https://arastooparvaz.com/turkey_tour/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7/

تور آنتالیا تابستان 96

پکیج پکیج های آنتالیا پکیج های ترکیه

تور آنتالیا تابستان 96

تور آنتالیا  بهار 96 یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین پکیچ های تورهای انتخابی مسافران در تورهای بهار 96  میباشد.

شهر آنتالیا مرکز استان آنتالیا در ترکیه از کوههای توروس با پوشش گیاهی از درختان کاج به سمت پایین جایی که دریای زلال و جوشان مدیترانه قرار گرفته امتداد یافته است و به خط ساحلی نامنظم خلیج دور دست منتهی شده است.

آنتالیا مرکز صنعت توریست و گردشگری کشور ترکیه است و ۳۰ درصد از کل توریست های خارجی ترکیه به این شهر وارد می‌شوند. کل استان آنتالیا دارای ۶۵۷۷ کیلومتر ساحل است که پلاژها، بندرها و شهرهای باستانی زیادی در کنار آن قرار دارد از جمله محل باستانی زانتوس که در فهرست میراث جهانی قرار دارد.

موقعیت جغرافیایی این شهر در منطقه دریای مدیترانه واقع شده، در شرق آنتالیا شهرهای مرسین و کارامان، در شمال قونیه، اسپارتا و بوردور، در غربش موغلا و در جنوب دریای مدیترانه می باشد.

نوار ساحلی شهر انتالیا به چهار قسمت تقسیم می شود:

منطقه بلک (Blek)
منطقه بلک (Blek) ترکیه دارای بهترین و گرانترین هتل ها موجود می باشند در این منطقه بیش از ۹۹% هتل ها ۵ ستاره می باشند.

 

منطقه لارا کندو (Lara Kundu)
جدید ترین هتل های ساخته شده در این منطقه از شهر آنتالیا را در خود جای می دهند. به سبب نزدیکی به فرودگاه و مرکز شهر هتل های این منطقه از مشهوریت و نام آوری فراوان برخوردارند. علی رغم اینکه هتل های منطقه لارا کوندو تماماً پنج ستاره می باشند ولی به سبب تغییر فصول و ماهها هتل های با قیمت مناسب را نیز می توان پیدا کرد.

 

منطقه کمر (Kemer)
طبیعی ترین و سرسبزترین منطقه آنتالیا می باشد. در این منطقه هتل هایی با درجه بندی بین ۲ تا ۵۵ ستاره را می توان یافت. به سبب وجود روستاهای با امکانات توریستی، گردشگرانی که طبیعیت را می پسندند نیز از روستاها برای اقامت خویش بهره می جویند.در منطقه کمر (Kemer) و تیتره یه ن گوُل (Titreyengöl) نیز به مانند دیگر مناطق انواع موزیکهای محلی، ملی، سنتی و مدرن جریان دارد.

 

منطقه سیده (Side)
در شهر آنتالیا از دیدنی ترین و زیباترین مناطق آنتالیا می باشد که با ساحل شنی نرم و انواع پلاژها توانسته نظر توریستها را به خود جلب کند. این منطقه از مرکز شهر ۱٫۵۵ ساعت مسافت دارد. در منطقه سیده هتل ها در دامنه و رنج ۲ تا ۵ ستاره می باشند.

هوای آنتالیا در طول سال تغییر چندانی نمی‌کند، بیشتر روزها گرم و شرجی است. زمستان‌ها کمی خنک‌تر می‌شود و چند روزی باران می‌بارد. بهترین وقت سفر به آن‌جا، از اوایل فروردین تا اواخر آبان است که می‌شود در دریا شنا کرد.(آب و هوای این شهر به طور کلی مدیترانه‌ای بوده که در فصل تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و بارانی می‌باشد)

چگونه یک تور آنتالیا مناسب خربداری کنیم ؟؟

شناخت جزئی از شهر آنتالیا داشته باشید. درمورد هتل های آنتالیا و خدماتی که به مسافران ارائه میدهند تحقیق نمائید. به شما پیشنهاد میکنیم اگر برای اولین بار است که به آنتالیا سفر میکنید حتما از هتلهای ۵* با خدمات uall استفاده کنید. امروزه اکثر هتل های ۵* آنتالیا به سبب خدماتی که ارائه میدهند خود یک جاذبه گردشگری به حساب می آیند.

با توجه به اینکه تورهای آنتالیا در فصل های شلوغ سال به نسبت گرانتر هستند پیشنهاد ما به شما اینست که تا حدامکان درروزهای غیر تعطیل اقدام به سفر نمائید که هم شهر آنتالیا خلوت تر باشد و هم توری با قیمت مناسب تر خریداری کنید.

بیمه مسافرتی را در تورهای خود فراموش نکنید با این بیمه اگه خدای نکرده توی مسافرت بیمار بشید، هزینه های درمانی شما رو پرداخت میکنه که غالبا توی کشورهای دیگه خیلی گرونتره.

جهت رزرو تورهای نوروزی آنتالیا و آلانیا با ارسطوپرواز در ارتباط باشید

تلفن تماس ( خط ویژه ) ۸۸۴۱۴۰۰۴

هتل های پیشنهادی ما به شما

Crystal Waterworld Resort & Spa

Sherwood Breezes Resort

Crystal Sunset Luxury Resort & Spa

http://www.delphinimperial.com/

مارادر تلگرام و اینستاگرام ارسطو پرواز دنبال کنید خط ویژه ۸۸۴۱۴۰۰۴ تلگرام arastooparvaz@ اینستاگرام arastooparvaz