تور ارزان سنگاپور

تور ارزان سنگاپور

پکیج پکیج های سنگاپور

تور ارزان سنگاپور

 

تور ارزان سنگاپور  با پرواز  ماهان میباشد.
تور ارزان سنگاپور ویژه تمام فصول  با پرواز ماهان هر هفته حرکت دارد.

تور ارزان سنگاپور :

7شب اقامت در سنگاپور – پرواز ماهان- ترانسفرفرودگاهی رفت و برگشت- گشت شهری در سنگاپور– لیدرفارسی زبان- ویزاسنگاپور– پرواز ماهان – اقامت در هتلهای سنگاپور با صبحانه میباشد.

توضیحات تور ارزان سنگاپور :

با پرواز  ماهان رفت و برگشت به کوالا میباشد و ۵ ساعت ترانسفر زمینی به سنگاپور دارد .

جهت دریافت پکیج تور ارزان سنگاپور  با پرواز مستقیم قطر الاتحاد و امارات تماس حاصل فرمایید .

تور ارزان سنگاپور  چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. توجه: هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده خود مسافر و آژانس ثبت نام کننده میباشد.

جهت دیدن پکیج تور ارزان سنگاپور کلیک کنید.

 

[table id=231 /]
مدارک لازم جهت ویزای تور سنگاپور:

اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار – یک قطعه عکس ۳*۴ مدت زمان آماده شدن

ویزا سنگاپور جهت تور ارزان سنگاپور  فقط 7 تا 10 روز کاری میباشد.

پرواز  ماهان  هر هفته روزهای دوشنبه- یکشنبه- چهارشنبه- پنجشنبه- جمعه ها حرکت دارد.

 

سوغات سنگاپور چیست؟

خشکبار و میوه های خشک یکی از محبوب ترین سوغاتی های کشورهای استوایی هستند. این سوغاتی لذیذ را می توانید در سوپرمارکت ها، بازارچه های خیابانی و هرجای دیگری به راحتی پیدا کنید. انواع میوه های خشک را می توانید از سنگاپور بخرید اما در میان این میوه ها، انبه ی خشک شده طرفداران بیشتری را دارد.

رول میگوی فلفلی یک نوع اسنک ترد و لذیذ است که در شکل ها و طعم های مختلف و در قالبهای گوناگون عرضه می شود. هرجایی به راحتی می توانید این رول های تند و خوشمزه را پیدا کنید در فروشگاه های سوغات و حتی در فرودگاه یافت میشود. از آنجایی که این رول ها تنوع زیادی دارند می توانید قبل از خرید آنها را امتحان کنید. این رول ها معمولا در بسته بندی هایی با تصویر مرلاین (Merlion)، تندیسی که به نماد سنگاپور تبدیل شده، عرضه می شوند.

سنگاپور به چای هم شهرت دارد. انواع و اقسام چای های معطر در سنگاپور پیدا می شوند. علاوه بر چای های سنگاپوری و چای های سرخ معمولی می توانید در فروشگاه TWG TEA انواع چای از گوشه و کنار دنیا از جمله چای سفید و چای زرد را پیدا کنید. در فروشگاه های بزرگ سنگاپور چای در ۸۰۰ نوع مختلف وجود دارد! این چای ها علاوه بر طعم و عطر عالی، بسته بندی های شیک و زیبایی دارند بنابراین انتخاب خوبی به عنوان سوغات و هدیه هستند.

این تارت های لذیذ هم یکی دیگر از سوغاتی های محبوب در سنگاپور هستند که انواع مختلفی دارند و با شکل های گوناگون از مدل های ساده تا جذاب و متفاوت عرضه می شوند. پرطرفدارترین آنها تارت های دایره ای شکل هستند.این تارت ها را هرجایی از سنگاپور می توانید به راحتی پیدا کنید اما بهترین و مشهورترین نوع آن تارت Bengawan Solo است که در فروشگاه تاکاشیمایا و فرودگاه پیدا می شود.

این تارت ها خیلی شیرین نیستند و تا شش هفتهماندگاری دارند. پودینگ انبه یکی از دسرهای لذیذ در آسیا، پودینگ انبه است. اگر عطر و طعم انبه را دوست دارید این پودینگ های لذیذ را که مانند سایر پودینگ ها زیاد شیرین نیستند امتحان کنید. در تمام سوپرمارکت ها انواع مختلف پودینگ

دراندازه های مختلف به فروش می رسد. کیک شیفون پاندان یا کیک سبز یکی از مشهورترین سوغاتی های سنگاپور است که مورد توجه گردشگران قرار دارد. مثل تارت آناناس، بهترین نوع این کیک متعلق به شرکت Bengawan Solo است.

این قنادی زنجیره ای روزانه هزاران جعبه از این کیک را در در سه فروشگاهی که در فرودگاه دارد به فروش می رساند. این کیک با عصاره ی برگ گیاه پاندانوس آماریلیفولیوس (Pandanus amaryllifolius) طعم دار می شود.