تور فیلیپین مانیل مهر ماه

پکیج پکیج های جنوب شرق آسیا پکیج های فیلیپین پکیج های مانیل

تور فیلیپین مانیل مهر ماه

تورفیلیپین مانیل نوروز ۹۶

پکیج ۷ شب تور فیلیپین مانیل نوروز ۹7

خمات تور فیلیپین مانیل مهر ماه

بلیط رفت و برگشت با پرواز الاتحاد ،۷ شب اقامت در مانیل با صبحانه-ترانسفر فرودگاهی-بیمه مسافرتی-لیدر فارسی زبان–سیم کارت–ویزای توریستی فیلیپین.

برای اولین بار تور فیلیپین با لیدر فارسی زبان

مدارک لازم جهت ویزای توریستی فیلیپین

اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار-کپی صفحه اول و دوم شناسامه-دو قطعه عکس-مانده حساب ۱۰ میلیون برای هر نفر.

زمان لازم برای اخذ ویزای فیلیپین

زمان لازم برای درخواست ویزای توریستی فیلیپین ۷-10 روز کاری بدون تعطیلی می باشد.

پکیج تور مانیل مهر ماه

[table id=175 /]

تور مانیل مهرماه تنها مجری مستقیم تور مانیل

فیلیپین واقع درجنوب شرقی آسیا و اقیانوس آرام غربی واقع است. دارای بیش از ۷۰۰۰ هزار جزیزه می باشد که توسط مردم محلی و بسیاری از قبایل بومی اشغال شده اند. از سواحل بکر گرفته تا شگفتی های طبیعی گرفته تا مکان های جالب تاریخی که حداقل یک بار در طول عمر باید تجربه شوند.

در جزایر فیلیپین جزایر صخره های مرجانی حیات زیر آب شگفت انگیز و جنگل های بارانی کوهستانی قرار گرفته اند.

دسترسی به فیلیپین از طریق هوایی و پرواز به شهرهای مانیلا و سبو امکان پذیر است، علاوه بر این، مسافرت های بین جزیره ای نیز از طریق هواپیما، اتومبیل، قطار و قایق در دسترس هستند. پکیج های تور فیلیپین بر روی سایت ارسطو پرواز آریان قراردارد .

در ایام تعطیلات و یا روزهای گرم سال یکی از بهترین و مناسب ترین مکان های تفریحی برای گذراندن ساعاتی دلپذیر و مفرح، مناطق ساحلی هستند. جزایرفیلیپین نیز با برخورداری از جزایری زیبا و امکانات تفریحی لوکس و گرانقیمت یکی از مقاصد اصلی گردشگران سراسر جهان بشمار می رود. سواحلی با شنهای سفید و طلایی، هتل ها و اقامت گاه هایی اشرافی و جاذبه های طبیعی بسیار، مردم جهان را برای سفر به فیلیپین ترغیب می نماید.

تور مانیل مهر ماه  ( مانیلا Manila )

مانیل کلان شهر آسیایی پایتخت فیلیپین و مقصد بسیاری از گردشگران بوده و فرصتی برای تجربه ی مرزهای فرهنگی نو و کهنه در کنار هم در اختیار شما قرار می دهد. از ساختمان های بلند و آسمان خراش ها گرفته تا نشانه های شهری پایان قرن، به طور کلی می توان گفت که مانیلا جاذبه های زیادی رادربردارد.

تهیه غذا در مانیل چه از دکه های خیابانی یا از رستوران های بسیار باکیفیت تهیه شود به هر حال عالی و متنوع وباکیفیت است و ترکیبی از غذاهای اسپانیایی، بومی و چینی که راه خود را به این کشور جزیره ای باز کرده اند به شما ارائه می دهد. هر سال تقریبا ۲۰ فستیوال مختلف در شهر مانیل برگزار میشود و هیچ زمان نامناسبی برای بازدید از شهر مانیل وجود ندارد.