تور سنگاپور

تور سنگاپور هتل فوراما

پست پست های جنوب شرق آسیا پست های سنگاپور هتل های سنگاپور

تور سنگاپور هتل فوراما

پکیج تور سنگاپور هتل فوراما

  • ترانسفرفرودگاهی
  • راهنمای فارسی زبان
  • گشت شهری
  • بیمه مسافرتی
  • ۵ شب و ۶ روز اقامت در سنگاپور با صبحانه
  • پرواز الاتحاد

درصورت درخواست تور سنگاپور با پرواز قطری و ماهان لطفا با آژانس ارسطوپرواز تماس حاصل فرمایید .
آدرس وب سایت هتل فوراما ریور فرانت :  http://www.furama.com/riverfront
Furama RiverFront, Singapore
Tel: (65) 6333 8898
Fax: (65) 6733 1588
405 Havelock Road Singapore 169633

این ساختمان تازه بازسازی شده است در کنار را Furama رودخانه واقع شده است و هتل را به MapleBear پیش دبستانی تبدیل کرده است، ارائه طیف وسیعی از امکانات  دوران کودکی برای کمک به خانواده هائی که به این هتل می آیند از جمله مراقبت از نوزاد، مهد کودک، آموزش و پرورش پیش دبستانی و غنی سازی و از Waka Waka توسط Polliwogs، یک  زمین بازی سرپوشیده های که در ان تجهیزات بازی قرار گرفته شده است که در آن  پدر و مادر کودک میتوانند از طریق بازی چند حسی کودک خود را همراه با مربی سرگرم کنند.

www.annexfurama.com

اتاق های تعریف شده در هتل فوراما به شرح ذیل است.

اتاق های تعریف شده  هتل فوراما ریور فرانت  به شرح ذیل میباشند:
اتاق برتر، لوکس، اتاق تم، اتاق خانواده، اجرایی باشگاه، حیاط باشگاه، اجرایی سوئیتمیباشند.

اتاق Superior یا همان اتاق برتر

اتاق برتر اتاق استاندارد روم میباشد که آسایش و راحتی دور از خانه برای مسافران فراهم می اورد. غرق در رنگ های گرم، امکانات اولیه مانند قهوه و امکانات چای، گاوصندوق و شماره تلفن IDD، سشوار، کانال های تلویزیونی محلی و کابل، کانال های رادیویی و اتصال به اینترنت پهن باند ارائه شده است.

اتاق Deluxe  لوکس

اتاق لوکس مهمانان را وسوسه می کند مهمانان با فضای سخاوتمندانه مواجه میشوند. این اتاق برای افرادی که 3 نفر میباشند مناسب است و یک تخت اضافی مورد نیاز برای نفر سوم  در آن وجود دارد. علاوه بر نیازهای اساسی، مانند سشوار، گاوصندوق، تلویزیون کابلی و بیشتر، هر اتاق دارای Workdesk اجرایی مجهز به تلفن IDD را فعال کنید و همچنین اتصال به اینترنت پهن باند میباشند.

اتاق Theme Room یا همان اتاق موضوع

در اتاق موضوع مهمان می تواند از تم های لذت بخش و یک ماجراجویی در اتاق  لذت ببرید. بچه ها می توانند روز سرگرم کننده در اتاق خانواده مجهز به امکانات بچه از جمله مبلمان تخت تختخواب سفری کنسول ایکس باکس  برای سرگرم لذت ببرند. اتاق موضوع با ظرفیت تا دو بزرگسال و دو بچه ها میباشد. بچه ها می توانند در مدت اقامت از جنگ آب و اسباب بازی استخر در فضای باز و دوستان جدید لذت ببرید.

اتاق Family Room فامیلی روم

اتاق خانوادگی لذت بردن از اقامت  pampering در اتاق خانواده ما است. اتاق خانواده ما  برای کسب و کار و اوقات فراغت طراحی شده است، و به خوبی مجهز برای اقامت راحت  ایده آل برای خانواده همراه با بچه ها و یا مدیران کسب و کار که نیاز به فضای بیشتری دارند میباشد. اتاق فامیلی روم  مجهز به دو تخت ملکه و امکانات ویژه برای کودکان در سن 12 ساله و در زیر 12 سال میباشد، اتاقهای خانوادگی ما نیز از ویژگی های مبلمان کودک  و می تواند به دو بزرگسال و دو بچه خود جای دهد یعنی 4 یا 5 نفر. اوقات فراقت بچه ها به گونه ایی تعریف شده است که پرش در اطراف بر روی ترامپلاین ( انواع تشک بادی فنری )، ساخت قلعه رویایی و یا امپراتوری با بلوک، لگو، و تمرین مهارت های نقاشی خود به صورت سیاه یا سفید یا رنگی بپردازند. آنهایی که علاقه به نمایش فیلم کارتونی را داراند میتواند از دیدن آن لذت ببرند. در حالی که پدر و مادر  در استخر شنا در فضای باز ما در کنار  بچه ها می توانند از محیط سرگرم کننده انتخاب اسباب بازی، استخر و یا سرسره برای ساعت بازی سرگرم کننده آب لذت ببرید.

