تورمالزی لنکاوی آذر

تور کوالا لنکاوی ویژه آبان ماه

پکیج پکیج های جنوب شرق آسیا پکیج های لنکاوی

تور کوالا لنگکاوی ویژه آبان ماه

 

تور کوالالامپور لنگکاوی یکی از پرطرفدارترین تورهای بهار و تابستان  میباشد که هر ساله مسافرین بسیار زیادی به این دو شهر سفر میکنند.

 

 خدمات پکیج تور کوالا لنگکاوی ویژه آبان ماه

پکیج تور کوالا لنگکاوی  ویژه آبان ماه  شامل:

4 شب اقامت در کوالالامپور با صبحانه- ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی کوالالامپور- گشت نیمروزی در کوالالامپور با ناهار- لیدر فارسی زبان – سیم کارت-

+ 3 شب اقامت در لنگکاوی با صبحانه- ترانسفر رفت و برگشت- پرواز داخلی- گشت نیمروزی در لنگکاوی بدون ناهار-

 

پکیج تور کوالالامپور لنگکاوی ویژه آبان ماه

[table id=219 /]

 

درباه لنگکاوی

لنگکاوی٬ مجمع الجزایری تشکیل شده از حدود صد جزیره است لنگکاوی واقع شده در نقطه ای که تنگه مالاکا با آبهای دریاهای آندامان برخورد می کند. ‍

جواهر کده که رسما با نام لنگکاوی شناخته می شود، در سواحل شمال غربی مالزی قرار دارد. بسیاری از جزایر لنکاوی پوشیده شده از جنگل های انبوه و غیر مسکونی هستند.

بزرگترین این جزایر٬ جزیره پولائو لنکاوی است که جزیره افسانه ای لقب گرفته است و نام مجمع الجزایر نیز از همین جزیره گرفته شده است.

اگر خرید بیشتر شما را راضی می کند، جزیره لنکاوی می تواند جای مناسبی برای شما باشد.

این جزیره، منطقه ای آزاد و معاف از هزینه های گمرک است و همه کاری که باید انجام دهید این است که دست کم 48 ساعت در آنجا اقامت داشته باشید تا از مزایا لذت ببرید.

همچنین خواهید دید که لنگکاوی مترادف با غذاهای دریایی است. محبوب ترین رستوران های جزیره لنگکاوی در شهرک کواه، و نیز سنانگ، و سواحل تنگاه و کوک واقع شده اند.

 

 

آب و هوای لنگکاوی

لنگکاوی دارای آب و هواب گرم و مرطوب است. درجه حرارت هوا معمولا از ۲۰ تا ۳۵ درجه متغیر است اما رطوبت هوا غالب اوقات بالاست. با این وجود سفر به لنگکاوی در  تمام فصول سال امکان پذیر است، حتی در طول فصل بارندگی که از ماه آوریل تا مه و از اکتبر تا نوامبر است. هوای این شهر معمولا گرم و آفتاب شدیدی دارد. اما بارش های کوتاه مدت در عصرها دور از انتظار نیست. گردشگران معمولا بارندگی در این جزیره را دوست دارند چرا که هوا گرم است و بارندگی کمی از درجه حرارت هوا می کاهد. لنگکاوی  در نزدیکی خط استوا واقع شده و در مقایسه با بسیاری از شهرها و کشورهای واقع شده در مناطق استوایی دارای طبیعت گرمسیری زیبایی است.

 

مراکز خرید ( بازار شب ) لنگکاوی

بازار شب  لنگکاوی یکی از برجسته ترین مراکز خرید لنگکاوی در شب پنجشنبه ها  است. این بازار محل خوبی برای دریافت مواد غذایی ارزان و معتبر مالایی و همچنین طیف گسترده ای از لباس ها ، محصولات تازه و الکترونیک است. محلی برای خرید توریستی در جاده ساحلی با مغازه ها و اصطبل در هر دو طرف اندود شده است. این مغازه های فروش سوغاتی عمدتا در قالب تجهیزات و لوازم جانبی مد ، مهره ، صنایع دستی و کالا نیز وجود دارد همچنین بسیاری از فروشگاههای رفاه دیده می شوند.