تور مانیل

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تور مانیل

تور مانیل

تور مانیل شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در بهترین هتل های کشور فیلیپین می شود. مانیل مرکز فیلیپین و دومین شهر پرجمعیت این کشور می باشد. این شهر متراکم ترین شهر جهان (بیش از 41 هزار نفر در هر کیلومتر مربع) می باشد. این شهر را مهاجمان اسپانیایی در حدود پنج قرن پیش بنیان گذاشتند و برای دوران طولانی مرکز فعالیت اسپانیایی ها در شرق دور بود. اسپانیایی ها به دلیل نقش این شهر در تجارت با شرق دور این شهر را به عنوان مروارید شرق می نامیدند. در قرن نوزدهم این شهر به یکی از مدرن ترین شهرهای شرق دور تبدیل شد. در سال 1945 و در طول نبرد مانیل بین نیروهای ملی و آمریکایی ها از یک سو و ژاپن از سوی دیگر بیشتر شهر با خاک یکسان شد.

آب و هوای این شهر از نوع ساوان و استوایی محسوب می شود. اختلاف دما در طول سال ناچیز و تقریبا تفاوت فصل ها احساس نمی شود. رطوبت در طول سال بسیار بالاست. فصل خشک آن از دسامبر تا می و بقیه سال مرطوب می باشد. این شهر کامللا صنعتی می باشد و در کنار آن توریسم هم نقش مهمی در اقتصاد آن بازی می کند. سالانه بیش از یک میلیون نفر به این شهر سفر می کنند.

مقاصد عمده گردشگری در مانیل، شهر قدیم مانیل، تئاتر ملی مانیل در مرکز فرهنگی مانیل، پارک اقیانوسی مانیل شامل یکی از بزرگترین آکواریوم های جهان، شهر چینی ها، محله ارمیتا، منطقه تجاری مانیل، باغ وحش مانیل، موزه ملی مانیل، پارک تاریخی ریزال و غیره را نام برد. مراکز خرید مانیل مشهور و همیشه شلوغ می باشد و به عنوان یکی از بهترین مراکز تجاری در شرق آسیا شناخته می شود. در صورتی که تور مانیل را بر می گزینید حتما با کارشناسان فیلیپین شرکت تماس بگیرید تا از بهترین زمان برای مسافرت و اقامت اطلاعات لازم را کسب کنید.

درباره مانیل و تور مانیل

  • مساحت: 4 هزار کیلومتر مربع
  • جمعیت: یک میلیون و 700 هزار نفر

پیوند به بیرون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][blog type=”grid-3″ pagination=”1″ cat=”12048″ posts=”8″ sort_by=”” sort_order=”desc” title=”” title_type=”” view_all=”1″ link=”” main_color=”” tags=”” term_ids=”” post_format=”” offset=”” post_type=””][/vc_column][/vc_row]