تور سبو

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تور سبو

تور سبو

تور سبو شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در بهترین هتل های جزیره زیبای سبو می شود. سبو جزیره ای بلند و باریک کشیده شده داخل اقیانوس به طول 196 کیلومتر می باشد که عرض آن در بلندترین حالت 32 کیلومتر است. سواحل باریک آن از نوع آهکی و شامل گیاهان اقیانوسی می باشد. بلندی های آن شامل تپه ها و ارتفاعات نوک تیز می شود. مساحت جزیره در حدود 4500 کیلومتر مربع است که آنرا نهمین جزیره بزرگ فیلیپین می کند. صخره های مرجانی در سواحل جزیره فراوانند و به زیبایی های آن افزوده اند. تصاوی سواحل این منطقه زینت بخش بسیاری از مجلات گردشگری و جهانگردی می باشد. این منطقه نقش بزرگی را در اقتصاد فیلیپین بازی می کند، علاوه بر توریسم کشاورزی و مخصوصا تولید نارگیل و انواع نوشیدنی های مرتبط با آن بخشی از فعالیت های اقتصادی ساکنان است.

جزیره اصلی سبو بخشی از منطقه بزرگتر سبو می باشد. دیگر جزایر مهم این منطقه مکتان، بانتایان، بادیان، مالاپاسکوآ و کاموتس می باشند. هتل های لوکس در این جزایر زیبا فراوانند و جهانگردان انواع اقامتگاه های تفریحی را برای انتخاب در مقابل خواهند داشت. دورتر از ساحل نیز اقامتگاه های زیادی در ارتفاعات وجود دارند که دید بسیار زیبایی از اقیانوس را ارائه می دهند. در جنوب جزیره جهانگردان می توانند کوسه نهنگ های عظیم الجسه و فواره های آن ها را تماشا کنند. بازارهای خرید نیز در این منطقه وجود دارد گرچه سبو به عنوان مقصد خرید توصیه نمی شود.

در اطراف نیز روستاهای زیادی وجود دارند که بیشتر ساکنان به ماهیگیری اشتغال دارند و زندگی سنتی فیلیپینی در آن ها جریان دارد. در ارتفاعات آبشارهای زیبایی وجود دارد که ماجراجویان و ورزشکاران را به خود جذب می کنند. بانجی جامپینگ و پرش با چتر نجات در این ارتفاعات در رونق دارد. در صورتی که تور سبو را بر می گزینید حتما با کارشناسان تور فیلیپین شرکت تماس بگیرید تا از بهترین زمان سفر مطلع شوید.

درباره سبو و تور سبو

  • مساحت: 4500 کیلومتر مربع
  • جمعیت: 4 میلیون نفر کل منطقه سبو

پیوند به بیرون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][blog type=”grid-3″ pagination=”1″ cat=”12050″ posts=”8″ sort_by=”” sort_order=”desc” title=”” title_type=”” view_all=”1″ link=”” main_color=”” tags=”” term_ids=”” post_format=”” offset=”” post_type=””][/vc_column][/vc_row]