تور سنگاپور

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تور سنگاپور

تور سنگاپور

تور سنگاپور شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در زیباترین هتل های این کشور– شهر جنوب شرق آسیا می شود. سنگاپور کشوری بسیار صنعتی و پیشرو می باشد که از مراکز با ثبات مالی جهان محسوب می شود. نرخ رشد علم در این کشور بسیار بالا و دانشگاه های این کشور نیز از مراکز مهم علمی جهانی محسوب می شوند. در این کشور همه چیز رنگ تکنولوژی به خود گرفته اما با این وجود سنگاپور مشکل آلودگی ابر شهرهای دیگر جهان را ندارد. مالزی و اندونزی تنها همسایه های این سنگاپور محسوب می شوند و تا چند دهه پیش ساکنان آن تنها از راه ماهیگیری امرار معاش می کردند.

با وجود برخورداری از اقتصادی قوی و مبتنی بر خدمات و صنعت توریسم نیز نقش مهمی در ایجاد ارزش افزوده در سنگاپور بازی می کند که این حاصل شفافیت اقتصادی، شبکه حمل و نقل مدرن و قوی، تسلط قریب به اتفاق ساکنان به زبان انگلیسی، وجود قوانین سختگیرانه در حمایت از مالکیت خصوصی و غیره می باشد. از دیدنی های مورد علاقه جهانگردان می توان به مراکز بزرگ خرید، باغ وحش سنگاپور، باغ پرندگان و جزیره زیبای سنتوزا را نام برد.

آب و هوای سنگاپور از نوع استوایی، گرم و مرطوب و با بارش های موسمی می باشد. این کشور بیش از 200 سال مستعمره بریتانیا محسوب می شد تا اینکه در خلال جنگ جهانی دوم به دلیل یورش نظامیان ژاپن، بریتانیایی ها مجبور به ترک آنجا شدند بعد از بمباران ژاپن و شکست آن کشور از متفقین به مدت بیست سال توسط بریتانیا اداره شد تا اینکه استقلال خود را بدست آورد. به صورت سنتی این کشور میزان بسیار پائینی از بیکاری دارد و بر اساس آمار ها در سال 2015 میزان بیکاری آن کمتر از 2 درصد گزارش شده است. سلامتی عمومی در جامعه بسیار بالا و بر اساس آمار سازمان جهانی بهداشت رتبه ششم سالمترین کشور جهان را دارد. امید به زندگی برای مردان 80 سال و برای زنان 85 سال می باشد.

در تور سنگاپور شرکت ارسطو پرواز آریان تلاش شده تا از بهترین و ارزانترین کانال های جهانگردی استفاده شود. قوانین در این کشور سخت گیرانه نیست اما میزان جریمه ها سنگین و توجه به نظافت عمومی مانند عدم رها کردن زباله در اماکن عمومی به طور جدی پیگیری می شود. جهت رزرو تور سنگاپور با کارشناسان تور سنگاپور شرکت تماس بگیرید تا در جریان قوانین و بهترین زمان مسافرت قرار بگیرید.

درباره سنگاپور و تور سنگاپور و مقایسه با ایران

[table id=152 /]

  • واحد پول: دلار سنگاپور
  • نوع حکومت: جمهوری

پیوند به بیرون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][blog type=”grid-3″ pagination=”” cat=”11953″ posts=”9″ sort_by=”” sort_order=”desc” title=”” title_type=”” view_all=”1″ link=”” main_color=”” tags=”” term_ids=”” post_format=”” offset=”” post_type=””][/vc_column][/vc_row]