تور فرانسه بهار 96

پکیج پکیج های اروپا

تور افرانسه
[button size=”small” src=”https://arastooparvaz.com/wp-content/uploads/2016/11/%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2-96-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%B7%D9%88%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2.jpg”]دانلود پکیج به صورت عکس[/button]
[button size=”small” src=”https://arastooparvaz.com/wp-content/uploads/2016/11/pdf.pdf”]دانلود پکیج PDF[/button]

تور فرانسه بهار 96

فرانسه افرادی را به سمت خود می کِشد که در انتخاب مقصد خود برای گردشگری بین سنت و مدرنیه؛ هیجان و آرامش؛ هنر و تاریخ؛ طبیعت و یا ساخته های دست بشر یکی را برای بازدید انتخاب کنند.شما زمان مناسب به بازدید از فرانسه اختصاص دهید تا او تمام قد خاطره ای تکرار نشدنی برای شما رقم بزند.انتخاب زمان مناسب برای بازدید از فرانسه به علاقه شما بستگی دارد، زیرا در تمام طول سال تورفرانسه برگزار میشود اما پیشنهاد خاص ما برای یک ایرانی که علاقه مند به تاریخ و طبیعت با هم است، فصل پاییز و بهار، فصل شکوفه ها و گل ها و مناظر رنگانگ، می باشد.

فرانسوی ها مردمانی مبادی آداب اجتماعی و خون گرم هستند. آنها از تکان دادن دست برای سلام کردن استفاده می کنند و همان طور که می دانید از کلمه معروف “Bonjour” برای سلام کردن و از کلمه “Au revoir” برای خداحافظی کردن استفاده می کنند.
مردمان فرانسه به زبان خود تعصب دارند و سعی می کنند در صحبت کردن از کلمات زبان دیگر کمتر استفاده کنند. رفتار اجتماعی مردم فرانسه با رفتار دوستانه و شخصی شان بسیار متفاوت است. آنها فقط اعضای خانواده و دوستان بسیار نزدیک خود را به اسم کوچک صدا می زنند.

[table id=124 /]

[table id=136 /]

[column col=”1/3″]

پیوند به بیرون:

[/column]

[column col=”1/3″]
خدمات تور شامل
• بلیط رفت و برگشت هواپیمایی ایران ایر
• اقامت در هتل های 4 ستاره با صبحانه بوفه
• اخذ ویزای شنگن
• بیمه مسافرتی

[/column]

[column col=”1/3″]
مدارک مورد نیاز

  • اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار همراه با امضای دارنده پاسپورت.
  • چهار قطعه عکس در اندازه6*4 رنگی،تمام رخ، با زمینه روشن. 3.اصل شناسنامه 4. سند مالکیت5. کپی از ویزاهای شنگن قبلی.
  • گواهی تمکن مالی از بانک متقاضی با ذکر گردش سه ماهه آخر حساب بانکی و میزان موجودی (حداقل مانده حساب25 میلیون) .
  • مدارک شغلی: * برای دانشجویان و اعضای علمی دانشگاه ها :کارت بین المللی دانشجویی یا عضویت هیات علمی * برای صاحبان شرکت های خصوصی (مدیر عامل،عضو هیات مدیره،…): روزنامه رسمی شرکت * برای کارمندان بخش دولتی: آخرین حکم کارگزینی/کارمندان بخش خصوصی: گواهی اشتغال به کار* برای کسبه: جواز کسب/ کارت بازرگانی.

[/column]

مکان های مورد بازدید :
بازدید از برج ایفل.میدان کنکورد.موزه لوور.خیابان شانزلیزه.کلیسای نوتردام.

[divider scroll_text=”ویدئو”]

[divider scroll_text=”گالری”]

[gdl_gallery title=”Gallery03″ width=”215″ height=”140″ ]