تور ترکیه

تور ترکیه

تور ترکیه شرکت ارسطو پرواز آریان شامل تور آنتالیا، تور استانبول، تور بدروم، تور کوش آداسی، تور آنالیا و غیره می شود. بلیط هواپیما و رزرو بلیط در ترکیه به صورت منفرد برای متقاضیان نیز میسر می باشد. در شرکت ارسطو پرواز تلاش بر این است که نهایت راحتی را در تور ترکیه برای مسافران فراهم آوریم به همین دلیل می توانید قبل از انتخاب مقصد سفر و رزرو تور ترکیه در ابتدا با کارشناسان تور ترکیه شرکت تماس برقرار کنید.

تور ترکیه محبوب ترین پکیج مسافرتی برای مسافران ایرانی می باشد. به سبب زیبایی های فراوان خدادادی این کشور و همچنین تاریخ غنی این کشور که سکونت انسان در ترکیه را به ده ها هزار سال پیش می رساند و همچنین قرارگرفتن در میان سه قاره که این کشور را در طول تاریخ از نظر استراتژیک بسیار مهم گردانیده موجب شده که این کشور در طول تاریخ بین رومی ها، ایرانی ها، اعراب، عثمانی ها و غیره دست به دست شود. برخی از شگفت انگیز ترین آثار باستانی و همچنین ۲ عدد از عجایب هفتگانه دنیا در ترکیه قرار دارد. یکی از محبوب ترین نقاط باستان شناسی جهان تپه شگفت انگیز گوبلکی با قدمت ۱۲ هزار ساله در استان شانلی اورفه ترکیه قرار دارد.

ترکیه همچنین به سبب سیاست گسترش توریسم پذیرای جهانگردان و مشاهیر از ۴ سوی جهان می باشد و بر عکس تصور رایج فرهنگ های گوناگون در این کشور به راحتی با هم ادغام شده اند. ترکیه همچنین محل دائمی حضور هنرمندان از اقصی نقاط جهان می باشد. چنانچه مایل به اخذ پیکاپ سفارت سوئیس یا آمریکا را نیز داشته باشید شرکت ارسطو پرواز آمادگی دارد که تسهیلات کاملی اعم از اخذ ویزا و پیکاپ سفارت را در اختیار شما قرار دهد.

درباره ترکیه و تور ترکیه و مقایسه با ایران

جمعیت دبی۲٫۵ میلیون نفر
مساحت۴۱۱۴ کیلومتر مربع
تولید ناخالص ملی۸۲ میلیارد دلار
واحد پولدرهم
  • واحد پول: لیر ترکیه
  • نوع حکومت: جمهوری با پارلمان واحد
  • شهر های گردشگری: آنتالیا، استانبول، بدروم، کوش آداسی، آنالیا و غیره

پیوند به بیرون

شهریور ۶, ۱۳۹۸

تور آنتالیا ویژه ۹ شهریور ۹۸

تور آنتالیا ویژه ۹ شهریور ماه ۹۸تمامی هتل ها در صورت در خواست مسافر قابل رزرو خواهند بود.
شهریور ۱۷, ۱۳۹۸

تور آنتالیا ۲۸شهریور ۹۸ ارسطو پرواز آریان

تور آنتالیا ویژه ۲۸ شهریور ۹۸ ارسطو پرواز آریان ارسطو پرواز آریان مجری برتر تور های ترکیه تمام هتل های ترکیه به درخواست مسافر قابل رزرو […]
شهریور ۱۶, ۱۳۹۸

تور دبی ویژه شهریور ماه ۹۸ ارسطو پرواز آریان

تور دبی ویژه شهریور ماه ۹۸ ارسطو پرواز آریان ارسطوپرواز آریان برگزارکننده برتر تورهای آسیایی و اروپایی