مراکز خرید سنگاپور

پست پست های جنوب شرق آسیا پست های سنگاپور

مراکز خرید سنگاپور

مراکز خرید سنگاپور

پس از خوردن و آشامیدن دومین سرگرمی خرید درسنگاپور است، این خود نشانه‌ ای از فراوانی مراکز خرید سنگاپور ، مالیات‌ها و تعرفه‌ های پایین گمرکی و رقابتی بودن قیمت‌هاست. تمامی چیزهایی که در مراکز خرید سنگاپور به فروش می ‌رسند وارداتی است، اما کیفیت و بهای بسیار مناسبی دارند. فروشندگان به سبب قانون سخت‌گیر سنگاپور حمایت از خریداران، در کار خود صادق هستند. بیشتر فروشگاه‌هادر هفت روز هفته و از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز هستند، البته مغازه‌های کوچکتر، خصوصاً آن هایی که خارج از مراکز خرید قرار دارند، زودتر تعطیل می‌کنند. و همچنین در یکشنبه ها مواظب فروش بزرگ سنگاپور که معمولاً در ماه های ژوئن و ژانویه زمانی که مراکز خرید برای جذب مشتری همیشه باز هستند باشید.

خیابان اورکارد orchard سنگاپور فرصت‌های بی‌ نظیری برای خرید کردن فراهم می‌کند، ولی تماشای آن رایگان است. پرسه در میان فروشندگان و اجناس بی‌ همتایشان در چایناتاون ( هند کوچک ) و خیابان عرب‌ها نیز بسیار جذاب و کاشفانه است. فروشگاه‌های خیابان اورکارد و خیابان اسکاتز در آخرین جمعه هر ماه، شب خرید را برگزار می‌ کنند و خرید تا پاسی از نیمه شب ادامه دارد. فستیوال بزرگ حراج سنگاپور در ژوئن یا جولای هر سال برگزار می ‌شود و زمانی است که مراکز خریدسنگاپور همه مرزها را درهم می ‌شکنند تا خریداران را جذب کنند. با خرید بیش از ۱۰۰ دلار از هر فروشگاه میتوان تا ۷ درصد مالیات کالا و خدمات که پرداخته ‌اید را در فرودگاه چانگی یا فرودگاه سلتار پس بگیرید .

تورسنگاپور
مرکز خرید سنگاپور
بازار خرید Ngee Ann City singapor
بازار خرید Ngee Ann City singapor با محوطه داخلی زیبا و فضای بیرونی دلپذیر در مرکز جاده ارکارد Orchard قراردارد و شاملبوکس کینوکونیا Books Kinokuniya و فروشگاه های زنجیره ای تاکاشیمایا Takashimaya از ژاپن است. نام های تجاری مهم و مشهوری همچون شانگهای تانگ Shanghai Tang و Zara و Guess نیز در این مکان واقع اند. در Sanur غذاهای اندونزی و در رستوران کریستال جدید Crystal Jade غذاهای چینی را تست کنید در Bricks World نیز به دنبال اسباب بازی های Lego برای کودکان باشید

وب سایت: www.ngeeancity.com.sg

 

بازار خرید پاراگون Paragon
این مرکز خریدیرای کسانی که دوستدار خرید مارک هستن مناسب هست . برندهای بین المللی مانند Hugp ، Boss ،Etro ،G-Star ، Jean Paul Gaultier ، Armani Exchange ، Alvin Klein ، Miss Sixty و غیره همگی در این محل شعبه دارند.

در حالی که بزرگترها در حال خرید هستند کودکان هم از فروشگاه های مخصوص به خود لذت می برند که شاخص ترین آن ها Toys”R”Us است. در رستوران دنج و زیبای Canele Petisserier Chocolatier در طبقه همکف غذا صرف کنید و مجموعه ای از غذاهای خوشمزه را در Din Tai Fung و My Mum’s Cuisine یا Spaggealies وFish&Co وBackerzin جستجو کنید.

