل دهنده این سالاد ایرانی را دارد.