تور بالی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تور بالی

تور بالی

تور بالی شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در بهترین هتل های اندونزی در کنار زیبا ترین سواحل طبیعی اندونزی می باشد. بالی به نوعی نقطه اتصال دو دنیا می باشد. ساحل شرقی این جزایر به سوی اقیانوس پاسیفیک (آرام) و ساحل غربی رو به اقیانوس هند می باشد. بالی دارای صنعت بسیار بزرگ گردشگری می باشد شروع این صنعت در این جزیره از ابتدای دهه 80 می باشد. بعد از آن دولت در این صنعت سرمایه گذاری بسیاری انجام داد.

بالی به سبب هنر مخصوص خود شامل رقص، موسیقی و نقاشی نیز مشهور است. صنایع دستی در این جزیره بسیار مورد توجه است و یکی از صنایع اشتغالزای ساکنان جزیره می باشد. با وجود اینکه توریسم بیشترین تولید ناخالص داخلی را در این جزیره تولید می کند اما کشاورزی بزرگترین بخش اشتغال آفرین جزیره است و البته مزارع پلکانی در این جزیره نیز مورد توجه گردشگران است. این جزیره همچنین به سبب آنکه دروازه ورود به استرالیا و نیوزیلند محسوب می شود هم مورد توجه گردشگران است.

مجله آمریکایی تراول لیژر که به طور اختصاصی در زمینه گردشگری فعال است و دارای شهرتی جهانی می باشد در سال 2010 بالی را به عنوان بهترین مقصد جهانگردی معرفی کرده و از آن زمان تاکنون بالی همواره موقعیت ممتاز خود را به عنوان قطب گردشگری آسیایی حفظ کرده است. با توجه به اینکه این جزیره تنها 8 درجه زیر خط استوا قرار دارد، آب هوای آن در تمام طول سال ثابت است. دمای میانگین جزیره در تمام روز های سال در حدود 30 درجه و رطوبت آن 85 در صد ثابت می ماند. دمای روزهای آن بین 22 تا 33 درجه در نوسان است البته در ارتفاعات می تواند بسیار کمتر از این باشد. فصل گردشگری در این جزیره بین جولای و آگست است و البته در طول جشن های کریسمس و عید پاک هم سیل گردشگران به این جزیره سرازیر می شوند.

درباره بالی و تور بالی

  • مساحت: 6000 کیلومتر مربع
  • جمعیت:422 هزار نفر

پیوند به بیرون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][blog type=”grid-3″ pagination=”1″ cat=”12054″ posts=”8″ sort_by=”” sort_order=”desc” title=”” title_type=”” view_all=”1″ link=”” main_color=”” tags=”” term_ids=”” post_format=”” offset=”” post_type=””][/vc_column][/vc_row]