تور پنانگ

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تور پنانگ

تور پنانگ

تور پنانگ شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در بهترین هتل های سواحل اقیانوسی می شود. سایت yahoo travel پنانگ را به عنوان 10 جزیره برتر جهان که پیش از مرگ باید دید معرفی کرده است. پنانگ همیشه یک جاذبه توریستی مورد علاقه جهانگردان داخلی و خارجی بوده در سال 2009 پنانگ بیش از 6 میلیون جهانگرد را به خود جذب کرده که آنرا در رتبه سوم عمده مناطق گردشگری در مالزی قرار می دهد. پنانگ به دلیل فرهنگ متنوع، تپه ها، سواحل، مراکز خرید، غذا های لذیذش نیز شهرت بسیاری دارد. جهانگردان در مقابل خود نیز انتخاب های گوناگونی برای اقامت از هتل های پنج ستاره تا اقامت گاه های کوچک دارند.

پنانگ منطقه ای در مالزی است که در ساحل شمال شرقی شبه جزیره مالزی و در نزدیکی تنگه مالاکا واقع شده است. پنانگ شامل دو منطقه می باشد. اول جزیره پنانگ که شهر مرکزی جورج تاون در آن واقع شده و دیگری .Seberang Perai پنانگ را به علت صنایع پیشرو در آن معادل Silicon Valley شرق دانسته اند. (سیلیکون ولی نام منطقه ای در کالیفرنیای آمریکا که محل تولد دائمی فناوری های نوین است). پنانگ یکی از قطب های اقتصادی بزرگ مالزی است. مرکز آن جورج تاون که به وسیله انگلیسی ها در سال 1786 بنا نهاده شده محل ثبت شده سازمان جهانی یونسکو و مرکز صنعت در حال رشد توریسم می باشد. شاخص توسعه انسانی در این استان مالزی بسیار بالاست و جهانگردان به دلایل اقتصادی نیز علاقه زیادی به این استان مالزی دارند.

به رغم زمین کم و تراکم جمکعیتی بالا پنانگ دارای مناطق تفریحی طبیعی و پارک های بسیاری است که معروف ترین آن ها نیز پارک ملی پنانگ می باشد. 7 درصد از 7.5 هکتار مساحت پنانگ شامل جنگل می شود. مانند دیگر نقاط مالزی پنانگ نیز دارای اقلیمی استوایی است خصوصا از نوع جنگل های استوایی. در فاصله بین دسامبر تا فوریه آب و هوا کمی خشک می شود اما در باقی سال تحت تاثیر رطوبت اقیانوسی است. برای دانستن بهترین زمان سفر به این جزیره حتما با کارشناسان تور پنانگ یا مالزی تماس بگیرید تا شما را در جریان بهترین دوره زمانی برای مسافرت قرار دهند.

درباره پنانگ و تور پنانگ

  • مساحت: 1000 کیلومتر مربع
  • جمعیت: 1.8 میلیون نفر کل منطقه پنانگ

پیوند به بیرون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][blog type=”grid-3″ pagination=”1″ cat=”12052″ posts=”8″ sort_by=”” sort_order=”desc” title=”” title_type=”” view_all=”1″ link=”” main_color=”” tags=”” term_ids=”” post_format=”” offset=”” post_type=””][/vc_column][/vc_row]