اسکله کلارک سنگاپور

پست پست های جنوب شرق آسیا پست های سنگاپور

اسکله کلارک سنگاپور

تورسنگاپور
اسکله کلارک سنگاپور

اسکله کلارک سنگاپور یکی از مناطق گردشگری سنگاپور هست که توریست زیادی را به خود جذب کرده است منطقه کلارک کی (اسکله کلارک) است. این منطقه بواسطه رستورانها، کلابهای شبانه و تفریحات اطراف یکی از مکانهایی شده که هر توریستی که وارد سنگاپور می شود حتی برای یک بار لذت بودن در کنار اسکله کلارک و رودخانه و غذا خوردن در رستورانهای اطراف کلارک کی را تجربه می کند.

به غیر از توریستهای خارجی که تردد زیادی در منطقه کلارک سنگاپور دارند شما تعداد زیادی از جوانهای سنگاپوری را نیز می بینید که به تفریحات شبانه مشغولند.

اگر اهل شب نشینی و شب گردی هستید و اگر دوست دارید در کشوری با آب و هوای کاملا استوایی و لذت کنار  رودخانه بودن با روشنایی فوق العاده زیبا و جذاب و مکانی شاد، سرگرم کننده و پرتردد استفاده کنید ما به شما منطقه کلارک کی سنگاپور را توصیه می کنیم.

اگر اهل خوراکیها خوشمزه و غذاهای متنوع از قبیل غذاهای چینی، هندی، وسترن و غیره هستید شبی به یاد ماندنی را در این منطقه سپری کنید و در آن واحد از موزیک و موسیقی زنده بعضی رستورانها لذت ببرید.

راستی اگر اهل خوردن غذاهای  ایرانی هستید نگران نباشید در خیابان اصلی رستوران شیراز پذیرای شما عزیزان می باشد.

سنگاپور گزینه ی خوبی برای گذراندن تعطیلات و دوری از روزهای پر فشار کاری است که در تورسنگاپور میتوانید از این اسکله دیدن نمایید.

مقصدی که در آن زمانی برای بی حوصلگی پیدا نمی کنید. یکی از جذابیت های این مقصد دیدنی جاذبه ای به نام اسکله کلارک است که به منطقه کلارک کی معروف است، از بهترین مکان های تفریحی برای زندگی شبانه! در بسیاری از شهرهای دنیا زندگی شبانه وجود ندارد، به این معنی که شهر در اوایل شب تعطیل می شود و با بستن مغازه ها و فروشگاه ها مردم به خانه هایشان می روند. اما در بعضی شهرها و کشورهای دنیا از جمله شهرهای جنوب شرق آسیا شما با زندگی شبانه روبرو می شوید، به شکلی که تا دیروقت مغازه ها و رستوران ها باز هستند و شما می توانید در مراکز تفریحی از شب هایتان لذت ببرید.

سنگاپور یکی از کشورهایی است که می توانید به دیدن جاذبه های گردشگری آن بروید و از طبیعت آنجا، ساحل ها و اسکله های دیدنی آن لذت ببرید. بسیاری از ایرانی ها برای گذران تعطیلات خود از این کشور دیدن می کنند. تورهای ترکیبی زیادی هستند که ارائه دهنده ی بازدید از جذاب ترین جاذبه های این کشور هستند

اسکله کلارک سنگاپور

 اسکله کلارک سنگاپور یکی از جاذبه های دیدنی سنگاپور است که از قرن ۱۹ تاکنون با فروشگاه های متعددی، ارائه دهنده ی خدمات به مردم هستند. از میان ۵۰ فروشگاهی که در این مکان هستند، بیشتر به فروش لباس های پشمی و ابریشمی و پارچه های زیبا می پردازند.

عصر به بعد زمانی که هوا جذاب تر می شود، بسیاری از رستوران های روباز گشاده شده و مردم می توانند از این محیط زیبا و دیدنی بهره مند شوند. در این رستوران ها غذاهای محلی سرو می شود.

کباب مالزی هم غذای مشهوری است که از کشور همسایه شان به ارث برده اند تا مردم را به یک خوراک متفاوت دعوت کنند. کسانی که قایق سواری دوست دارند می توانند مسیر زیادی را به قایق سواری مشغول شوند.