تور بوراکای

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تور بوراکای

تور بوراکای

تور بوراکای شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در بهترین هتل های جزیره زیبای بوراکای می شود. بوراکای جزیره ای کوچک در 315 کیلومتری جنوب مانیل می باشد. جزیره بوراکای و سواحل آن جوایز زیادی از آژانس ها و نشریات جهانگردی دریافت کرده اند. در کنار شن های سفید ساحلی که کمتر ساحلی بر روی زمین داراست این جزیره به سبب زندگی همیشه در جریان شبانه اش شهرت جهانی دارد. مجلات گردشگری بسیاری، بارها این جزیره را به عنوان زیباترین جزیره روی کره زمین معرفی کرده اند. پیش از ارتباط با دنیای جدید این جزیره تنها 100 نفر سکنه داشت که از راه کاشت برنج و پرورش بز امرار معاش می کردند امروزه این جزیره نزدیک به 30 هزار نفر جمعیت دارد و زندگی در آن بسیار شاد و بدون توقف است.

توریسم در بوراکای از 1970 رونق گرفت. فیلم ” برای قهرمانان خیلی دیر است” در این جزیره فیلم برداری شده است. از دهه 80 بودجه گردشگری در این جزیره افزایش پیدا کرد ودر دهه نود بسیاری از گردشگران سواحل این جزیره را به عنوان بهترین در جهان معرفی کردند. نسیم های اقیانوسی در سواحل این جزیره بسیار لطیف و پر طرفدار است. آب و هوای این جزیره در طول سپتامبر و جوئن در بهترین حالت خود قرار دارد و بهترین زمان برای مسافرت می باشد. سواحل این جزیره به سبب شن های سفید درخشان به سواحل شیشه ای معروفند.

تفریحات پر طرفدار در این جزیره شامل غواصی، موج سواری، کایت سواری، شیرجه در آب از صخره، پاراسیلینگ(پرش با چتر نجات) و استراحت در ساحل می شود. هتل های ساحلی یکی از دیگری مجلل تر و ساخت و ساز های جدید نیز در جریانند. رستوران ها، بارها، کلاب ها در این جزیره فراوانند و زندگی در شب ها نیز مانند روز های به خوبی جریان دارد. در صورتی که تور بوراکای را انتخاب می کنید حتما با کارشناسان فیلیپین شرکت تماس بگیرید تا بهترین شرایط سفر را تجربه کنید.

درباره بوراکای و تور بوراکای

  • مساحت: 11 کیلومتر مربع
  • جمعیت: 28 هزار نفر

پیوند به بیرون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][blog type=”grid-3″ pagination=”1″ cat=”12049″ posts=”8″ sort_by=”” sort_order=”desc” title=”” title_type=”” view_all=”1″ link=”” main_color=”” tags=”” term_ids=”” post_format=”” offset=”” post_type=””][/vc_column][/vc_row]