تور ارمنستان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تور ارمنستان

تور ارمنستان

تور ارمنستان شرکت ارسطو پرواز آریان به سبب ارزانی از محبوبیت فراوانی بین مسافران برخوردار است. بلیط هواپیما و رزرو بلیط در ارمنستان به صورت منفرد برای متقاضیان نیز میسر می باشد. این کشور محل دائمی حضور هنرمندان ایرانی از سراسر جهان می باشد و به سبب خویشاوندی تاریخی دو کشور از مسافران ایرانی در این کشور استقبال خوبی می شود. کشور ارمنستان، محصور در خشکی مرتفع با جنگل ها و مناظر طبیعی فراوان است. وجود اماکن تاریخی در این کشور تور ارمنستان را در فصل تابستان به مقصدی جذاب برای گردشگران ایرانی تبدیل کرده است.

در ارمنستان گردشگران خارجی از امنیت برخوردار هستند. از مکان های مورد علاقه گردشگران در این کشور می توان به دریاچه سوان، شهر توریستی جرموک با چشمه های فراوان آب گرم، وجود تله کابین تاتو به عنوان طولانی ترین تله کابین در جهان، شهر رویایی دلیجان، معبد گارنی، صومعه گغارد، صومعه خور ویراپ، ، انستیتو نسخ خطی باستانی، مووزه ایروان و غیره و غیره را نام برد. قهوه ارمنستان نیز شهرت جهانی دارد. تنها معبد دوران بت پرستی در روم نیز در این کشور قرار دارد. در زمانی که مسیحیت دین رسمی روم شد تنها معبد گارنی از تخریب ها جان سالم به در برد. ظاهرا دلیل آن شکوه و زیبایی معبد بوده که رومیان را از تخریب منصرف کرد. به همین دلیل آنها کلیسایی در نزدیکی آن ساخته و دیوار های آنرا بلندتر از معبد گارنی ساختند.

دریاچه سوان نیز از جاذبه های معروف این کشور است. این دریاچه 5 درصد کل ارمنستان را در بر می گیرد و از نظر فرهنگی و تاریخی جایگاه ویژه ای در بین مردم ارمنستان دارد. در صورت انتخاب ارمنستان به عنوان مقصد گردشگری حتما با کارشناسان تور ارمنستان شرکت تماس حاصل کنید تا در جریان بهترین مسیرها و ارزان ترین روش ها قرار بگیرید.

درباره ارمنستان و تور ارمنستان و مقایسه با ایران

[table id=146 /]

  • واحد پول: درام ارمنستان
  • نوع حکومت: جمهوری پارلمانی
  • شهر های گردشگری: ایروان، گیومری، وانادزور

پیوند به بیرون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][blog type=”grid-3″ pagination=”1″ cat=”11956″ posts=”8″ sort_by=”” sort_order=”desc” title=”” title_type=”” view_all=”1″ link=”” main_color=”” tags=”” term_ids=”” post_format=”” offset=”” post_type=””][/vc_column][/vc_row]