وب سایت: www.paragonsc.com.sg

تورسنگاپور
مرکز خرید ویسما سنگاپور

 

مرکز خرید Wisma Artia
مرکزخریدسنگاپور ویسما آرتیا بسیار زیبا و متناسب با سلیقه جوانان در قلب خیابان اورکارد Orchard فراردارد و دقیقا در کنار ایستگاه مترو قرارگرفته است . این مرکز خرید با پرستیژ بهشتی است برای جوانانی که به دنبال مد روز هستند و همچنین بانوان شیک پوش. برندهای FCUK،BEBE،Forever 21 TOP SHOP قسمتی از برندهای بین المللی موجود در این مرکز خرید هستند. اگر به دنبال خرید جواهر هستید نمایندگی Lee Hwa Diamond و Deluxe By Bakerzh نیز در این مرکز واقع شده اند. صرف غذا در Wism Artic لذت بخش است. Food Republic محلی است برای صرف غذاهای محلی Indochine برای غذاهای آسیایی و بین المللی و دو رستوران دیگر انتخاب های بسیاری را برای شما فراهم کرده اند.

وب سایت: www.paragonsc.com.sg

 

فروشگاه های Heeren
لباس های ارزان قیمت وارداتی، لوازم آرایشی و اصلاح موی خاص از جمله مواردی هستند که در مرکز خرید سنگاپور را منحصر به فرد می کنند. با ورود به فروشگاه HMV می توانید از بزرگترین مجموعه موسیقی سنگاپور بهره مند شوید. جوان ترها این فروشگاه را برای خرید های ارزان و مناسب محلی مناسب می دانند . اگر با جوان ها سفر می کنید، حتماً سری به طبقات بالایی بزنید تا از آخرین مدهای روز با خبر شوید.

وب سایت: www.heeren.com.sg

 

فروشگاه سنگاپور The Centerpoint
این فروشگاه که در سال ۱۹۸۳ افتتاح شد از جمله فروشگاه های شاخص ۱۵۰ساله مجموعه فروشگاه های زنجیره ای رابینسون می باشد و برای سرویس فوق العاده و تنوع در محصولات معروف است. Centerpaint دارای مغازه های تازه تاسیس همانند British India ،UH وBling می باشد. این مرکز خرید خانوادگی همه چیز را دارا است از جمله غذاهای تازه و لباس های ورزشی و لوازم ورزشی در World Of Sport و آخرین محصولات الکترونیکی که در Harvey Norman یافت می شوند. توریست ها با خرید از این مرکز از امکانات بیشتری نیز بهره می گیرند. به سادگی با ارائه پاسپورتتان وCustomers Service واقع در طبقه اول Lourist Priullege کارت خودتان را دریافت کنید و از تخفیف آن در مغازه ها و رستوران ها لذت ببرید. یک غذای خوش طعم مثل سامسوی چیکن در Soup Cesturant و خوراک باربیکیو در Fragrance Bac-va و چلو مرغ معطر در Prinia Test روز شما را کامل می کند.

وب سایت: www.thecenterpoint.com.sg

 

بازا بازسازی شده سنگاپور Plaza Singapura
یکی از بازارهای بازسازی شده سنگاپور بسیاری از مردمان این مرکز خرید را به خوبی می شناسند. این یکی از اولین بازارهای بازسازی شده در سنگاپور است. Plaza Sing شامل فروشگاه های مد روز و لوازم خانوادگی برای ارائه به خانواده هاست. در بالای تقاطع بزرگترین ایستگاه مترو در سنگاپور Dhoby Ghaut می توانید هر چیزی اعم از لوازم خانگی مد و غیره را پیدا کنید . برخی از فروشگاه ها مخصوص مادران است و یک اتاق مخصوص پرستاری از کودکان در فروشگاه ها خرید از این مراکز را برای خانواده هایی که کودک شیرخوار دارند آسانتر کرده است. برای صرف غذا به Secret Recipe،The Monhatan Fish و Leo Beijing بروید. برای خرید کارهای هنری و دستی به Spotlight مراجعه کنید. این بازار فروشگاه هایی مخصوص مادرانی دارد که کودک شیرخوار دارند به این صورت که پرستارانی برای نگهداری از کودکان وجود دارند که خرید را برای مادران آسان تر می کنند.

