تورمالزی ویژه ژانویه

تورمالزی ویژه تابستان

پکیج پکیج های جنوب شرق آسیا پکیج های مالزی

تور مالزی ویژه تابستان

تور مالزی

تور مالزی ویژه تابستان با پرواز ماهان

 

[table id=145 /]

خدمات تور مالزی ویژه تابستان

۷ شب و ۸ روز کوالالامپور + ترانسفرفرودگاهی + گشت شهری باناهار + لیدرفارسی زبان + سیم کارت + بیمه مسافرتی. تور مالزی ویژه دی ماه ۷شب در هتل ها با صبحانه به همراه لیدر فارسی زبان

آب و هوای مالزی در تابستان 

مالزی دارای هوای مطبوع استوایی با بارنهای ملایم در سراسر سال می باشد. همچنین مناطق مسکونی و تفریحی در ارتفاعات با هوای همیشه بهاری در سرتاسر کشور وجود دارد. مجاورت کشور مالزی با خط استوا و دریاهای مختلف سبب شده هر دو بخش این کشور (مالزی غربی و شرقی) آب و هوایی گرم، مرطوب و پر باران داشته باشد. در همه قسمت های کشور، دمای هوا در سراسر سال، بین ۲۱ تا ۳۲ درجه سانتی گراد است و میانگین آن در نواحی پست ساحلی،۲۶ درجه ی سانتی گراد است و میانگین آن در نواحی پست ساحلی ،۲۶ درجه ی سانتی گراد است.

باد های موسمی شمال شرقی که از ماه اکتبر (مهر) تا مارس (اسفند) در سرتاسر دریای چین می وزد، باعث بارش باران های شدیدی در سواحل شرقی مالزی، ساراواک و صباح می شود. دو ایالت کداح و پرلیس که در قسمت های شمالی مالزی واقع هستند نیز تحت تاثیر باد های موسمی شمال شرقی (خلیج تایلند و دیای چین) هستند. باد های موسمی جنوب غربی که بین ماه های می و سپتامبر (اردیبهشت تا شهریور) می وزد. باعث می شود هوای خشک تری در تمام کشور به جز ساحل غربی حاکم شود. در این فصل در ساحل غربی ، بارندگی وجود دارد.در مالزی ،باد های شمال شرقی نسبت به باد های جنوب غربی بیشتر باران زا هستند.

آب و هوای گرم و دلپذیر مالزی

مالزی در نظر بسیاری از اروپاییان، کشوری با آب و هوای مطبوع می باشد که برای فرار از روزهای ابری دلتنگ کننده و زمستانهای سرد غم انگیز اروپا می باشد. بسیاری از آسیائیهای ساکن در اطراف این منطقه، آب و هوای این منطقه را تحسین می کنند، مالزی دارای آب و هوایی نه خیلی گرم و نه خیلی بارانی است.

آب و هوا در منطقه استوایی مالزی بسیار دلپذیرو گرم است و دمای منطقه استوایی همواره کمتر از ۳۰ درجه سلسیوس باقی می ماند و بارانی ملایم در طول سال وجود دارد. به طور کلی آب و هوای محلی، استوایی است که با قرار گرفتن در معرض بادهای موسمی باران آور جنوب غربی ( آپریل تا اکتبر) و شمال شرقی ( اکتبر تا فوریه) بارانی ملایم و زیبا را به همراه دارد.