تور دبی ویژه کریسمس

پست های دبی پکیج پکیج های دبی ویزای کشورهای آسیایی

تور دبی ویژه کریسمس

 توردبی ویژه کریسمس:

خدمات :

3 شب و 4 روز اقامت در هتلهای متنوع  دبی با خدمات و سرویس های مختلف
سرویس های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در شهر دبی
پرواز رفت و برگشت باپرواز صبح به شب ماهان 
ترانسفر فرودگاهی ازفرودگاه دبی
بیمه مسافرتی 
صدور ویزا

تور دبی

ویژه ژانویه کریسمس 2018

پرواز ماهان

ساعت رفت:08:00

ساعت برگشت:22:00

هتل 3 ستاره فونیکس :موقعیت مکانی این هتل در میدان نصر می باشدو در فاصله 20 متری فرودگاه دبی می باشداین هتل نزدیک الغریر مال می باشد.

هتل3 ستاره سان اند سندس:این هتل در مرکز شهر دبی است و نزدیک مرکز خرید سیتی سنتر و میدان برج ساعت می باشد.تا فرودگاه دبی 5 دقیقه می باشد.

هتل 3 ستاره دبی پالم:موقعیت مکانی این هتل در خیابان المطینه می باشد.این هتل تا فرودگاه دبی فقط 10 دقیقه می باشد.این هتل در قلب منطقه تجاری دبی می با شد.

هتل 4 ستاره رز ریحان بای روتانا:این هتل با ارتفاع 333 متر در خیابان شیخ زاید میباشد.

هتل 4 ستاره سیتی سیزن:این هتل نزدیک فروشگاه های مرکزشهر میباشد و تا فرودگاه دبی فقط 10 دقیقه می باشد.

هتل4 ستاره مونترال:مسافران اقامت مقرون به صرفه ای در این هتل می توانند داشته باشند.این هتل نزدیک مرکز تجاری الغریر می باشد.

هتل 5 ستاره الغریر:این هتل در منطقه پرجنب وجوش دیره در دبی می باشد. فاصله این هتل تا مترو یونیون فقط 10 دقیقه می باشد.فاصله این هتل تا فرودگاه دبی فقط 10 دقیقه می باشد.

هتل 5 ستاره جمیرا کریک ساید:این هتل درخیابان  شیخ زاید می باشد و فقط تا فرودگاه دبی 20 دقیقه فاصله دارد.

تور کامل دبی شامل بلیط ویزا و هتل می با شد.

خدمات تور:ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت.گشت شهری.بیمه مسافرتی

مدت اعتبار ویزا از زمان ورود به دبی 14 روز میباشد. توضیحات:با توجه به قوانین کشور امارات در خصوص مالیات هتل ها ، پرداخت هر شب هر اتاق در هتل های 2 و 3 ستاره 10 درهم ، هتلهای 4 ستاره 15 درهم و هتل های 5 ستاره 20 درهم الزامی میباشد و باید توسط شخص مسافر در بدو ورود به هتل پرداخت گردد. پرداخت ودیعه(دیپوزید) در بدو ورود در تمامی هتلها و با توجه به درجه و قوانین هر هتل الزامی و به عهده شخص مسافر میباشد . هزینه بیمه مسافرتی برای افراد بالای 50 سال 50.000 تومان میباشد که میبایست به مبلغ کل تور اضافه گردد. آژانس ارسطو پرواز درخواست کننده ی ویزا از طرف اداره مهاجرت دبی میباشد نه صادر کننده ، در صورت عدم صدور ویزا این آژانس هیچگونه مسئولیتی ندارد ، مسافر و آژانس موظف به پرداخت جیمه بلیط ، هتل و مبلغ کل ویزا میباشد. بازگشت به موقع مسافرین و رعایت کشور امارات ، به عهده آژانس درخواست کننده میباشد و در صورت بروز هرگونه مشکل از طرف مسافر در این زمینه کلیه خسارت که شامل مبلغ 5500 درهم و کلیه خسارات دیگر میباشد به عهده آژانس درخواست کننده میباشد .

