تور کوالالامپور سنگاپور

تورترکیبی کوالالامپور و سنگاپور

پکیج پکیج های جنوب شرق آسیا پکیج های سنگاپور پکیج های مالزی

تور ترکیبی کوالالامپور و سنگاپور ویژه دی ماه

درباره سنگاپور

سنگاپور شهری کوچک در انتهای شبه جزیره مالایا از شرق به تنگه مالاکا و از شمال به مالزی منتهی می شود. سنگاپور کلمه ای مالایی است و به معنای شهر شیر می باشد. متشکل از یک جزیره اصلی و ۶۳ جزیره کوچک می باشد.

مساحت سنگاپور بالغ بر ۶۸۲ کیلومتر امروز به یک مرکز مهم صنعتی، بانکداری، تجاری و توریستی و یکی از مهمترین بنادر در جهان با بیش از ۶۰۰ خط دریایی و هوایی تبدیل شده است.۱۳۰۰ بانک بین المللی و محلی امروز کشور سنگاپور را به یک کانون مهم تجاری و مالی مبدل کرده است. وجود اقوام مختلف با تضادهای فرهنگی، ادیان متنوع، اماکن دیدنی بسیار زیبا و هتلهای شیک و مجلل سالانه جهانگردان بی شماری را به این کشور جلب می کند.

شهرسنگاپور از لحاظ ذخایر معدنی شهری فقیر است، اما اقتصاد آن که به بخش خدمات، چینی وسرامیک ، تولیدات الکترونیکی و صنایع دستی و توریسم وابسته است، این شهر رشد و شکوفایی فراوانی داشته و آنرا به یکی از ثروتمندترین مناطق دنیا تبدیل کرده‌است. سنگاپور، توسط یک جاده ترانزیت با مالزی و دیگر نقاط جنوب شرق آسیا مرتبط است.

[table id=27 /]

خدمات تور ترکیبی کوالا سنگاپور ویژه بهار و تابستان

۴ شب کوالالامپور + ۳ شب سنگاپور اقامت با صبحانه – گشت شهری در کوالا باناهار – سیم کارت به ازا ی هر اتاق + لیدر فارسی زبان + ویزا سنگاپور + بیمه مسافرتی + راهنمافارسی زبان

پکیج فوق با پرواز ماهان ویژه تور ترکیبی کوالا سنگاپور میباشد . روزهای رفت پرواز ماهان روزهای شنبه – یکشنبه – دوشنبه – چهارشنبه – جمعه می باشد. توجه شود که پرواز چارتر و هتل گارانتی و غیر قابل استرداد می باشد. مسئولیت کنترل پاسپورت ها از جهت ممنوعیت خروج از کشور و اعتبار پاسپورت به عهده آژانس درخواست کننده و مسافر میباشد.

آژانس ارسطو پرواز آریان مجری مستقیم تور بالی فیلیپین مالزی سنگاپور تایلند آنتالیا کوش آداسی دبی میباشد .

آدرس : سهروردی جنوبی – تقاطع مطهری – جنب بانک تجارت ۲۷۱ – طبقه دوم  واحد ۴
تلفن : ۸۸۴۱۴۰۰۴