تورمانیل و سبو ویژه فستیوال بالن

پکیج پکیج های جنوب شرق آسیا پکیج های سبو پکیج های فیلیپین پکیج های مانیل

تور مانیل و سبو ویژه فستیوال بالن

درباره سبو

جاذبه های گردشگری سبو

غواصی در موال بوال

در ساحل پانگ ساما،در نزدیکی آن در منطقه صخره های بی شماری، با مرجان های نرم و سخت، بسیاری از گونه های مختلف ماهی وجود دارد. گاهی اوقات شما می توانید ماهی شیر، مار ماهی، و برخی از لاک پشت ها را ببینید. سفید این یک نقطه خوب برای غواصی است ا و می توانید به استراحت درزیر نور خورشید بپردازید. فقطبا یک پیاده روی ۱۰ دقیقه ای از ساحل سفید می توانید به محبوب ترین نقاط این ساحل برسید .

پیاده روی در یک جاده آسفالت با ماسه های سفید به غواصان این فرصت را می دهد که لذت و هیجانی وافر برسید. در این نقاط زندگی مرجانی و ماهی های گرمسیری را دید.ساحل … تکه های آب و شن و ماسه بزرگ بسیار کم عمق ممکن است به راحتی می توانید غواصی را شروع کنید. . ایده آل ترین ساحل برای غواصی، هتل های کوچک با ارائه نرخ اتاق مناسب برای اقامت یک شبه و یا یک هفته ای. لاک پشت های دریایی بسیار ی را می بینید. محبوب ترین اجرای ساردین منطقه را می توان از این ساحل دید. در طول افزایش جزر و مد غواصی پر از هیجان خواهید داشت.

 

 

مدارک لازم جهت ویزای توریستی فیلیپین

اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار، کپی صفحه اول و دوم شناسامه، دو قطعه عکس، مانده حساب ۱۰ میلیون برای هر نفر

زمان لازم جهت ویزای فیلیپین یک هفته می باشد.

آژانس هواپیمایی ارسطو پرواز آریان مجری مستقیم تورهای فیلیپین, تایلند, مالزی, بالی, سنگاپور میباشد.

 [table id=38 /]

 

خدمات تور

بلیط رفت و برگشت با پرواز قطر، ۴ شب اقامت در مانیل، ۳ شب اقامت در جزیره سبو، ترانسفر فرودگاهی در مانیل، ترانسفر فرودگاهی در سبو، بیمه مسافرتی، لیدر،