شروع قیمت :1.650.000

مدت اقامت:3 شب و 4 روز

ارسطو پرواز مجری مستقیم تور دبی
چرا توردبی

دبی پرجمعیت ترین شهرستان در امارات متحده عربی (UAE) با بیش از ۲٫۱ میلیون نفر جمعیت می باشد. دبی به عنوان یک شهر جهانی و قطب کسب وکار خاورمیانه نمایان شده است. همچنین قطب اصلی حمل و نقل برای مسافران و بارها می باشد. گردشگری دبی بیشتر بر خرید است اگر چه جذابیت‌های مدرن و تاریخی نیز دارد. در سال ۲۰۰۷ میلادی شهر دبی هشتمین شهر پربازدید جهان بود.

هتل های توردبی

ارسطو پرواز با گارانتی هتل های متنوع در دبی امکان انتخابی مناسب را برای شما مسافرین عزیز فراهم نموده است. هتل های گارانتی شده ۳،۴،۵ ستاره با خدمات و سرویس های متفاوت بنا به درخواست مسافرین می باشد. به دلیل وسعت زیاد شهر دبی یکی از مسائل مهم در توردبی انتخاب هتل در محل مناسب می باشد

توردبی با ارسطو پرواز

توردبی را با آژانس مسافرتی ارسطو پرواز تجربه کنید. ارسطو پرواز مجری مستقیم و تخصصی تورهای دبی می باشد پرواز ها و هتل ها گارانتی بوده و ما تضمین بهترین کیفیت و قیمت توردبی را به شما مسافران عزیز می دهیم

خدمات توردبی

خدمات توردبی شامل پرواز رفت و برگشت ، ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه دبی ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در شهر دبی ، بیمه مسافرتی ، صدور ویزا ، هتل متنوع در دبی با خدمات و سرویس های مختلف

پرواز ارزان دبی

پرواز توردبی ایرلاین امارات ، بهترین ایرلاین در سال ۲۰۱۶ می باشد. تمامی هواپیماهای این ایرلاین هواپیما بوئینگ و ایرباس های جدید می باشد. در پرواز امارات امکان استفاده از اینترنت رایگان و کترینگ غذای گرم با انواع نوشیدنی ها را دارید

آژانس مسافرتی ارسطو پرواز توردبی نوروز ارزان و با کیفیت ارائه می نماید. همواره تلاش شده است تا بهترین خدمات را در توردبی عید ۹۶ ارائه دهیم.

لیست قیمت تور دبی ۹۶ را در سایت مشاهده نمایید.

خلاصه ای درباره دبی
تاریخچه دبی

هر چند ابزارهای سنگی در بسیاری از مناطق باستان شناسی کشف شده است، اطلاعات کمی در مورد ساکنین اولیه امارات متحده عربی وجود دارد و زیست گاه های کمی پیدا شده اند. بسیاری از شهرهای باستانی در منطقه مرکز تجارت در بین شرق و غرب جهان بوده اند. اولین ثبتی که به دبی اشاره داشته است سال ۱۰۹۵ که در کتاب جغرافی اندلس عرب ابو عبدالله بکری است. تاجر ونیزی مروارید گاسپرو بالبی منطقه را در سال ۱۵۸۰ بازدید کرد و دبی را برای صنعت مرواریدش مورد ذکر قرار داد

اقتصاد دبی

در سال های ۱۹۶۰، اقتصاد دبی بر پایه درآمدهای ناشی از تجارت بوده و تا حدی هم ناشی از امتیازات اکتشاف نفت، اما نفت تا سال ۱۹۶۶ کشف نشده بود. درآمد نفت برای اولین بار در سال ۱۹۶۹ شروع به جریان کرد. درآمد نفت دبی به سرعت بخشیدن به توسعه اولیه شهرستان کمک کرده است، اما ذخایر آن محدود است و سطح تولید پایین: امروزه، کمتر از ۵ درصد از درآمد امارات از نفت می باشد.

