تور بانکوک

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تور بانکوک

تور بانکوک

تور بانکوک شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در بهترین هتل های تایلند کشوری که به نام هزار معبد شناخته می شود می شود. بانکوک تنها نام یکی از مناطق شهری این شهر می باشد اما بیشتر خارجیان این شهر را همچنان با نام بانکوک می شناسند. گردشگران در این شهر با قوانین سخت و دست و پاگیر مواجه نیستند. اما در صورت انتخاب تور بانکوک حتما با کارشناسان تور بانکوک شرکت تماس حاصل کنید. در دوره های زمانی خاصی از سال ممکن است بعضی از رفتار ها ممنوع و یا با مجازات سنگین مواجه باشند.

بازدید از این شهر شامل بازدید از معابد، کاخ بزرگ، بودای بزرگ زمردین، بودای طلایی، بازار روی اب، باغ وحش سافاری، و مزرعه بزرگ تمساح می باشد. بانکوک شهری است همیشه شاد که همیشه در آن به بهانه های مختلف جشن های بسیاری برگزار می شود. برای اطلاع از تاریخ برگزاری این جشن ها با تماس با کارشناس شرکت میسر است. اولین مکان گردشگری در تور بانکوک آکواریوم و دنیای آبی این شهر است. به خصوص اگر با کودکان سفر می کنید این پارک آبی جذابیت های فراوانی دارد که شاید در هیچ نقطه دیگر از جهان نتوان مشاهده کرد. همچنین قایق سواری با قایق کف شیشهای، تونل زیر آب و سینمای 5 بعدی از دیگر جاذبه های ارائه شده در این پارک است.

در بانکوک همچنین موزه های بسیاری وجود دارد اما اگر وقت زیادی ندارید موزه ملی تایلند را از دست ندهید. این موزه بزرگترین در نوع خود در آسیای جنوب شرقی است و بازدید کامل از آن ساعت ها طول می کشد. قدم زدن در خیابان های شهر ها همیشه برای گردشگران جذابیت دارد اما بانکوک شهر بزرگ و پرجمعیتی است پس اگر پیشنهاد ما را می خواهید خیابان خوسان را از دست ندهید. سیل گردشگران با کوله پشتی در این خیابان منظره همیشگی است و البته هتل های ارزان قیمتی نیز در این خیابان قرار دارد. از دیگر جاذبه های گردشگری می توان به رودخانه چائو فرایا و رستوران های بدون سقف رمانتیک آن و پارک مرکزی تایلند اشاره کرد.

درباره بانکوک و تور بانکوک

  • مساحت: 8 هزار کیلومتر مربع
  • جمعیت: 10 میلیون نفر

پیوند به بیرون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][blog type=”grid-3″ pagination=”” cat=”12045″ posts=”8″ sort_by=”” sort_order=”desc” title=”” title_type=”” view_all=”1″ link=”” main_color=”” tags=”” term_ids=”” post_format=”” offset=”” post_type=””][/vc_column][/vc_row]