تور بدروم

تور بدروم

تور بدروم شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در بهترین هتل های ترکیه در شهری که خاطرات زیادی از دوران حکومت قدیمی ایرانی ها را در خود جای داده است می شود. رزرو بلیط و هتل به صورت تک نیز برای مسافران میسر است. تور بدروم از آن جهت که آرامگاه هالیکارناسوس از عجایب هفتگانه دنیای باستان را در خود جای داده برای گردشگران در سراسر جهان جذابیت های فراوان دارد. وجود قلعه های باستانی هخامنشی، شهر موزه های زیر آب، قلعه بدروم، آمفی تئاتر مشهور هالیکارناسوس و جاذبه های طبیعی فراوان به مانند دیگر شهرهای ترکیه همگی دلیل برای جذابیت فراوان تور بدروم برای جهانگردان می باشند. در ایران هم افرادی که می خواهند دیدنی های فراوان را در یک جا ببینند تور بدروم انتخاب ارزان و مناسبی است.

موزه باستان شناسی زیر آب این شهر هم برای افرادی که علاقه مند در گذار به زندگی گذشتگان هستند جاذبه دیگری می تواند باشد.اولین جاذبه ای که هر گرشگری در تور بدروم باید ببیند قلعه بدروم است. این قلعه در قرن چهاردهم به دست شوالیه‌های هوسپیتالر و به درخواست کلیسای رومی در دفاع اززائرین مسیحی ساخته شده بود بعد ها وقتی که به دست عثمانیان افتاد شکل اسلامی به خود گرفت و مسجد زیبایی در داخل آن ساخته شد. امروزه یک موزه مشهور باستان شناسی زیر آب داخل آن قرار دارد. این شهر کوچک یکی از عجایب هفتگانه جهان باستان را نیز در خود جای داده که البته برای دیدن آن به شکل باستانی باید کمی تخیل را نیز به کار بگیرید چون در حال حاضر ویرانه های آن تنها قابل مشاهده است.

در گذشته زمانی که بدروم کوچکتر بود، دور تا دور آن دیواری به طول ۷ کیلومتر کشیده شده بود. دروازه ای بزرگ هم بر این دیوار قرار داشت که امروز ویرانه های آن موجود است و Mindos Kapısı نام دارد. از دیگر جاذبه های گردشگری این شهر می توان به تئاتر رومی بدروم، اسکله زیبای کشتی ها در بدروم، شهر قدیم بدروم و بازار قدیم بدروم اشاره کرد. برای دریافت آخرین اطلاعات و بهترین زمان سفر به بدروم حتما با کارشناسان تور بدروم ارسطو پرواز تماس بگیرید.

درباره بدروم و تور بدروم

  • مساحت: ۶۵۶ کیلومتر مربع
  • جمعیت:۳۶۰۰۰ نفر

پیوند به بیرون

شهریور ۶, ۱۳۹۸

تور آنتالیا ویژه ۹ شهریور ۹۸

تور آنتالیا ویژه ۹ شهریور ماه ۹۸تمامی هتل ها در صورت در خواست مسافر قابل رزرو خواهند بود.
شهریور ۱۷, ۱۳۹۸

تور آنتالیا ۲۸شهریور ۹۸ ارسطو پرواز آریان

تور آنتالیا ویژه ۲۸ شهریور ۹۸ ارسطو پرواز آریان ارسطو پرواز آریان مجری برتر تور های ترکیه تمام هتل های ترکیه به درخواست مسافر قابل رزرو […]
شهریور ۱۶, ۱۳۹۸

تور دبی ویژه شهریور ماه ۹۸ ارسطو پرواز آریان

تور دبی ویژه شهریور ماه ۹۸ ارسطو پرواز آریان ارسطوپرواز آریان برگزارکننده برتر تورهای آسیایی و اروپایی