آب و هوای دبی

امارات متحده عربی دارای آب و هوای نیمه گرمسیری، خشک با بارش نادر و نامنظم است. درجه دمای هوا در پایین ترین حدود ۱۰ درجه سانتیگراد و در بالاترین ۴۸ درجه سانتیگراد است. میانگین حداکثر روزانه ۲۴ درجه در ژانویه و در جولای تا ۴۸ درجه افزایش می یابد.

فرهنگ در دبی

فرهنگ دبی ریشه در اسلام دارد و ارائه ایست از قدرت و الهام که زندگی هر روزه را لمس می کند. تواضع و مهمان نوازی جزو برجسته ترین فضائل در جهان عرب است، و بازدید کنندگان با گرما و دوستی مردم مفتون خواهند شد.

جاذبه های گردشگری دبی

غذا و رستوران در دبی

غذاهای عربی بسیار محبوب هستند و در همه جای شهر قابل دسترسی اند. از شام کوچک شاورما در دیره و ال کاراما گرفته تا رستوران هاب بزرگ در هتل های دبی. فست فود ، آسیای جنوبی و غذاهای چینی نیز بسیار رایج هستند و دسترسی گسترده ای دارند. فروش و مصرف گوشت خوک، در مناطق تعیین شده از سوپر مارکت ها و فرودگاه ، هر چند قانونی، صورت می گیرد و فقط به کسانی که مسلمان نیستند فروخته می شود. قلیان و قهوه نیز در دبی بسیار محبوب هستند. بسیاری از زنجیره های فست فود آمریکایی در فروشگاه های دبی راه اندازی شده اند، از جمله KFC، Chillis، TGI Fridays ،استارباکس و مک دونالدز. زیبایی مواد غذایی در دبی این است که شما برای هر سلیقه ای غذا پیدا خواهید کرد. برای هندی ها و گیاه خواران دبی یک مجموعه ی غنی از مواد غذایی دارد. دوسا، وادا، ایدلی، سمبوسه و… در قیمت های بسیار ارزان در دسترس هستند. فلافل و شاورما نیز از غذاهای محبوب و رایج در دبی هستند.

مراکز خرید در دبی

بازارهای معروف دیره: دیره در ضلع شمالی نهر دبی و خیابان های شلوغ و پر از ملیت های مختلف واقع شده است. برای مسافران این مکان بیشترین معروفیت را به علت مغازه های سنتی خود دارا می باشد. بازار طلای دیره بزرگترین بازار طلای جهان می باشد و دبی به این دلیل لقب “شهر طلا” را به خود اختصاص داده است. انواع مختلف جواهرات از سنتی تا مدرن در دسترس است و همچنین گزینه هایی از طراحی برای سفارش با سلیقه خودتان موجود می باشد. بازار دبی: دبی مال برترین مرکز خرید این شهرستان است و ورود به برج خلیفه و همچنین آکواریوم دبی را فراهم می کند. همچنین اگر شما به دنبال گزینه های سرگرمی بیشتر می گردید یک زمین اسکی روی یخ، منطقه بازی و سینما نیز وجود دارد. بازار بزرگ امارات: مرکز خرید امارات یکی از معروف ترین مراکز خرید شهر است که مجهز به امکانات دیدنی و جذاب (و البته حقیقی) اسکی دبی در داخلش می باشد. پیست اسکی سرپوشیده با تله کابین و محفظه پنگوئن کامل می شود، همه با یک درجه حرارت مداوم -۴ درجه سانتیگراد. از سایر مراکز خرید می توان بازار ابن بطوطه، بازار معروف طلا و جواهر، شهر الغریر و پارک طلا و الماس را نام برد.

مناطق تفریحی در دبی

اسکی، وایلد وادی، تور موتورسیکلت صحرایی، منشور قایق بادبانی، نهرنوردی دبی، پارک دولفین دبی، گلف، بالون سواری و باغ وحش دبی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کانال های ارتباطی ما در تماس باشید .

@arastooparvaz

88414004

www.arastooparvaz.com