اتاق Executive Club اجرایی باشگاه

اتاق اجرایی باشگاه به گونه ی ساخته شده است که مهمانان میتوانند اقامتی با چشم انداز  چشم پرنده از مرکز شهر سنگاپور و امکانات رفاهی حق بیمه استفاده کنند. پذیرش به محض ورود، تلویزیون پلاسما و صندلی میز ارگونومیک تنها برخی از عناصر که اتاقی منحصر به فرد به وجود میاورد. اتصال به اینترنت یک روزنامه محلی روزانه و آب معدنی بطری بدون پرداخت هزینه جزء موارد اتاق میباشد. لذت بردن از دسترسی ویژه به سالن اجرایی که در آن  صبحانه و در شب کوکتل فراهم کرده است.

اتاق Courtyard Club حیاط باشگاه

مهمانان  در اتاق حیاط باشگاه می تواند به  امکانات رفاهی حق بیمه نگاه کنند، یک تراس سبز در فضای باز با ویژگی های آب برای استراحت ، دسترسی استخر مستقیم که باعث می شود این انتخاب ایده آل برای زوج ها و مسافران کسب و کار که درک گستره فضای در یک محیط آرام را دارند شامل میشود. تلویزیون پلاسما و صندلی میز ارگونومیک برخی از عناصر که اضافه کردن بهاتاق آن را منحصر کرده است. اتصال به اینترنت ، یک روزنامه محلی روزانه و آب معدنی بطری افتخاری بدون پرداخت هزینه شامل اتاق هتل میباشد. لذت بردن از دسترسی ویژه به سالن اجرایی که در آن تعریف صبحانه و در شب کوکتل فراهم است.  اتاق حیاط باشگاه با تخت اضافی، تخت نوزاد  آمده است.

اتاق Executive Suite مجموعه اجرایی

مجموعه اجرایی مهمان در وسعت مکان از اتاق عمومی که به مساحت 56 متر مربع را پوشش می دهد اب و تاب خواهد شد. دسترسی رایگان به اینترنت پهن باند و آب معدنی بخوبی مزایای اضافه می شوند، و این یک انتخاب ایده آل برای خانواده و یا مسافران که ارزش فضا و خودکفایی را می دانند. یک صندلی جداگانه با یک سالن و تلویزیون ال سی دی  فراهم است یک پارتیشن طبیعی از اتاق خواب،  روزنامه محلی روزانه و همچنین دسترسی به  سالن اجرائی، که در آن صبحانه و در شب کوکتل بهره مند می شوند. میتوانند امکانات از حق بیمه لذت ببرند.

استخر شنا در فضای باز. جکوزی در فضای باز،  تراس حمام آفتاب و شارژ با یک کوکتل خنک. استخر کودکان . اسباب بازی برای ساعت بازی کودکان را سرگرم میکند. ساعات کار: 6:00-22:00 روزانه

سالن ورزش سرپوشیده  سالن ورزشی مجهز برای تمرین نیرو. ساعات کار: 6:00-22:00 روزانه

سالنهای رقص و اتاق ملاقات کنفرانس، شور و شوق عروسی و یا کنوانسیون در سنگاپور،  با ظرفیت 15 تا 900 نفر، به شما امکان گرد همائی را میدهد. این محل ها برگزارکننده مراسم شما در سنگاپورمیباشد که به کسب و کار و یا لذتاز یک جشن را فراهم مینماید.

همایش ها و سمینارها / رویدادهای اجتماعی و اتاق های کنفرانس سالن عروسی در اختیار شما قرار میگیرد. به طور کامل با حس های سمعی و بصری و همچنین دسترسی Wi-Fi مجهز .

دیدار با خدمه دیدار با F & B خدمه را که ناهار خوریقرار دارند سفری  به یاد ماندنی و لذت بخش مهیا میسازد.

Kintamani رستوران اندونزیایی ناسی Tumpeng وسوسه نشات گرفته از جزیره جاوا، نسی Tumpeng قدردانی و ثروت خوب نماد. این مناسب برای رویداد یا جشن است. اطلاعات بیشتر تاسیس از سال 1985، لذت بردن از بهترین ها در غذاهای اندونزی حلال بیش از یک بوفه گسترش لذیذ و همچنین یک منو بوفه پسند در Kintamani اندونزی رستوران. آشپز  Gusti Nyoman Kaler منجر تیم به ارائه ارائه متنوع با غذاهای سنتی بالیایی و همچنین به روز رسانی مدرن با همجوشی کرایه اندونزی.


آبشار ها  Waterfall Lounge

لذت بردن از یک فنجان قهوه آرام و تنقلات خوش طعم در آبشار . پس زمینه بسیار زیبا از آبشار 20FT و مجموعه  جنگل  طبیعی و باز کردن از پیچ الهام گرفته است. در شب، گروه زنده و هنرمندان موسیقی جاز  در دسترس هستند ایجاد یک محیط با نشاط و آرامبش بخش، دعوت شما و افراد برای یک جلسه استراحت.