تور پوکت

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تور پوکت

تور پوکت

تور پوکت شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در بهترین هتل های این جزیره زیبای جنوب تایلند می باشد. اقیانوس در سواحل این جزیره دارای عمق کم و شفاف است که درخشش نور خورشید در آنها زیبایی این جزیره را صد چندان می کند. تور پوکت شامل قایق سواری در قایق های چوبی سنتی تایلند می شود. آب اقیانوس همواره در این ناحیه ارام است و صخره های در امتداد ساحل تصور جزیره های افسانه ای گنج و رابینسون کروزوئه را به جهانگردان می بخشد. هوا در طول تابستان گرم و مرطوب است و تفریحات ساحلی در این جزیره فراوان است.

همانند دیگر شهر های تایلند این جزیره هم از فرهنگ بودایی تایلند تاثیر فراوان پذیرفته و وجود مجسمه های عظیم بودا و معابد افسانه ای در این جزیره کاملا جلب توجه می کند. غذاهای تایلندی هم که شهرت جهانی دارند مانند مای تای و رولت گوشت تایلندی در این جزیره طرفداران زیادی دارد. در گذشته این جزیره محل رفت و آمد دزدان دریایی بود به همین دلیل غار ها و مخفیگاه های قدیمی در این شهر فراوانند و از دیگر جاذبه های جذب توریست می باشند. معابد در این شهر مانند جواهری در میان جنگل های انبوه دیده می شوند و بسیاری از جهانگردان تمایل زیادی به بازدید از آن ها دارند.

از جاذبه های معروف گردشگری در این جزیره می توان به تندیس دو قهرمان اشاره کرد که به یاد دو رهبر شورش ساکنان جزیره عیله برمه ای های مهاجم اشاره کرد. در نزدیکی این تندیس موزه ملی تایلند قرار دارد که در آن یادمان هایی از گذشته جزیره قرار دارد و شیوه و فرهنگ زندگی ساکنان جزیره در دوره های زمانی گوناگون به تصویر کشیده شده است. سه ساحل این جزیره به نام های پتونگ و کامالا و کارون هم شهرت جهانی دارند. در صورت انتخاب تور پوکت دقت کنید که حتما با کارشناسان تور پوکت شرکت تماس حاصل نمائید تا از قوانین و بهترین زمان برای سفر و شرایط آب و هوایی در بهترین موقع از سال شما را مطلع سازند.

درباره پوکت و تور پوکت

  • مساحت: 576 کیلومتر مربع
  • جمعیت: 387 هزار نفر

پیوند به بیرون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][blog type=”grid-3″ pagination=”1″ cat=”12047″ posts=”8″ sort_by=”” sort_order=”desc” title=”” title_type=”” view_all=”1″ link=”” main_color=”” tags=”” term_ids=”” post_format=”” offset=”” post_type=””][/vc_column][/vc_row]