وقت سفارت آمریکا

وقت سفارت آمریکا

پست های وقت سفارت پکیج های اروپا پکیج های ویزا ویزای کشورهای اروپایی

 وقت سفارت آمریکا
در
ترکیه ,  دبی , ارمنستان

وقت سفارت آمریکا
ARASTOOPARVAZ

در صورت تقاضا برای ورود به خاک ایالات متحده آمریکا نیازبه اخذ ویزای این کشور دارید .اولین قدم هم دریافت وقت سفارت این کشور است که کارشناسان ما شما را در این راه یاری میکنند.

ابتدا در صورت در خواست وقت سفارت آمریکا می بایست اقدام به بررسی تقویم وقت سفارت از طریق آژانس مربوطه به نمایید. سپس بعد از  مشخص  شدن تاریخ  وقت می بایست نسبت  به تکمیل  فرم DS 160   مربوط به نوع در خواست ویزا نموده  که این خود به دو راه انجام می شود.

  1. شخص مسافر فرم مربوطه  را تکمیل نموده و بار کد نهایی  را به آژانس اعلام  می کند.
  2. مسافر به کمک آژانس سوال های مربوط را پاسخ میدهد.کارشناس آژانس  آن را در سایت امیگریشن ایالالت متحده آمریکا بار گذاری می کند.

فرم  DS 160      شامل  44  عدد سوال شخصی از شخص  درخواست کننده  ویزا  یا وقت سفارت می باشد که به زبان انگلیسی پاسخ داده می شود.بعد از آن اقدام به تعیین وقت در تقویم سفارت می باشد. که بنا بر خواست مسافر انجام می گیرد . توجه داشته که  معمولا با توجه به  تعداد در خواست وقت  سفارت در دو یا سه ماه اقدام به بازگشایی تقویم می نماید. که ممکن است اولین فرصت تقویم برابر با خواست مسافر نباشد.ولی در اغلب  این مواقع پس از تعیین تاریخ  تعدادی از مسافران از تاریخ ثبت شده ناراضی  می باشند چون که نسبتا دیر می باشد. ولی لازم به ذکر است پس از تعین وقت کاربر می تواند وقت اخذ شده خود را در صورت کنسلی سایر وقت ها به زمان زودتری موکول کند که این امر بدیهی و تقریبا در هر سری از ثبت نام ها اتفاق می افتد.

در هنگام  پرداخت  پروسه هزینه های اجباری SERVICE FEE  دقت بفر مایید.که شامل هزینه تعین وقت و فیش های پرداختی سفارت می باشد.نکته مهم در این امر این است  این هزینه ها پس از پرداخت به هیچ عنوان در صورت کنسلی  از جانب مسافر استرداد نمی گرددو تنها امکانی که وجود دارد این است که شخص در خواست کننده می تواند از زمان ثبت نام  تا یکسال زمان وقت را تغییر بدهد. به تاریخ  دیگری موکول نماید.

مدارک مورد نیاز دریافت وقت سفارت آمریکا

  • تصویر صفحه اول پاسپورت
  • آدرس ایمیل فعال و شماره تماس
  • تکمیل فرم DS 160
  • عکس 5*5 ( صورت به طور کامل معین باشد .)
  • در صورت داشتن ویزای آمریکا د رگذشته ارسال اسکن از صفحه ویزا الزامیست

هزینه های  اخذ وقت سفارت آمریکا

  • دریافت وقت سفارت + واریزی هزینه های سفارت تومان

دبی
$  aug / sep  290
آنکارا
$  julay / aug/ sep     330

  • هزینه پرکردن فرم  DS 160  تومان 180,000

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید
خط ویژه 88414004
تلگرام ARASTOOPARVAZ@
اینستاگرام ARASTOOPARVAZ