تور کوالالامپور

تورمالزی باپرواز ایرآسیا

پکیج پکیج های جنوب شرق آسیا پکیج های کوالالامپور پکیج های مالزی

تور مالزی با پرواز ایراسیا


درباره برج دوقلوهای پتروناس مالزی

برج‌های دوقلوی پتروناس از بلندترین آسمان خراشهای جهان هستند که در شهر کوالالامپور در کشور مالزی قرار گرفته‌اند. برجهای دوقلو با احتساب آنتن بالای برجها، ۴۵۲ متر ارتفاع دارند. تعداد طبقات هر برج ۸۸ طبقه است و جمعاً ۷۸ آسانسور در این دو ساختمان فعال هستند.

این دو برج از زیر توسط مرکز خرید سوریا به هم وصل هستند. ارتفاع این پل از سطح زمین ۱۷۵ متر و طول آن ۵۶ متر است. بتن ریزی در محل احداث برج های دوقلو که از آن به عنوان بزرگترین و طولانی ترین فرایند بتن ریزی در تاریخ مالزی یاد می شود با ریختن ۱۳۲۰۰ متر مربع بتن مسلح طی مدت زمان ۵۴ ساعت صورت گرفت.

[table id=26 /]
پکیج تور مالزی با پرواز ایراسیا

بلیط رفت و برگشت با پرواز ایراسیا – ترانسفر فرودگاهی- اقامت در هتل های کوالالامپور با صبحانه – گشت نیمروزی شهری در کوالالامپور با ناهار – سیم کارت رایگان توجه: پکیج فوق بر اساس پایین ترین قیمت پروازی محاسبه شده است.

نکات مهم در رابطه با تور مالزی با پرواز ایراسیا

  1. نرخ بلیط کودک برای تور مالزی با پرواز ایراسیا زیر ۲ سال ۲۵۰۰۰۰ تومان می باشد
  2. پرواز و هتل چارتر و غیر قابل استرداد می باشد
  3. مسئولیت کنترل پاسپورت مسافرین به عهده آژانس ثبت نام کننده بود و در صورت بروز هر گونه مشکلی این شرکت­ هیچ مسئولیتی ندارد.

مدارک مورد نیاز تور مالزی با پرواز ایراسیا

کپی پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار

آژانس ارسطو پرواز آریان مجری مستقیم تور مالزی با پرواز ایراسیا فیلیپین مالزی سنگاپور تایلند آنتالیا کوش آداسی دبی میباشد . آدرس : سهروردی جنوبی – تقاطع مطهری – جنب بانک تجارت ۲۷۱ – طبقه دوم واحد ۴ تلفن : ۸۸۴۱۴۰۰۴