 

مرکز خرید ION Orchard سنگاپور
ION Orchard یکی از جدیدترین مراکز خرید نمونه سنگاپور است که در بهار ۲۰۰۹ درب های خود در را به روی مشتریان گشود. این مرکز خرید نمونه ای جدید از ارائه خدمات به مشتریان است و استانداردهای بالایی از یک مرکز خرید را ارائه می کند. ساختمان این مجموعه در ۸ طبقه و به زیبایی برای یک مرکز خرید طراحی شده اند. ۴۰۰ فروشگاه و رستوران این مرکز خرید به جهت انتخاب بهترین مارک های دنیا شاخص هستند. مارک های معروفی مانندhristian Dior ،Prada ،Cartier ،Louis و Giorgio Armani اشاره کرد.

وب سایت: www.ionorchards.com

تور سنگاپور
مرکز خرید مصطفی سنتر سنگاپور
مرکزخرید Mustafa Center
مرکز خرید سنگاپور مصطفی سنتر در سال ۱۹۷۳ تاسیس شده است.مرکز خرید مصطفی سنتر بدون محدودیت زمانی تنها مکان علاقمندان به خرید است. این مرکز که درLittle India قرار دارد مجموعه بزرگی از انواع احتیاجات و حتی آژانس های هواپیمایی را فراهم کرده است. می توانید ارزانترین قیمت ها و حراجی های سنگاپور را با بیش از ۱۰۰/۰۰۰عنوان و در هفت روز هفته در این مکان بیابید. مرکز خرید مصطفی سنتر یکی از بزرگترین فروشگاه های سنگاپور است که در آن می توانید همه چیز مانند لوازم خانگی ، موبایل و وسایل الکترونیکی ، لوازم آرایشی بهداشتی و حتی آژانس هواپیمایی را تهیه کنید. جالب است بدانید این مرکز بصورت شبانه روز ( ۲۴ ساعته ) باز بوده و برای تبدیل ارز هم امکانات مناسبی دارد.

وب سایت: www.mustafacenter.com.sg

vivo city center singapor
مراکز خرید سنگاپور vivo city
مرکز خرید Vivo City سنگاپور
ویو سیتی بزرگترین مرکز خرید سنگاپور است که بسیاری از مارک های معروف دنیا را در برگرفته است، به عنوان مثال می توان از GAP،Ted Baker و فروشگاه اسپانیایی Spain 2 Dreana که ارائه دهنده مارک های Desigual و FC Botiga است اشاره کرد. Vivo City ویو سیتی همچنین دارای بزرگترین مجموعه سینمایی سنگاپور است که با مجموعه ای از ۱۵ پرده نمایش و بیش از ۲۱۰۰ صندلی و همچنین پهن ترین پرده نمایش در آسیا عنوان یک مرکز سینمایی Business Class را به خود اختصاص داده است. این مرکز در مرکز خرید جلوی درب جزیره سنتوزا قرار دارد و طبق گفته مسئولین در روز افتتاح این مرکز خرید کل جمعیت سنگاپور در همان روز اول از این مرکز بازدید کردند!

وب سایت: www.vivocity.com.sg

تور سنگاپور
مرکزخریدفروم سنگاپور

 

بازار خرید Forum
در بازار خرید forum لوازم خانوادگی , فروشگاه های معتبر و متعدد پوشاک کودکان مانند Guess kids & DKNY Kids &Ralph Lauren &TIEN به چشم می خورند. در کنار بزرگترها که مشغول خرید لباس های مارک روز که مانند D&G/ Emporio Armani / Max Mara / Tri BeCa /Maniana Rinaldi هستند کوچکترها میتوانند در زمین بازی در حال بازی باشند . بهترین مرکز بهداشت کودکان را در VitaKids ، بهترین کتاب ها را در Bookaburra، و بهترین لحظات شاد را در The Good day Spa بیابید.

