بازارهای استانبول

پست پست های ترکیه پکیج های استانبول

جاذبه های استانبول

بازارهای استانبول

کاپالی چارشی در استانبول که بازار سرپوشیده است. در این بازار میتوانید قالیچه، اشیاء سرامیکی و ظروف مسی، لباسهای چرمی خریداری کنید. بازار می سیر چارشی سی در استانبول در ایستگاه امین اونو است. در این بازار میتوانید ادویه بخرید.

در قسمت قدیمی شهر استانبول در محله سلطان احمد هم مراکز خرید دیگری هم وجود دارد. بهترین مکان برای خرید لباس و پارچه در استانبول خیابان استقلال، خیابان جمهوریت و خیابان روملی است.

مراکز خرید آتاکوی گالریا در منطقه آتاکوی، در استانبول در منطقه اتیلر و مرکز خرید کاروسل در منطقه باکیرکوی، پاساژ اطلس در محله بی اوغلو، مرکز خرید کاپیتول و چنیار آلتی در منطقه بیازیت از دیگر مراکز خرید هستند.

در مراکز خرید Cevahir و Kanyon و Metrocity در استانبول میتوانید اجناس مارکدار مثل مانگو، بنتون، زارا، لیوایز و ماوی را پیدا کنید.

خرید لوازم دکوراسیون منزل در استانبول

اگر می خواهید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید و به دنبال اجناس ترکی هستید می توانید از یک بازار ارزان قیمت به نام addres-istanbu استفاده کنید. در این مکان می توانید انواع دکور ها را برای منزل با قیمتی خوب پیدا کنید. البته می توانید وسایل کوچک تزیینی برای تزیینات داخل اتاق و روی میز و ویترین ها هم در این مکان پیدا کنید.

سوغاتی های ارزان فقط در کاپالی چارشی استانبول

بازار کاپالی چارشی یکی از بازارهایی است که می توانید انواع سوغاتی ها را با قیمت مناسب با تنوع نوع، جنس و مارک پیدا کنید و خریداری کنید. ناراحت نباشید از اینکه جنس ارزان به سوغات می برید چرا که مهم کیفیت است که در این بازارها کاملا مشهود است. یکی از عمئه محصولات این مرکز لباس و کیف های چرمی است.

شاید بتوانید اجناس دیگری که با چرم درست می شوند هم در این مکان پیدا کنید اما بدانید بازار مخصوص چرم ترک ها حای دیگری است که در ادامه بدان می پردازیم.

عطر و ادویه جات بازار مصری در استانبول را از دست ندهید

در این بازار که به بازار مصری مشهور و معروف است شما می توانید تمام محصولاتی که به ادویه و عطر مربوط می شوند را مشاهده کنید و از آن ها خریداری کنید. این عطرها بسیاری از ایرانی ها را برای خرید سوغات به عنوان عطر ترکی جذب می کنند از طرفی غذاهای سنتی نیز می توانید در این مکان مشاهده کنید.

چرم خالص ترکیه در market-antalya

بازار آنتالیا که با عنوان market-antalya مشهور است یکی از مراکزی است که شما می توانید چرم خالص مورد پسند خود را در این مکان پیدا کنید، انواع کیف ها و کفش ها و پالتو چرم ها را در این مکان می توانید مشاهده کنید و با قیمت مناسب خریداری کنید.

مواد غذایی در تانساش استانبول را هم امتحان کنید

می گویند این بازار پر از شکموهایی است که در حال خرید مواد تغذیه ای مورد علاقه شان هستند. بازار تانساش یکی از بازارهای مواد غذایی است که در آن می توانید انواع خوراکی های داخلی و بین المللی را پیدا کنید که هر کدام با توجه به تنوع و خواص گرد هم جمع آمده اند. غذاهای سنتی نیز در این بازار به وفور یافت می شود.

لباس های شیک و ارزان ترکی در استانبول

سه خیابان در ترکیه هستند که می تواند نیاز پوشاک شما را کاملا رفع کنند. این سه خیابان استقلال، جمهوریت، و خیابان روملی است. خیابان استقلال که سر آن به میدان تقسیم می رسد از خیابان های مشهور استانبول است که برای فروش و خرید پوشاک می توانید فقط آن را انتخاب کنید. انواع کیف و کفش و پوشاک را فقط می توانید با تنوع رنگ و جنس و قیمت در این مکان مشاهده کنید.

پاساژ های اطلس و مرکز خرید کاپیتول هم در منطقه آسیایی استانبول است که مربوط به خیابان بغداد می شود.

بازارهای هفتگی در استانبول

چهارشنبه بازار و جمعه بازار : جمعه بازارش رو باید با تراموا ایستگاه فیندیق زاده پیاده بشین و ۳ دقیقه به سمت مخالف پیاده روی کنید یه بازار مسقف که کلی جنسای شیک و ارزون دارهعزیزانی که تو آکسارای هستن : اگه از آکسارای سوار مترو قدیمی بشی باید ۴ تا ایستگاه بری اولویم , مرمرا فروم و مرتر نزدیک هم هستن اگه سریع و فرز باشید.

تو یه روز هر سه تا رو میتونید برید برای رفتن به مرکز خرید الیویوم حتما با تراموا برید ایستگاه زیتون بورنو پیاده بشید و بعد از اونجا با مینی بوسهای کرم رنگی که به اصلاح خودشون دولموش میگن دم الیویوم پیاده میشین نفری ۱٫۵ لیره.

