hotel orange county kemer

پکیج های آنتالیا پکیج های ترکیه

hotel orange county kemer


هتل اورنج کانتی کمر 5 ستاره با خدمات یوآل میباشد.

هتل اورنج کانتی کمر با تمام ویژگی های مدرن در معماری قرن شانزدهم آمستردام، دارای یک ساحل خصوصی در کنار مدیترانه و یک جت خصوصی است.هتل اورنج کانتی کمر از لحاظ رستوران بی نظیر و دارای رستوران و آشپز ایرانی میباشد و شما نمایشی از آشپزی غذاهای هلندی و ظرافتهای غذاهای عثمانی را در این هتل تماشا می کنید .

هتل اورنج کانتی کمر دارای انیمیشن روزانه و سرگرمی شبانه در هتل است. هتل اورنج کانتی کمر دارای استخر با مساحت 5،000 متر مربع و دارای اسکی می باشد. مهمانان جوان در hotel orange county می توانند از استخر کم عمق، اسلاید آب و مینی باشگاه لذت ببرند. آبگرم هتل hotel orange county دارای فضای معبد و مفهوم شرقی است.

مهمانان هتل اورنج کانتی کمر می توانند از غذاهای مدیترانه ای، ایتالیایی، آسیایی و ترکی بخرند و میتوانند از یک صبحانه با بوفه کامل با غذاهای سنتی ترکی استفاده کنند.رستوران دوردل De Wereld Restaurant غذاهای آماده بوفه را ارائه می دهد.

رستوران های 3 à la carte در محل ارائه غذاهای بین المللی، سوشی و استیک، که شما می توانید با اضافه کردن هزینه بهره مند شوند وجود دارد.شهرستان نارنجی نیز یک کافی شاپ و 10 کافه دارد.اتاق های فرانسوی Orange دارای منظره ای از اقامتگاه، خلیج آنتالیا و کوه های توروس می باشند.

اتاق های مبله هتل اورنج کانتی کمر مبلمان معاصر و نقاشی های فلمندی در هر اتاق برجسته شده است. هتل اورنج کانتی کمر استراحت گاه 5 دقیقه ای از مرکز شهر کمر و حدود 45 کیلومتر تا آنتالیا است.