تور پاتایا

تور پاتایا

تور پاتایا شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در بهترین هتل های تایلند کشوری که به نام هزار معبد شناخته می شود می شود. پاتایا شهری ساحلی با زیبایی های فراوان و آثار تاریخی بسیار می باشد. شهرت این شهر که زمانی منظقه بکر و کوچکی بود به زمانی بر می گردد که سربازان آمریکایی در طول جنگ دوم جهانی و جنگ کره برای دوران مرخصی به جای اینکه فاصله زیاد تا خانه را طی کنند این منطقه را برای دوران استراحت انتخاب می کردند. بعد از آن شهرت این شهر در دنیای غرب بیشتر شد و دولت تایلند هم تلاش کرد تا تمام امکانات را برای گردشگران در این شهر فراهم کند. سواحل طبیعی این شهر منظره ای از بهشت را پیش چشم خارجیان مجسم میکرد.

سالانه بیش از ۶ میلیون بنفر از این شهر بازدید می کنند. این شهر پر از کلاب های شیانه تفریحی است به طوری که به نظر می رسد هرگز مردم در این شهر خواب را به چشم نمی بینند. تور تایلند برای خانواده هایی که می خواهند یک تور جنوب شرق آسیا را تجربه کنند چندان توصیه می گردد اما برای جمع دوستان انتخاب مناسبی است. تور تایلند شامل جذابیت هایی مانند جزیره مرجان، آکواریوم و دنیای زیر آب، کوه بودا، باغ وحش ببرها، باغ استوایی، موزه ریپلی، تور گیبون، شو الکازار، خیابان معروف واکینگ استریت و غیره می شود.

موقعیت این شهر در ۱۶۰ کیلومتری بانکوک و خلیج بزرگ تایلند است. آب و هوای آن استوایی و به دو فصل گرم خشک و گرم بارانی تقسیم می شود. دوره زمانی فصل گرم و خشک از دسامبر تا فوریه و گرم و بارانی از مارچ تا آوریل است. برای اطلاع از بهترین زمان سفر حتما با کارشناس تور تایلند شرکت تماس بگیرید. از جاذبه های گردشگری معروف این شهر می توان به خیابان معروف به walking street، محراب حقیقت، کلاب تیفانی، باغ استوایی Nong Nooch ، دهکده فرهنگی، بازار معلق پاتایا، صخره بزرگ بودا، پار آبی پاتایا، جزیره مرجان، بازار هنر پاتایا و غیره را نام برد.

درباره پاتایا و تور پاتایا

  • مساحت: ۲۲ کیلومتر مربع
  • جمعیت: ۱۰۷ هزار نفر

پیوند به بیرون

شهریور ۶, ۱۳۹۸

تور آنتالیا ویژه ۹ شهریور ۹۸

تور آنتالیا ویژه ۹ شهریور ماه ۹۸تمامی هتل ها در صورت در خواست مسافر قابل رزرو خواهند بود.
شهریور ۱۷, ۱۳۹۸

تور آنتالیا ۲۸شهریور ۹۸ ارسطو پرواز آریان

تور آنتالیا ویژه ۲۸ شهریور ۹۸ ارسطو پرواز آریان ارسطو پرواز آریان مجری برتر تور های ترکیه تمام هتل های ترکیه به درخواست مسافر قابل رزرو […]
شهریور ۱۶, ۱۳۹۸

تور دبی ویژه شهریور ماه ۹۸ ارسطو پرواز آریان

تور دبی ویژه شهریور ماه ۹۸ ارسطو پرواز آریان ارسطوپرواز آریان برگزارکننده برتر تورهای آسیایی و اروپایی