تورمالزی سنگاپور

تور مالزی سنگاپور

پکیج های جنوب شرق آسیا پکیج های سنگاپور پکیج های کوالالامپور پکیج های مالزی

تور مالزی سنگاپور

سفر به مالزی

سفر به مالزی برای تمام فصول و تمام رده های سنی می باشد.
مالزی با آب و هوای گرم و تابستانی با ساختمان های بلند، دنیایی مدرن را در کنار طبیعتی استوایی سفری زیبا برای شما به رقم میزند.
یکی از دلایل پیشرفت صنعت توریسم در این کشور هزینه پایین هتل های مالزی وتنوع مقاصد گردشگری است. تورهای مختلف و شاد در این کشور انتخاب را برای شما سخت تر از همیشه میکند.
تور کوالالامپور، تور پنانگ، تور لنکاوی، تور سنگاپور و چنیدن شهر دیگر از جمله انتخاب های شما برای سفر به مالزی میباشد که میتوانید تورهای ترکیبی مالزی را نیز در بین انتخاب های خود قرار دهید.
به دلیل همسایگی مالزی با کشور سنگاپور، یکی از تورهایی که بیشترین طرفدار را دارد، تور مالزی سنگاپور است.

سفر به سنگاپور

 سفر به سنگاپور  برای تمام فصول و تمام رده های سنی می باشد.

سنگاپور به عنوان کوچکترین کشور آسیای جنوب شرقی است. در همسایگی کشور سنگاپور، کشورهای مالزی و اندونزی هستند که در سال های اخیر در صنعت گردشگری پیشتاز بوده اند.

جالب است بدانید مردم سنگاپور همانند ما ایرانی ها به غذا و زمان سِرو آن بسیار اهمیت می دهند. صنعت غذا و رستوران داری یک شغل مهم و حیاتی در این کشور محسوب می شود.

 در روز سال نو چینی ها که جشنواره غذا به راه میافتد مانند انواع مختلف نودل و بقچه های برنجی و یا در ماه رمضان که مسلمانان سنگاپور انواع شرینی ها و بیسکوئیت ها را درست می کنند.

پکیج تور مالزی سنگاپور

[table id=27 /]

خدمات تور مالزی سنگاپور:

۴ شب کوالالامپور + ۳ شب سنگاپور اقامت با صبحانه – گشت شهری در کوالا باناهار – سیم کارت به ازا ی هر اتاق + لیدر فارسی زبان + ویزا سنگاپور + بیمه مسافرتی + راهنمافارسی زبان

پکیج فوق با پرواز ماهان ویژه تور ترکیبی کوالا سنگاپور میباشد .

روزهای رفت پرواز ماهان روزهای شنبه – یکشنبه – دوشنبه – چهارشنبه – جمعه می باشد.

 

توجه شود که پرواز چارتر و هتل گارانتی و غیر قابل استرداد می باشد. مسئولیت کنترل پاسپورت ها از جهت ممنوعیت خروج از کشور و اعتبار پاسپورت به عهده آژانس درخواست کننده و مسافر میباشد.

آژانس ارسطو پرواز آریان مجری مستقیم تور بالی فیلیپین مالزی سنگاپور تایلند آنتالیا کوش آداسی دبی میباشد .

 

اخذ ویزا سنگاپور:

مدارک جهت ویزا سنگاپور:

اسکن صفحه اول پاسپورت+ اسکن یک قطعه عکس رنگی.