تور تایلند

تور تایلند

تور تایلند

تور تایلند شرکت ارسطو پرواز آریان شامل تور پوکت، تور پاتایا، تور بانکوک، تور سامویی، تور فی فی، تور های ترکیبی و غیره می شود. بلیط هواپیما و رزرو بلیط در تایلند به صورت منفرد برای متقاضیان نیز میسر می باشد. در شرکت ارسطو پرواز تلاش بر این است که نهایت راحتی را در تور تایلند را برای مسافران فراهم آوریم به همین دلیل می توانید قبل از انتخاب مقصد سفر و رزرو تور تایلند در ابتدا با کارشناسان تور تایلند شرکت تماس برقرار کنید.

تور تایلند محبوب ترین پکیج مسافرتی برای مسافران در فصل های زمستان و پاییز می باشد که بیشتر به دلیل ثابت بودن دمای هوا در این کشور در طول سال می باشد که آن نیز به نوبه خود به دلیل قرار گرفتن تایلند در خط استوا می باشد. این کشور در جنگ جهانی دوم متحد آلمان و ژاپن بود و هم اکنون به صورت پادشاهی مشروطه اداره می شود که حدود اختیارات پادشاه در این کشور از دیگر نظام های متداول مشروطه مانند انگلیس یا ژاپن بیشتر است. تایلند به کشور هزار معبد معروف است که با یک نگاه به فرهنگ بودائی این کشور و جاذبه های گردشگری فراوان آن دلیل آن واضح می نماید. آنچه که بیشتر از همه برای گردشگران جذاب است عدم وجود قوانین دست و پاگیر و سواحل جادویی و طبیعت منحصر به فرد و تعداد فراوان جشن های ملی این کشور است.

با این وجود در برخی از مواقع در سال محدودیت هایی وجود دارد که کارشناس تور تایلند شرکت در این باره به شما مشورت لازم را خواهد داد. این کشور بسیار حاصلخیز می باشد همچنین در جنگل های این کشور حیوانات کمیاب در دیگر نقاط مانند فیل به فراوانی یافت می شود. برخی از تورهای تایلند شرکت نیز شامل فیل سواری و فعالیت های کمتر شناخته شده مشابه می باشد.

درباره تایلند و تور تایلند

[table id=150 /]

  • واحد پول: بات تایلند
  • نوع حکومت: پادشاهی مشروطه
  • شهر های گردشگری: پوکت، فیفی، سامویی، بانکوک، پاتایا

پیوند به بیرون

[vc_row][vc_column][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][blog type=”grid-3″ pagination=”1″ cat=”11949″ posts=”8″ sort_by=”” sort_order=”desc” title=”” title_type=”” view_all=”1″ link=”” main_color=”” tags=”” term_ids=”” post_format=”” offset=”” post_type=””][/vc_column][/vc_row]