تور سنگاپور بهار 96

پکیج پکیج های جنوب شرق آسیا پکیج های سنگاپور

تور سنگاپور بهار ۹۶

شروع تاریخ تورسنگاپور بهار 96 از 20 فروردین 1396 تا 30 خرداد 96 میباشد .

تور سنگاپور بهار 96 ویژه ماهای فروردین – اردیبهشت – خرداد میباشد. b

سنگاپور کجاست؟

جمهوری سنگاپور کشوری در جنوب شرقی آسیا بوده که پایتخت آن شهر سنگاپور است. سنگاپور در جنوب شبه جزیره همالایا واقع شده و کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا است.سنگاپور در شمال خط استوا قرار دارد.

چرا سنگاپور ؟

سنگاپور کشوری ثروتمند و مدرن است. همسایگان سنگاپور مالزی و اندونزی تنها هستند . سنگاپور با مساحت ۷۱۸ کیلومتر مربع کمی کوچکتر از بحرین است. این کشور که از تعدادی جزیره تشکیل شده، در جنوب شرقی آسیا واقع شده و یکی از مراکز بزرگ تجاری داد و ستد کالا در جهان است. سنگاپور و یکی از ۳ کشور مستقل در جهان است.

از زمان استقلال در سال ۱۹۶۵، به یکی از پررونق‌ترین کشورهای جهان تبدیل شده و امروز یکی از پرترددترین بندرهای دنیاست. اقتصاد سنگاپور متکی بر بخش خدمات و صنعت است، رشد و شکوفایی فراوانی داشته و این کشور را به یکی از ثروتمندترین مناطق دنیا تبدیل کرده‌است.

به نحوی که هم‌اکنون چهارمین مرکز اقتصادی بزرگ دنیا، دومین بازار بزرگ قمار و کازینو و سومین مرکز بزرگ پالایش نفت در دنیا به شمار می‌آید. آب و هوای کشور سنگاپور گرم و مرطوب است و میانگین بارش سالانه در آن به بیش از ۲۳۴۰ میلیمتر می‌رسد.

بدون شک سنگاپور سردسته کشورهای آسیایی در زمینه محیط زیست است سنگاپور توسط دانشگاه ییل ‏آمریکا بر اساس سلامت طبیعی رتبه ۱۴ جهان و ‏رتبه اول آسیا را به خود اختصاص داده است. این در حالیست که سایر کشورهای جنوب شرقی آسیا فاصله بسیار زیادی با ‏سنگاپور دارند ، مالزی رتبه ۶۳ ، تایلند ۹۱ ، اندونزی ۱۰۷ و ویتنام رتبه ۱۳۱ جهان را دارند.

خدمات تور سنگاپور بهار 96:

7 شب اقامت -ترانسفرفرودگاهی رفت و برگشت- گشت شهری- لیدرفارسی زبان- ویزاسنگاپور- پرواز ماهان – اقامت در هتلهای سنگاپور با صبحانه میباشد.
گاردنزبای دی بی

گاردنز بای دی بی

پارک زیبا و سرسبز گاردنز بای دی بیکه بزرگترین فضای سبز سنگاپور است ، نمونه دیگری از طبیعتیست که رتبه ‏سنگاپور را در لیست کشورهای سازگار با محیط زیست بالا آورده است.‏

“گاردنز بای دی بی” به معنای ” باغ های کنار خلیج” یک پارک طبیعی با مساحتی برابر با ۱۰۱ هکتار در مرکز سنگاپور می ‏باشد که در سال ۲۰۰۵ افتتاح شده است. این پارک که در کنار ‏Marina Reservoir‏ قرار گرفته است دارای مناظر زیبا و ‏مسحورکننده ای از آب نماها می باشد و تا به امروز جوایز متعددی را برای ساختار و زیباییش دریافت کرده است. این پارک سه ‏باغ ساحلی دارد ، باغ جنوبی ، باغ شرقی و باغ مرکزی. بزرگترین آنها باغ جنوبی با ۵۴ هکتار می باشد. ‏‏ ‏

به گزارش گروه گردشگری پول‌نیوز، به گفته دولت سنگاپور هدف از ساخت این باغ تبدیل کردن سنگاپور از “باغ شهری” به “شهری در باغ” می باشد که هدف اصلی ‏آن بالا بردن کیفیت زندگی با افزودن فضای سبز و گل و گیاه به شهر بوده است. ‏‏

فرودگاه چانگی سنگاپور (Singapore Changi Airport) اصلی ترین و مهم ترین فرودگاه سنگاپور و هاب هوایی جنوب شرق آسیا به شمار می رود. این فرودگاه در ۱۷ کیلومتری شمال شرق مرکز تجاری «چانگی» واقع شده است. فرودگاه مزبور با ظرفیت تردد سالانه ۶۶ میلیون مسافر، یکی از پنج فرودگاه برتر جهان محسوب می شود.

ساخت این فرودگاه، یکی از بزرگترین پروژه های توسعه در تاریخ سنگاپور به شمار می رود که با آماده سازی زمین های وسیعی از طریق تخلیه ۵۲ میلیون متر مربع خاک، در ژوئن سال ۱۹۷۵ کلید خورد. شرکت ژاپنی PentaOcean که پیمانکار ساخت و ساز فرودگاه بود.

برای آماده سازی زمین محل ساخت فرودگاه، آن منطقه را با ۱۲ میلیون مترمربع خاکی که از تپه های اطراف آورده شد، و نیز با ۴۰ میلیون متر مربع شن و ماسه ای که از بستر دریا انتقال یافته بود، پر و محکم ساخت.

پکیج تور سنگاپور بهار 96

[table id=164 /]

توضیحات : باپرواز ماهان رفت به کوالا میباشد و ۵ ساعت ترانسفرزمینی به سنگاپور دارد .

جهت دریافت پکیج تور سنگاپور با پرواز مستقیم قطر الاتحاد و امارات تماس حاصل فرمایید .