تور کوش آداسی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تور کوش آداسی

تور کوش آداسی

تور کوش آداسی شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در بهترین هتل های منطقه تاریخی اژه در کنار ساحل دریای اژه می باشد. کوش اداسی در زبان ترکی به معنای جزیره پرنده می باشد. ارزش این جزیره از آن جهت که به جزایر یونانی دریای اژه نزدیک است برای جهانگردان زیاد است. فصل گردشگری در این جزیره بهار و تابستان است و البته در طول بهار گردشگران هوای لطیفی را تجربه می کنند. در طول تابستان جهانگردان می توانند با کمی خرج اضافه به جزایر یونان سفر کوتاهی داشته باشند. خاک این منطقه حاصلخیز و کشت زیتون و انگور و انجیر رواج فراوان دارد. عمده تولید روغن زیتون ترکیه مربوط به این منطقه است.

اولین جاذبه گردشگری در تور کوش آداسی، ویرانه های شهر ایفسوس(دومین شهر بزرگ امپراطوری رم) می باشد.کتاب خانه ها، آمفی تئاتر ها، تراس خانه ها و حتی سیستم آبرسانی در این شهر در نوع خود جالب توجه است. یک راهنما در طول بازدید جهانگردان را همراهی می کند. در کنار این محوطه باستانی خانه مریم مقدس قرار دارد. که امروزه مکان مقدسی برای مسلمانان و مسیحیان محسوب می شود البته در واقعی بودن انتساب این خانه به مریم مقدس جای تردید وجود دارد. در نزدیکی این منطقه روستای زیبایی وجود دارد که تولید روغن زیتون و شراب در آن رواج دارد.

نمی توان به کوش آداسی سفر کرد و تجهیزات شنا به همراه نداشت. در کنار ساحل اژه بزرگترین پارک ملی ترکیه به نام دیلک قرار دارد. این پارک منطقه حفاظت شده محسوب می شود و گونه های کمیاب را در خود جای داده است. این پارک شامل 4 ساحل زیبا می شود و دوستداران طبیعت بی شک از قدم زدن در مسیر های آن لذت خواهند برد. از دیگر جاذبه های محبوب در کوش آداسی می توان به پارک آبی، جزیره کبوتر، ویرانه های قلعه ی باستانی، موزه سلکوک، اقامتگاه ساحلی، کاروانسرا و برنامه موسیقی و هنری اشاره کرد.

درباره کوش آداسی و تور کوش آداسی

  • مساحت: ۲۶۴ کیلومتر مربع
  • جمعیت: 65 هزار نفر

پیوند به بیرون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][blog type=”grid-3″ pagination=”1″ cat=”12043″ posts=”8″ sort_by=”” sort_order=”desc” title=”” title_type=”” view_all=”1″ link=”” main_color=”” tags=”” term_ids=”” post_format=”” offset=”” post_type=””][/vc_column][/vc_row]