تور بالی با پرواز ماهان

پست پست های اندونزی پست های جنوب شرق آسیا پکیج پکیج های اندونزی پکیج های بالی پکیج های جنوب شرق آسیا

تور بالی با پرواز ماهان 

درباره بالی

بالی تشکیل شده است از سه منطقه توریستی همیشگی که اکثرآ مسافرین این 3 منطقه را انتخاب میکنند: کوتا و نوسادآ و اوبد بالی.

بالی مکان همیشگی کنفرانسها ، کنگره ها، نشستها و دیگر مناسبات سیاسی می باشد. در اینجا رستورانهای مجلل، کشتیهای تفریحی بسیار لوکس، زمینهای گلف و هتلهای رویائی با میهمان نوازی  پذیرای شما خواهند بود.

از گوشه و کنار این شبه جزیره نوای  موسیقی و بوی خوش غذاهای شرقی به مشام میرسد. اما زندگی شبانه در اینجا به زرق و برق کوتا بیچ نیست .

بالی  مکانی برای  آرامش و ریلکس شدن است.

سواحل نوسادوا نیز از زیباترین سواحل جهان بوده بطوریکه در رده بندی جهانی مقام پنجم را ازآن خود نموده است.

معبد زیبای اولا واتو نیز در این شبه جزیره زیبا واقع گردیده است.

از نقاط دیدنی این منطقه می‌توان به ساحل گگر (Geger Beach)، موزه‌ی پسیفیکا، جزیره‌ی سرانگان و ساحل پانداوا (Pandawa Beach) و معبد اولاواتو در نوسا دوآ بالی اشاره کرد.

برخلاف سواحل منطقه کوتا در بالی در منطقه نوسا دوا شما با برنامه‌های شبانه روبه‌رو نخواهید بود و کسانی که به این منطقه بالی سفر می‌کنند صرفاْ به دنبال آرامش و سکوت هستند. هتل‌های این منطقه نیز بسیار لوکس و شامل خدمات ماساژ و ریلکسی هستند.

پکیج تور بالی با پرواز ماهان 

[table id=229 /]

 

منطقه توریستی کوتا بالی:

این دهکده که محلی جذاب در بالی برای جوانان محسوب میشود سواحلی محبوب برای موج سواری دارد و چون رو به سمت غرب هست غروب های بسیار زیبا دارد .

این دهکده مملو از مغازه ها و رستورانها و امکانات دیگر برای توریستها میباشد . درکوتا هنرمندان زیادی برای مسافران نمایش و موسیقی محلی اجرا میکنند .

منطقه توریستی اوبد بالی

این منطقه شامل روستاها محلات مسکونی بالی میباشد . این جزیره شامل جنگل میمونها دریاچه براتان معبد آبی اولون دانو غار فیل ها معبد باستانی متعدد باغ وحش بسیار زیبای بالی پارک فیل ها و تعداد موزه و خانه هنر می گردد .

 منطقه توریستی نوسادوآ بالی

نوسا دوآ (Nusa Dua) یک شبه‌ جزیره در جنوب بالی و  به معنای جزیره دوم است.

نوسا دوآ در ۴۰۰ کیلومتری دنپاسار مرکز استان بالی واقع شده است. این منطقه از فرودگاه بین‌المللی ۲۰ تا ۳۰ دقیقه با ماشین، از اولوواتو ۲۰ دقیقه و از جیمباران ۱۵۵ دقیقه فاصله دارد. با ورود به این جزیره از دنیای روستائی بالی خارج و به جهانی پر زرق و برق و لوکس که بزرگترین و بهترین هتلهای جهان را در خود جای داده است وارد خواهید شد.

در نوسا دوآ بالی یک مرکز خرید قرار گرفته که در آن می‌توانید به صرافی، رستوران، سوپرمارکت، خدمات ماساژ، فروشگاه البسه و صنایع دستی دسترسی داشته باشید. در نوسا دوآ بعد از ساعت ۱۰ شب  تمامی فروشگاه‌ها و غذاخوری‌ها تعطیل می‌شوند. می توانید بهترین خدمات و امکانات لوکس را در ساحل نوسا دوآ در بالی تجربه کنید. ساحل منطقه نوسا در بالی از مناطق روستایی و جنگل های بالی دور است اما به فرودگاه نگوراه رای بسیار نزدیک هستند.