راهنمای سفر به دبی

پست پست های دبی

تورهای دبی

راهنمای سفر به دبی

تورهای دبی آژانس ارسطو پرواز همه روزه در چندین ساعت پروازی با پروازهای داخلی ماهان ، ایران ایر ، قشم ایر ، و.. همچنین با پروازهای خارجی امارات و ایرعربی و فلای دبی و .. برگزار میگردد. لذا مسافرین محترم میتوانند با توجه به ظرفیت خالی پروازها، پرواز دلخواه خود را انتخاب نمایند.

تعداد شبهای اقامت برای تورهای دبی به دلخواه مسافران قابل تغییر است لیکن این تورها معمولا به صورت سه شب و چهار روز و یا چهار شب و پنج روز از طرف مسافران رزرو میگردد .

تعداد شبهای اقامت برای تورهای دبی به دلخواه مسافران قابل تغییر است لیکن این تورها معمولا به صورت سه شب و چهار روز و یا چهار شب و پنج روز از طرف مسافران رزرو میگردد .

روادید ( ویزای) کشور امارات متحده عربی به صورت ویزای عادی ، قابل درخواست میباشد .

ساعت چک این و چک اوت برای هتل های دبی به ترتیب ساعت ۱۴:۰۰ و ساعت ۱۲:۰۰ میباشد. مسافران محترم تور دبی در صورتی که مایلند برای استفاده بیشتر از زمان تور خود از پرواز صبح به شب استفاده نمایند. میتوانند در زمان خارج از این ساعات چمدانهای خود را به لابی هتل تحویل داده و از گشت شهری و یا خرید استفاده نمایند.

از آنجاییکه بلیط و واچر هتل به صورت الکترونیکی صادر میشود مسافرانی که به علت بعد مسافت و یا نداشتن وقت قادر به مراجعه به آژانس نیستند نیازی به مراجعه حضوری نداشته و می توانند پس از ارسال تصویر صفجه اول گذرنامه از طریق فاکس یا ایمیل ، مدارک تور را نیز از طریق ایمیل و یا فاکس دریافت نمایند .

تورهای دبی آژانس ارسطو پرواز آریان در هتل های با درجه سه ستاره به بالا برگزار می شود ، با توجه به اینکه درج نرخ تور دبی برای همه هتلها میسر نمی باشد در صورتی که قیمت تور دبی را برای هتل مورد نظر خود در سایت مشاهده ننمودید میتوانید با بخش دبی آژانس خانم حائری تماس حاصل فرمایید.

برای آگاهی بیشتر مسافران عزیز، نقشه و راهنمای گردشگری دبی در اختیار کلیه مسافرین آژانس ارسطو پرواز قرار میگیرد.

مسافرانی که تمایل دارند در جریان قیمت های ویژه تور دبی قرار گیرند میتوانند درتلگرام ما( https://t.me/arastooparvaz)عضو شوند و از تورهای دبی بازدید نمایند.

بر اساس قوانین جدید اداره مهاجرت کشور امارات متحده عربی ۵ الی ۱۵ درهم ( بسته به درجه هتل محل اقامت ) به عنوان مالیات توسط هتلها و مراکز اقامتی به صورت مستقیم از مسافران اخذ میگردد.

تورهای دبی

نکات مهم قبل از تور دبی (راهنمای سفر به دبی)

 1. حتما” دقت فرمائید پاسپورت شما از زمان بازگشت شما از دبی حداقل ۶ماه اعتبار داشته باشد.
 2. داشتن پاسپورت جداگانه برای افراد بزرگسال جهت دریافت ویزا الزامی است.( فرزندان ۱۵ سال به بالا نیز باید پاسپورت جدا داشته باشند.)
 3. حداقل زمان لازم جهت اخذ ویزای توریستی دبی ۵ روز کاری ( ایام هفته به غیر از جمعه و شنبه) می باشد.
 4. پیشنهاد می شود در زمان ثبت نام تورکل مبلغ تور خود را تسویه نمائید زیرا در صورت افزایش نرخ ارز، موظف به پرداخت مابه التفاوت آن خواهید بود.
 5. دقت داشته باشید که پروازهای چارتری دبی، غیر قابل کنسلی و تغییر تاریخ بوده و مبلغ آن غیر قابل استرداد می باشد.
 6. در صورت خرید پروازهای سیستمی، طبق قوانین ایرلاین مربوطه امکان تغییر تاریخ و کنسلی وجود خواهد داشت.
 7. مدت زمان اقامت در دبی با ویزای توریستی ۱۳ شب و ۱۴ روز می باشد و چنانچه بیشتر از این زمان اقامت داشته باشید ، برابر قوانین امارات مشمول جریمه نقدی خواهید شد.

توصیه های مهم در طول سفر دبی (راهنمای سفر به دبی)

 1. قبل از سفر با مراجعه به بانک ملی نزدیک خود، نسبت به پرداخت عوارض خروج از کشور اقدام فرمائید.
 2. جهت دریافت ارز مسافرتی بعد از دریافت مدارک سفر از مدارک و پاسپورت خود وهمچنین فیش واریزی عوارض خروج از کشور کپی تهیه نموده و به همراه اصل آنها به بانک ملت (شعبه ارزی ) مراجعه نمائید و با پرداخت مبلغ آن حواله ارزخود را دریافت کنید.( قابل توجه است که ارز مسافرتی سالی یکبار به شما تعلق می گیرد و در فرودگاه تحویل داده می شود.)
 3. لطفا” ۳ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام خمینی حضور داشته باشید.
 4. لطفا” پس از رسیدن به فرودگاه مقصد، از معطلی بیش از حد در محوطه فرودگاه بپرهیزید چرا که ترانسفر حداکثر تا ۱ ساعت بعد از فرودآمدن پرواز شما در جلوی درب فرودگاه منتظر خواهد بود( در غیر اینصورت ترانسفر خود را از دست خواهید داد و هزینه آن به عهده شما خواهد بود) در صورت تاخیر پرواز نیز ترانسفر هتل انجام نشده و به عهده خود شما خواهد بود.
 5. زمان تحویل اتاق از سوی هتل ساعت ۱۵ و زمان تخلیه آن ساعت ۱۲خواهد بود.
 6. بهتر است از روز اول و ساعات اول ورود به دبی برای سفرخود برنامه ریزی کنید تا زمان کافی برای بازدید و تفریح و خرید در مراکز خرید دبی را داشته باشید. برای این منظور می توانید از راهنمای تور خود کمک بگیرید.
 7. – در طول سفر، پس از پیاده شدن از هر تاکسی رسید خود را همراه داشته باشید تا در صورت جا گذاشتن وسایل خود به راحتی بتوانید تاکسی مورد نظر را پیدا نمائید.
 8. بهتر است برای تبدیل دلار به درهم به صرافی های مجاز(Exchange) مراجعه نمائید.
 9. یک روز قبل از بازگشت جهت یادآوری ترانسفر بازگشت با تور لیدر خود تماس بگیرید.

جهت درخواست تور دبی و اطلاعات بیشتر با شماره زیر  تماس بگیرید.
۸۸۴۱۴۰۰۴