تور اروپا

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تور اروپا

تور اروپا

تور اروپای شرکت ارسطو پرواز آریان شامل کشور های، آلمان، ایتالیا، فرانیه، جمهوری چک و غیره می باشد. به عنوان زادگاه علوم و صنعت خصوصا در دوره ویکتوریا (1837-1901) این قاره پیشرو در استفاده از تکنولوژی های مدرن در زندگی انسانی می باشد. با این وجود حفظ محیط زیست حساس این قاره کوچک و پرجمعیت از دید سیایتمداران دور نمانده و اصل پاکیزگی محیط های عمومی، زمین های عمومی، ساحل ها و غیره همواره از اولویت های کشور های اروپاییست. به عنوان نمونه کشور های عضو موظف هستند تا حداقل 80 درصد فاضلاب های خود را قبل از رها کردن در محیط تصفیه کنند. رودخانه تمز در لندن زمانی محل ورود فاضلاب این کلانشهر بود اما اکنون با ایجاد مراکز تصفیه پیشرفته آب این رودخانه پاک است.

با تشکیل اتحادیه اروپا در 1993 و پس از فروپاشی دیوار برلین این اتحادیه از نظر وحدت بین کشور های عضو بسیار عالی عمل می کند که خود دلیلی برای حذف مقررات دست و پاگیر و بهبود شرایط اقتصادی شهروندان کشور های عضو شده است. در ابتدای ژانویه 2002 پول واحد اروپا معرفی شد که علی رغم انتقاداتی که به آن وارد شده (که بعضی هم کاملا درست است) موجب سهولت مبادلات تجاری بین کشور های عضو و مهمتر از آن کمک به کشور های ضعیف تر اتحادیه مانند یونان شد. در حال حاضر یورو واحد پول 28 کشور عضو می باشد. پیمان شنگن هم برای تسهیل عبور و مرور بین 6 کشور در سال 1985 تاسیس شد و هم اکنون 26 کشور عضو آن می باشند. برای منطقه ای که در تاریخ خود جنگ های ویرانگری را تجربه کرده این چنین اقداماتی بسیار تحسین بر انگیز است.

خدمات اروپایی شرکت ارسطو پرواز علاوه بر تور، شامل رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل، خدمات ویزا، پیک آپ سفارت و غیره می باشد. همچنین برای دریافت آخرین اطلاعات از تور اروپای شرکت می توانید هر روز هفته غیر از روز های تعطیل با کارشناسان تور اروپای شرکت تماس برقرار کنید. بعضی از شهر های اروپا زیبایی منحصر به فردی دارند برای تجربه سفری متفاوت اروپا خصوصا شهرهایی مانند درسدن در آلمان (این شهر دارای معماری شگفت انگیزی است، در طول جنگ دوم جهانی با خاک یکسان شد اما دوباره از نوع ساخته شد)، فلورانس در ایتالیا، پراگ در جمهوری چک، پاریس در فرانسه، باغ های انگور جنوب فرانسه تجربه ای باورنکردنی خواهد بود.

درباره اروپا و تور اروپا

[table id=147 /]

پیوند به بیرون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][blog type=”grid-3″ pagination=”” cat=”11954″ posts=”8″ sort_by=”” sort_order=”desc” title=”” title_type=”” view_all=”1″ link=”” main_color=”” tags=”” term_ids=”” post_format=”” offset=”” post_type=””][/vc_column][/vc_row]