تور مالزی | تور بالی

تور مالزی بالی با پرواز ماهان

پکیج پکیج های اندونزی پکیج های بالی پکیج های جنوب شرق آسیا پکیج های کوالالامپور پکیج های مالزی

تور مالزی بالی با پرواز ماهان

تور مالزی تور بالی
تور مالزی بالی با پرواز ماهان در آژانس ارسطو پرواز آریان برگزار میشود .

آژانس ارسطو پرواز آریان مجری مستقیم تور مالزی بالی با پرواز ماهان ویژه بهار 96| تور  مالزی بالی با پرواز ماهان ویژه تابستان 96|  تور  مالزی بالی با پرواز ماهان  ویژه پائیز 96| تور  مالزی بالی با پرواز ماهان ویژه زمستان96|

پکیج تور مالزی بالی با پرواز ماهان

[table id=77 /]

خدمات تور مالزی بالی با پرواز ماهان شامل:

4 شب اقامت در مالزی (کوالالامپور ) با صبحانه- ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی کوالالامپور- گشت نیمروزی در کوالالامپور با ناهار- لیدر فارسی زبان – سیم کارت- بیمه مسافرتی.
3 شب اقامت در بالی با صبحانه- ترانسفر رفت و برگشت- پرواز داخلی رفت و برگشت به مالزی- گشت نیمروزی دربالی با ناهار- سیم کارت- بیمه مسافرتی.

پکیج تور- هتل- ویزا- پرواز بصورت چارتر و غیرقابل استرداد میباشد.
در صورت تمایل امکان میکس هتل ها با یکدیگر مقدور می باشد.

مدارک جهت ویزا اندونزی:

دو قطعه عکس رنگی، مانده حساب حداقل ۱۰ میلیون، کپی شناسنامه تمام صفحات و کپی کارت ملی و اصل پاسپورت.
هتل های فوق از بهترین هتل های پیشنهادی در هر منطقه می باشد در صورت درخواست هتل دیگری که در پکیج وجود ندارد با کانتر مربوطه خانم لطفی تماس حاصل فرمائید .

درباره بالی

بالی یکی از محبوبترین مقاصد گردشگری در جهان می باشد. جزیره بالی سالها به عنوان بهترین جزیره از طرف مجله بین المللی مسافرت انتخاب گردیده است. اندونزی بزرگترین کشور جزیره ای دنیاست و پایتخت آن جاکارتا می باشد. صنعت توریسم یکی از منابع درآمدی آن محسوب می گردد و سالانه میزبان میلیونها نفر توریسم از آمریکا، استرالیا و اروپا هستند.

سواحل زیبای نوسادوا در بالی در رده بندی جهانی ، رتبه پنجمین ساحل زیبای جهان را کسب نموده است. منطقه بالی مجموعه ای از هتلهای مجلل و رستورانهای رویایی و کشتیهای تفریحی لوکس و… را دارد و بعنوان یکی از میزبانان مناسبتهای سیاسی درجهان می باشد.

اکثر پروازها از طریق جاکارتا به این جزیره بالی انجام می گردد و طول پرواز از جاکارتا به بالی حدود ۱٫۵ ساعت می باشد. بالی دارای آب و هوایی گرمسیری و آفتاب درخشان در طول سال و بارانهای موسمی می باشد. درجه حرارت بین ۲۰-۳۳ درجه سانتیگراد می باشد. فصل بارندگی از نوامبر تاماه مارس می باشد که بارانهای شدید می بارد و رطوبت هوا بالاست.

ویزای اندونزی برای مسافرین اکثر کشورها در فرودگاه آن صادر می گردد ولی برای ایرانیان باید از طریق سفارت اندونزی در ایران صادر گردد. برای اخذ ویزا می بایست ۸۵ دلار به سفارت پرداخت نمایید، در زمان مراجعه به سفارت گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی، پرینت حساب بانک و… را به همراه داشته باشید. ضمنا در هنگام خروج از کشور اندونزی نیز مبلغ ۱۵ دلار بابت عوارض خروج دریافت می گردد.

دانلود پکیج تورمالزی-بالی-پرواز ماهان