دوستان سه شنبه بازار همیشه هست داخل الویم هست الویم مرکز خرید هست تو منطقه زیتونبورنو و قیمت لباسها خیلی ارزون میشه توی سه شنبه بازار olovim قیمتها اینجا خوبه مخصوصا اگه از مرتر خرید کنید .

دیگر بازار های هفتگی در استانبول

 • Pazartesi günü Bahçelievler Pazarı دوشنبه بازار باحچه لیولر
 • Salı günü Kadıköy Pazarı سه شنبه بازار کادیکوی
 • Çarşamba günü Bostancı Pazarı چهارشنبه بازار بوستانجی
 • Çarşamba günü Fatih Pazarı چهارشنبه بازار فاتیح
 • Çarşamba günü Yeşilköy Pazarı چهارشنبه بازار یشیل کوی
 • Çarşamba günü Ihlamur Pazarı چهارشنبه بازار ایهلامور
 • Perşembe günü Etiler Pazarı پنجشنبه بازار اتیلر
 • Perşembe günü Merter Pazarı پنجشنبه بازار مرتر
 • Perşembe günü Erenköy Pazarı پنجشنبه بازار ارنکوی
 • Perşembe günü Ulus Pazarı پنجشنبه بازار اولوس
 • Perşembe günü Suadiye Pazarı پنجشنبه بازار سعادیه
 • Cuma günü Fındıkzade Pazarı جمعه بازار فیندیک زاده
 • Cuma günü Üsküdar Pazarı جمعه بازار اوسکودار
 • Cumartesi günü Bakırköy Pazarı شنبه بازار بکیرکوی
 • Cumartesi günü Beşiktaş Pazarı شنبه بازار بشیکتاش
 • Cumartesi günü Küçükçekmece Pazarı شنبه بازار کوچیک چکمه ج

سه شنبه بازار کادیکوی در استانبول

از اسکله امین اونو یا اسکله کاباتاش میتوانید سوار کشتی های بخش اسیایی شده و ایستگاه کادیکوی پیاده شده و بازار همان روبرو داخل کوچه ها برگزار میشود

چهارشنبه بازار بوستانجی در استانبول

از اسکله امین اونو یا کاباتاش میتوانید سوار کشتی شده ایستگاه کادیکوی پیاده شوید و از دم ایستگاه کادیکوی میتوان با اتوبوسهای خط کادیکوی به بوستانجی به بازار بروید در ضمن میتوان از همان ایستگاه کادیکوی با دلموشهای بوستانجی هم بروید ( دلموش همان ون خودمونه )

چهارشنبه بازار فاتیح در استانبول

در منطقه فاتیح نزدیک سلطان احمده و شما از تمام کوچه های اطراف بازار یا دانشکده میتوانید خودتون رو به این بازار برسونید

چهار شنبه بازار یشیل کوی در استانبول

از سیرکه جی میتوانید سوار تراموای سیرکه جی به حالکالی halkali شده و ایستگاه یشیل کوی پیاده شوید در خارج از ایستگاه مطمئنا شما را به سمت بازار راهنمایی میکنند ( اگر در منطقه تکسیم هستید میتوانید با اتوبوس تکسیم به یشیل کوی استفاده کرده و ایستگاه یشیل کوی پیاده شوید)

پنجشنبه بازار مرتر در استانبول

از اکسارای سوار مترو اکسارای به فرودگاه شوید و در ایستگاه مرتر پیاده شده و در خارج از ایستگاه با راهنمایی دیگران به بازار برسید

پنجشنبه بازار سعادیه در استانبول

باید از اسکله امین اونو یا کاباتاش سوار کشتی های کادیکوی شده ایستگاه کادیکوی پیاده شوید و سپس با اتوبوسهایی که به سمت بوستانجی میروند سوار شده و سعادیه پیاده شوید`

جمعه بازار فیندیک زاده در استانبول

اگر با تراموایی که از کاباتاش به سمت زیتون بورونو میرود اتفاده کنید و در ایستگاه فیندیک زاده پیاده شوید درکوچه های روبروی ایستگاه بازار تشکیل میشه ( فیندیک زاده بعداز اکسارای است)

پنجشنبه بازار اولوس در استانبول

قبلا این بازار جلوی akmerkez اک مرکز تشکیل میشد اما تازگیا جاش عوض شده و به پشت پارک دکتر ایکوت aykut park منتقل شده در ضمن از جلوی همان اک مرکز وسیله برای بازار هست این جای جدید تو محله بشیکتاشه

شنبه بازار بشیکتاش در استانبول

با اتوبوسهایی که به سمت اسکله بشیکتاش میروند سوار اتوبوس شده در اسکله پیاده شوید خیابان روبروی اسکله محل تشکیل بازار است

شنبه بازار بکیرکوی در استانبول

با اتوبوسهای تکسیم به یشیل کوی استفاده کرده ایستگاه بکیرکوی پیاده شوید یا اگر در منطقه سیرکه جی یا امین اونو هستید میتوانید با تراموای سیرکه جی به هالکالی استفاده کنید

شهر استانبول هر ساله خیل عظیمی توریست و گردشگر را پذیراست یکی از موارد جلب توریست در استانبول این روزها مراکز خرید بیشمار و خرید های ارزان و به صرفه است.

ارسطو پرواز مجری مستقیم تورهای ترکیه استانبول

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با کانتر مربوطه تماس حاصل فرمایید.

برای دیدن پکیج های ما با کانال های ارتباطی ما در تماس باشید .

تلگرام :		 @arastooparvaz
اینستاگرام:	arastooparvaz
وب سایت:	arastooparvaz.com
شماره تماس:	۸۸۴۱۴۰۰۴