تور سبو

تور سبو

تور سبو شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در بهترین هتل های جزیره زیبای سبو می شود. سبو جزیره ای بلند و باریک کشیده شده داخل اقیانوس به طول ۱۹۶ کیلومتر می باشد که عرض آن در بلندترین حالت ۳۲ کیلومتر است. سواحل باریک آن از نوع آهکی و شامل گیاهان اقیانوسی می باشد. بلندی های آن شامل تپه ها و ارتفاعات نوک تیز می شود. مساحت جزیره در حدود ۴۵۰۰ کیلومتر مربع است که آنرا نهمین جزیره بزرگ فیلیپین می کند. صخره های مرجانی در سواحل جزیره فراوانند و به زیبایی های آن افزوده اند. تصاوی سواحل این منطقه زینت بخش بسیاری از مجلات گردشگری و جهانگردی می باشد. این منطقه نقش بزرگی را در اقتصاد فیلیپین بازی می کند، علاوه بر توریسم کشاورزی و مخصوصا تولید نارگیل و انواع نوشیدنی های مرتبط با آن بخشی از فعالیت های اقتصادی ساکنان است.

جزیره اصلی سبو بخشی از منطقه بزرگتر سبو می باشد. دیگر جزایر مهم این منطقه مکتان، بانتایان، بادیان، مالاپاسکوآ و کاموتس می باشند. هتل های لوکس در این جزایر زیبا فراوانند و جهانگردان انواع اقامتگاه های تفریحی را برای انتخاب در مقابل خواهند داشت. دورتر از ساحل نیز اقامتگاه های زیادی در ارتفاعات وجود دارند که دید بسیار زیبایی از اقیانوس را ارائه می دهند. در جنوب جزیره جهانگردان می توانند کوسه نهنگ های عظیم الجسه و فواره های آن ها را تماشا کنند. بازارهای خرید نیز در این منطقه وجود دارد گرچه سبو به عنوان مقصد خرید توصیه نمی شود.

در اطراف نیز روستاهای زیادی وجود دارند که بیشتر ساکنان به ماهیگیری اشتغال دارند و زندگی سنتی فیلیپینی در آن ها جریان دارد. در ارتفاعات آبشارهای زیبایی وجود دارد که ماجراجویان و ورزشکاران را به خود جذب می کنند. بانجی جامپینگ و پرش با چتر نجات در این ارتفاعات در رونق دارد. در صورتی که تور سبو را بر می گزینید حتما با کارشناسان تور فیلیپین شرکت تماس بگیرید تا از بهترین زمان سفر مطلع شوید.

درباره سبو و تور سبو

  • مساحت: ۴۵۰۰ کیلومتر مربع
  • جمعیت: ۴ میلیون نفر کل منطقه سبو

پیوند به بیرون

شهریور ۶, ۱۳۹۸

تور آنتالیا ویژه ۹ شهریور ۹۸

تور آنتالیا ویژه ۹ شهریور ماه ۹۸تمامی هتل ها در صورت در خواست مسافر قابل رزرو خواهند بود.
شهریور ۱۷, ۱۳۹۸

تور آنتالیا ۲۸شهریور ۹۸ ارسطو پرواز آریان

تور آنتالیا ویژه ۲۸ شهریور ۹۸ ارسطو پرواز آریان ارسطو پرواز آریان مجری برتر تور های ترکیه تمام هتل های ترکیه به درخواست مسافر قابل رزرو […]
شهریور ۱۶, ۱۳۹۸

تور دبی ویژه شهریور ماه ۹۸ ارسطو پرواز آریان

تور دبی ویژه شهریور ماه ۹۸ ارسطو پرواز آریان ارسطوپرواز آریان برگزارکننده برتر تورهای آسیایی و اروپایی