معرفی قلعه کونکهم Cochem Castle در آلمان

topLeft

قلعه کونکهم در کشور آلمان در بالای تپه ای در مجاور رودخانه MOSELLE واقع شده است. این قلعه ی زیبا داستانی طولانی و تاریخچه ای شگرف در خود پنهان دارد…

قلعه کونکهم به درازای 180 سال به صورت ویرانه هاسنگی و رنگارنگ به حال خود رها شده بود تا زمانی که یک تاجر ثروتمند به نام LOIS RAVENE سنگ ها و خرابه های این قلعه را خریداری کرد و کمر همت بر مرمت و بازسازی کامل آن بست.

ولی این تاجر ثروتمند هیچ علاقه ای به سبک رمنسایی این قلعه نداشت و در سر تصویر یک قلعه نئو گوتیک را می پروراند تا از آن برای استراحت گاه تابستانی خانواده ی خود استفاده کند.

در آخرین تحقیقات انجام شده زمان ساخت این قلعه را 1100میلادی تخمین زده اند . این قلعه در سال 1689 بدست سربازان فرانسوی تبدیل به مخروبه شده و از رونق افتاده بود اما بیش از آن مکانی دارای اصالت و داستان های جذاب بوده است.

قلعه اصلی کونکهم بر روی برجستگی های بالای رودخانه موزل با ارتفاعی برابر 90 متر واقع شده بود . جالب است بدانید وظیفه ی این قلعه جمع آوری عوارض از کشتی هایی بوده که از این رودخانه میگذشتند !

shishe64

ارسطو پرواز اریان با بیش از 19 سال سابقه فعالیت درخشان در زمینه اجرای تور های اروپا و آسیا - وقت سفارت و خدمات پیکاپ ویزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *