تور سنگاپور تابستان 96

پکیج پکیج های جنوب شرق آسیا پکیج های سنگاپور

تور سنگاپور تابستان 96

شروع تاریخ تورسنگاپور تابستان 96 از 1 تیر 1396 تا 30  شهریور 96 میباشد .

تور سنگاپور تابستان 96 ویژه ماهای تیر – مرداد – شهریور میباشد.

سنگاپور کجاست؟

جمهوری سنگاپور کشوری در جنوب شرقی آسیا بوده که پایتخت آن شهر سنگاپور است. سنگاپور در جنوب شبه جزیره همالایا واقع شده و کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا است.سنگاپور در شمال خط استوا قرار دارد.

مراکز خرید سنگاپور :

خیابان اورچارد orchard سنگاپور فرصت‌های بی‌ نظیری برای خرید کردن فراهم می‌کند، ولی تماشای آن رایگان است. پرسه در میان فروشندگان و اجناس بی‌ همتایشان در چایناتاون ( هند کوچک ) و خیابان عرب‌ها نیز بسیار جذاب و کاشفانه است. فروشگاه‌های خیابان اورکارد و خیابان اسکاتز در آخرین جمعه هر ماه، شب خرید را برگزار می‌ کنند و خرید تا پاسی از نیمه شب ادامه دارد. فستیوال بزرگ حراج سنگاپور در ژوئن یا جولای هر سال برگزار می ‌شود و زمانی است که مراکز خریدسنگاپور همه مرزها را درهم می ‌شکنند تا خریداران را جذب کنند. با خرید بیش از ۱۰۰ دلار از هر فروشگاه میتوان تا ۷ درصد مالیات کالا و خدمات که پرداخته ‌اید را در فرودگاه چانگی یا فرودگاه سلتار پس بگیرید .

تورسنگاپور
مرکز خرید ویسما سنگاپور

مرکز خرید Wisma Artiaمرکزخریدسنگاپور ویسما آرتیا بسیار زیبا و متناسب با سلیقه جوانان در قلب خیابان اورکارد Orchard فراردارد و دقیقا در کنار ایستگاه مترو قرارگرفته است . این مرکز خرید با پرستیژ بهشتی است برای جوانانی که به دنبال مد روز هستند و همچنین بانوان شیک پوش. برندهای FCUK،BEBE،Forever 21 TOP SHOP قسمتی از برندهای بین المللی موجود در این مرکز خرید هستند. اگر به دنبال خرید جواهر هستید نمایندگی Lee Hwa Diamond و Deluxe By Bakerzh نیز در این مرکز واقع شده اند. صرف غذا در Wism Artic لذت بخش است. Food Republic محلی است برای صرف غذاهای محلی Indochine برای غذاهای آسیایی و بین المللی و دو رستوران دیگر انتخاب های بسیاری را برای شما فراهم کرده اند.

وب سایت: www.paragonsc.com.sg

تور سنگاپور
مرکز خرید مصطفی سنتر سنگاپور

مرکزخرید Mustafa Centerمرکز خرید سنگاپور مصطفی سنتر در سال ۱۹۷۳ تاسیس شده است.مرکز خرید مصطفی سنتر بدون محدودیت زمانی تنها مکان علاقمندان به خرید است. این مرکز که درLittle India قرار دارد مجموعه بزرگی از انواع احتیاجات و حتی آژانس های هواپیمایی را فراهم کرده است. می توانید ارزانترین قیمت ها و حراجی های سنگاپور را با بیش از ۱۰۰/۰۰۰عنوان و در هفت روز هفته در این مکان بیابید. مرکز خرید مصطفی سنتر یکی از بزرگترین فروشگاه های سنگاپور است که در آن می توانید همه چیز مانند لوازم خانگی ، موبایل و وسایل الکترونیکی ، لوازم آرایشی بهداشتی و حتی آژانس هواپیمایی را تهیه کنید. جالب است بدانید این مرکز بصورت شبانه روز ( ۲۴ ساعته ) باز بوده و برای تبدیل ارز هم امکانات مناسبی دارد.

وب سایت: www.mustafacenter.com.sg

vivo city center singapor
مراکز خرید سنگاپور

مرکز خرید Vivo City سنگاپورویو سیتی بزرگترین مرکز خرید سنگاپور است که بسیاری از مارک های معروف دنیا را در برگرفته است، به عنوان مثال می توان از GAP،Ted Baker و فروشگاه اسپانیایی Spain 2 Dreana که ارائه دهنده مارک های Desigual و FC Botiga است اشاره کرد. Vivo City ویو سیتی همچنین دارای بزرگترین مجموعه سینمایی سنگاپور است که با مجموعه ای از ۱۵ پرده نمایش و بیش از ۲۱۰۰ صندلی و همچنین پهن ترین پرده نمایش در آسیا عنوان یک مرکز سینمایی Business Class را به خود اختصاص داده است. این مرکز در مرکز خرید جلوی درب جزیره سنتوزا قرار دارد و طبق گفته مسئولین در روز افتتاح این مرکز خرید کل جمعیت سنگاپور در همان روز اول از این مرکز بازدید کردند!

وب سایت: www.vivocity.com.sg

تور سنگاپور
مرکز خریدمارینابای سند
فروشگاه های مارینا بی (Marina bay sands)
این فروشگاه ها از جمله فروشگاه های بسیار خاص و بی نظیر هست، مسافرانی که از هر نقطه دنیا وارد کشور سنگاپور می شوند، بدون شک بسیار از آن لذت می برند. در این مکان ها همیشه افرادی هستند که درهای ورودی را برای مشتریان باز میکنند و به آن ها خوش آمدمیگویند. مسئولین خدمات به گونه ای این فروشگاه ها را تمیز و پاکیزه نگاه می دارند، که سالن اجتماعات این مجموعه از حیث تمیزی و پاکیزگی زبانزد است

خدمات تور سنگاپور تابستان 96:

7 شب اقامت -ترانسفرفرودگاهی رفت و برگشت- گشت شهری- لیدرفارسی زبان- ویزاسنگاپور- پرواز ماهان – اقامت در هتلهای سنگاپور با صبحانه میباشد.

پکیج تور سنگاپور تابستان 96

[table id=164 /]

توضیحات : باپرواز ماهان رفت به کوالا میباشد و ۵ ساعت ترانسفرزمینی به سنگاپور دارد .
جهت دریافت پکیج تور سنگاپور با پرواز مستقیم قطر الاتحاد و امارات تماس حاصل فرمایید .