تورمالزی لنکاوی

تورکوالا لنکاوی ویژه آذر

پکیج پکیج های جنوب شرق آسیا پکیج های لنکاوی

تورکوالا لنکاوی ویژه آذر

تورکوالا لنکاوی ویژه آذر

تور کوالالامپور لنکاوی ویژه آذر  یکی از پرطرفدارترین تورهای میباشد که هر ساله مسافرین بسیار زیادی به این دو شهر سفر میکنند.

 

 خدمات پکیج تورکوالا لنکاوی ویژه آذر

پکیج تور کوالا لنکاوی ویژه آذر شامل:

4 شب اقامت در کوالالامپور با صبحانه- ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی کوالالامپور- گشت نیمروزی در کوالالامپور با ناهار- لیدر فارسی زبان – سیم کارت-

+ 3 شب اقامت در لنکاوی با صبحانه- ترانسفر رفت و برگشت- پرواز داخلی- گشت نیمروزی در لنگکاوی-

پکیج تورکوالا لنکاوی ویژه آذر

[table id=219 /]

 

آب و هوای لنگکاوی ویژه آذر

لنگکاوی دارای آب و هواب گرم و مرطوب است. درجه حرارت هوا معمولا از ۲۰ تا ۳۵ درجه متغیر است اما رطوبت هوا غالب اوقات بالاست. با این وجود سفر به لنگکاوی در  تمام فصول سال امکان پذیر است، حتی در طول فصل بارندگی که از ماه آوریل تا مه و از اکتبر تا نوامبر است. هوای این شهر معمولا گرم و آفتاب شدیدی دارد. اما بارش های کوتاه مدت در عصرها دور از انتظار نیست. گردشگران معمولا بارندگی در این جزیره را دوست دارند چرا که هوا گرم است و بارندگی کمی از درجه حرارت هوا می کاهد. لنگکاوی  در نزدیکی خط استوا واقع شده و در مقایسه با بسیاری از شهرها و کشورهای واقع شده در مناطق استوایی دارای طبیعت گرمسیری زیبایی است.

 

درباه لنگکاوی ویژه آذر

لنگکاوی٬ مجمع الجزایری تشکیل شده از حدود صد جزیره است لنگکاوی واقع شده در نقطه ای که تنگه مالاکا با آبهای دریاهای آندامان برخورد می کند. ‍

جواهر کده که رسما با نام لنگکاوی شناخته می شود، در سواحل شمال غربی مالزی قرار دارد. بسیاری از جزایر لنکاوی پوشیده شده از جنگل های انبوه و غیر مسکونی هستند.

بزرگترین این جزایر٬ جزیره پولائو لنکاوی است که جزیره افسانه ای لقب گرفته است و نام مجمع الجزایر نیز از همین جزیره گرفته شده است.

تور کوالالامپور، تور پنانگ، تور لنکاوی، تور صاباح یا صباح تور سنگاپور و تورهای ترکیبی مالزی اندونزی، مالزی تایلند، مالزی فیلیپین، ودیگر شهرها از جمله انتخاب های شما برای سفر به مالزی میباشد که میتوانید تورهای ترکیبی مالزی را نیز در بین انتخاب های خود قرار دهید.

روزهای رفت تور کوالا لنکاوی ویژه آذر: دوشنبه, سه شنبه, چهارشنبه, پنجشنبه, جمعه, شنبه, یکشنبه.

 روزهای برگشت تور کوالا لنکاوی ویژه آذر: سه شنبه, چهارشنبه, پنجشنبه, جمعه, شنبه, یکشنبه, دوشنبه.