وب سایت: www.forumtheshoppingmall.co.sg

تورسنگاپور
مرکز خریدفار ایست پلازا سنگاپور

 

بازار خرید Far East Plaza
جوانان به خاطر مد روز و خیابانی این بازار شیفته اش خواهند شد. فروشگاه های بسیار جذاب و زیبا در محوطه مرکزی مانند ۷۷th Street & Area 51 تنها در سنگاپور یافت خواهند شد. در ضمن مطمئن باشید که گرسنه نخواهید ماند زبرا طیف وسیعی از خوراکی های Fast food مانند Long John Silver/KFC و کافه های Gelare را پیدا خواهید کرد.

وب سایت: www.fareast-plaza.com

 

بازار خرید TANGS
فروشگاه بزرگ TANGS یکی از اولین فروشگاه های بزرگ سنگاپور است که در سال ۱۹۳۲ تاسیس شده است. افتخار این فروشگاه ارائه خدمات اختصاصی به بازدیدکنندگان و به جا گذاشتن تجربه ای لذت بخش از خرید برای آنان است. طبقات مختلف این مرکز خرید شامل French Connection Beverly Feldman و Petit Bates است. قسمت TANG+Co گردآورنده لباس های اسپرت و راحتی است که این لباس ها مجموعه ای است از مارک های PLAY LAB قسمت Techno Bay آخرین دستاوردهای تکنولوژی را عرضه می کند. خریداران همچنین می توانند جدید ترین محصولات آرایشی و بهداشتی را از مارک های Calvin Klein و Benefit در قسمت TAGS BEAUTY HALL انتظار داشته باشند. برای آشنایی استراحت و خوردن و اشامیدن میان روز به Island Café در طبقه ۴ سری بزنید.

تور سنگاپور
مرکز خریدمارینابای سند

 

فروشگاه های مارینا بی (Marina bay sands)
این فروشگاه ها از جمله فروشگاه های بسیار خاص و بی نظیر هست، مسافرانی که از هر نقطه دنیا وارد کشور سنگاپور می شوند، بدون شک بسیار از آن لذت می برند. در این مکان ها همیشه افرادی هستند که درهای ورودی را برای مشتریان باز میکنند و به آن ها خوش آمدمیگویند. مسئولین خدمات به گونه ای این فروشگاه ها را تمیز و پاکیزه نگاه می دارند، که سالن اجتماعات این مجموعه از حیث تمیزی و پاکیزگی زبانزد است

 

فروشگاه ION Orchard
می توان گفت بزرگترین مرکز خرید این جزیره است و به بهشت سنگاپور معروف است؛ با ورود به این مکان به نوعی حس و حال تازه ای تازه میرسن ، و فرصت خرید از فروشگاه ها با برندهای معروف دنیا را به دست می آورند.

 

فروشگاه های داخل فرودگاه Changi
بدون شک فرودگاه ها نهایی ترین و آخرین مکان برای خرید کردن توریست ها می باشند. شاید یکی از مناسب ترین مکان ها برای خرید، به دلیل کاهش قیمت ها، فرودگاه ها می باشند.

 

فروشگاه Centerpoint
فروشگاه سنترپوینت بخاطر سرویس فوق العاده اش وتنوع در محصولات معروف است. درسال ۱۹۸۳ تاسیس شد ودارای مغازه های تازه تاسیس میباشد همانند UH، BritishTndia وBlingاست. این مرکز خرید ، یک مرکز خرید خانوادگی است که ازغذاهای تازه و لباس های ورزشی گرفته تاآخرین محصولات الکترونیکی درآن یافت می شود. همچنین این مرکز به توریست ها امکانات ویژه ای می دهد از جمله تخفیف ویژه ای که با ارئه ویزای خود می توانید ازآن ها بهره مند گردید.

آدرس وب سایت : www.thecenterpoint.com.sg