تور سنگاپور

تورسنگاپور با پرواز قطری

پکیج پکیج های جنوب شرق آسیا پکیج های سنگاپور

تور سنگاپور با پرواز قطری

تور سنگاپور
درباره سنگاپور

سنگاپور کلمه ای مالایی است و به معنای شهر شیر می باشد.سنگاپور کشوری کوچک در انتهای شبه جزیره مالایا از شرق به تنگه مالاکا و از شمال به مالزی منتهی می شود. متشکل از یک جزیره اصلی و ۶۳ جزیره کوچک می باشد.

جزیره اصلی سنگاپور با مساحتی بالغ بر ۶۸۲ کیلومتر امروز به یک مرکز مهم صنعتی، بانکداری، تجاری و توریستی و یکی از مهمترین بنادر در جهان با بیش از ۶۰۰ خط دریایی و هوایی تبدیل شده است.۱۳۰۰ بانک بین المللی و محلی امروز این کشور را به یک کانون مهم تجاری و مالی مبدل کرده است. وجود اقوام مختلف با تضادهای فرهنگی، ادیان متنوع، اماکن دیدنی بسیار زیبا و هتلهای شیک و مجلل سالانه جهانگردان بی شماری را به این کشور جلب می کند.

[table id=108 /]

 پکیج تور سنگاپور با پرواز قطری

5 شب اقامت در هتل های سنگاپور ، ترانسفر ، لیدر ، گشت ، ویزا، بلیط هواپیمای ماهان سنگاپور در صورت درخواست با ایرلاین الاتحاد یا امارات تماس حاصل فرمایید.

پکیج تور سنگاپور ویژه بهار تابستان پائیز زمستان 96 

تور سنگاپور چارتر و غیر قابل استرداد میباشد .
توجه : هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده خود مسافر و آژانس ثبت نام کننده میباشد .

مدارک لازم جهت ویزای سنگاپور

اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار – یک قطعه عکس ۳*۴
خیابان ارچاد ، ارکید شهر سنگاپور

این جاده که ۵/۲ کیلومتر می باشد بیشترین فروشگاه ها و مراکز خرید را در خود جای داده است. این جاده که به طور طبیعی درختچه های جوز و فلفل در آن وجود دارد دربرگیرنده شیک ترین فروشگاه ها و رستوران ها و هتل های لوکس می باشد. معروف ترین مراکز خرید این مجموعه شامل Ngee Ann City ، Tangs Department Stor ، Wisma Atria ، Heeren و Centrepoint می باشد. با این وجود هنوز برخی قسمت ها ی این جاده از دسترس بلدوزر در امان بودند و مربوط به اوایل قرن بیستم می باشند مخصوصاً مغازه های peranakan نزدیک Emerald Hill از نمونه این نوع ساختمان ها می باشد.

دانلود پکیج تور سنگاپور با پرواز قطری