پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا

پست های اروپا پست های وقت سفارت پکیج پکیج های اروپا پکیج های ویزا پیک آپ (Pick up) سفارت ویزای کشورهای اروپایی

پیکاپ ویزا

آمریکا کانادا انگلیس

پیکاپ ویزا
پیکاپ ویزا

 ویزا انگلیس : 270 دلار

ویزا

برای مهاجرت قانونی و ورود به کشورهای دیگر راهی جز گرفتن ویزای آن کشور ندارید. برای اخذ این اجازه ورود، باید با در دست داشتن مدارک خود برای مصاحبه به سفارت کشور مربوطه در ایران مراجعه نمایید. سپس در صورت تایید شخص مصاحبه کننده در سفارت، ویزای شما به مرحله ثبت خواهد رسید و شما می توانید برای سفر آماده شوید. اما گاهی برای اخذ ویزای بعضی از کشورها ملزم به مراجعه به یک کشور واسطه هستید.
در صورتی که جز دسته ی اول هستید باید به شما تبریک گفت چون حداقل خیالتان راحت است که برای پیگیری کارهای خود به انرژی کمتری برای رفت و آمد نیاز دارید و در نهایت ویزای خود را در ایران دریافت خواهید کرد.
اما اگر جز دسته ی دوم متقاضیان هستید باید بدانید که چاره ای ندارید جز اینکه برای انجام مصاحبه و اقدامات لازم برای دریافت ویزای خود، حضوری به کشور واسطه سفر کنید که البته ممکن است با صرف زمان و هزینه های هنگفتی مواجه شوید. پس از طی مراحل مربوطه و تعیین وضعیت ویزای شما، چنانچه با درخواست شما موافقت گردد یک پله تا پایان کار باقی می ماند. الصاق ویزا به پاسپورت و دریافت آن.
نگران نباشید. حداقل برای اتمام کار دیگر نیازی به مراجعه حضوری شخص شما نیست. شما می توانید با انتخاب یک کارگزار قابل اعتماد و ارائه پاسپورت و مدارک مورد لازم خود به ایشان، در وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمایید. کارگزار شما بدون هیچ منع قانونی، با ارسال پاسپورت و مدارک به کنسولگری مربوطه در کشور واسطه، اقدامات لازم جهت الصاق ویزا به پاسپورت شما را انجام داده و پس از اتمام کار آن را در ایران به شما تحویل خواهد داد. به این فرایند ارسال پاسپورت،الصاق ویزا و بازگرداندن آن به شخص در اصطلاح پیکاپ پاسپورت گفته می شود.
. لازم به ذکر است که پاسپورت شما جز مدارک مهم شخصیتان می باشد. پس باید در انتخاب کارگزار خود دقت داشته باشید و تنها به کسانی اعتماد کنید که مجوز رسمی این کار را داشته باشند.

  1. اصل پاسپورت + پرینت از ایمیل سفارت ( امضای برگه وکالت نامه )
  1. پرینت از ایمیل سفارت+اصل پاسپورت+وکالت نامه
  1. وکالت نامه محضری ترجمه شده به زبان استانبولی+اصل پاسپورت+برگه ی زرد یا صورتی+اصل شناسنامه+ رسید Courier(پیک)
  1.  کپی پاسپورت + برگه ی تاییدیهDS-160+ برگه ی زرد یا صورتی+اصل پاسپورت+ وکالت نامه+رسید Courier(پیک)
  1. کپی پاسپورت + پرینت ایمیل سفارت+وکالت نامه+ برگه ی GWF سفارت
  1. پرینت ایمیل سفارت +وکالت نامه+ فیش پاسپورت بک(PASSPORT BACK) اصل پاسپورت + برگه ی GWF
پیکاپ ویزا
پیکاپ ویزا

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید
خط ویژه 42469
تلگرام arastooparvaz@
سایت arastooparvaz.com