مرکز خرید دبی الغریرسنتر

پست پست های دبی

مرکز خرید دبی الغریر سنتر Al Ghurair Mall

newnewsimg1

مرکز خرید دبی الغریر سنتر Al Ghurair Mall در سال دو هزار و سه در دبی دوباره بازسازی و توسعه یافت در طی این بازسازی تعداد فروشگاه های این مرکز خرید دبی به ۴۰۰ فروشگاه رسید. این مرکز خرید دبی مکان مناسبی برای  مدگرایانی است که به دنبال بهترین و مشهور ترین برندهای روز دنیا هستند زیرا در این مرکز خرید دبی شعبه دارند و مکان محبوبی برای آن دسته از افرادی است که به تور دبی می روند.  گفتنی است نمی توان از بازدید این مرکز خرید دبی صرف نظر کرد.

??????????

مرکز خرید دبی الغریر سنتر Al Ghurair Mall در ۲ طبقه  ساخته شده است و شامل هشت سالن سینما گراین ساین سیتی که شو های هالیوودی و فیلم های بالیوودی در آن به نمایش گذاشته می شود، فروشگاه های لباس و کیف و کفش و انواع برند های مطرح دنیا، تعدادی رستوران، کافی شاپ و فست فود، زمین بازی و یک باشگاه تفریحی برای کودکان که توسط کارکنان همین مرکز اداره می شود که باعث شادی کل اعضای خانواده می گردد. همچنین سوپر مارکت معروف اسپینیز در این مرکز خرید دبی شعبه دارد.

logo

الغریر سنتر Al Ghurair Mall

اگر به تور دبی رفته اید و به دنبال لباس یا وسایل سنتی هستید مرکز خرید دبی الغریر را به شما پیشنهاد می کنیم. در این مرکز مغازه هایی وجود دارد که لباس محلی و سنتی به گردشگران و توریست ها ارائه می دهند. همچنین صنایع دستی بی نظیر و از پارچه های ابریشمی تا پارچه هایی با کیفیت بسیار بالا نیز می توانید در این مرکز خرید دبی بیابید.
از دیگر امکانات این مرکز می توان به فروشگاه های لوازم جانبی ، لوازم آرایشی و کافی نت اشاره کرد.همچنین در کنار این مرکز خرید دبی تعدادی آپارتمان و مراکز اداری و یک پارکینگ چند طبقه وجود دارد که مراجعه کنندگان و توریست های تور دبی که به این مرکز خرید دبی می روند، می توانند از این پارکینگ استفاده کنند.

مرکز خرید دبی الغریر سنتر Al Ghurair Mall در تقاطع خیابان رقه و عمر بن الخطاب قرار دارد که گردشگران می توانند از این مسیر به راحتی این مرکز خرید دبی را بیابند و از ۱۰صبح تا ۱۰ شب و  جمعه ها ۲ بعد ازظهر تا ۱۰ به این مرکز خرید دبی مراجعه کنند و از خرید در این مرکز لذت ببرند.