88414004
info@arastooparvaz.com

 ویزای شینگن فوریVIP

http://arastooparvaz.com/package/%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D9%86%DA%AF%D9%86-%D8%AA%D8%B6%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C/

شینگن یک قرارداد است که در سال ۱۹۸۵ بین چند کشور امضا شد؛ با این معاهده، ورود ساکنین کشورهای اروپایی، بدون ویزا به این کشورها آزاد شد تا مشکلات رفت و آمد بین مرزی برای آنها کم شود. بنابراین ویزای شینگن برای کسانی است که ساکن یا اتباع کشورهای محدوده شینگن نیستند و می‌خواهند به این محدوده وارد شوند. ۲۶ کشور عضو معاهده شینگن هستند: آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، هلند، بلژیک،لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواکی، اسلوانی، چک، ایسلند، مالت، یونان،لیختن اشتاین و سوئیس. ساکنین و اتباع کشورهای قاره آمریکا، (غیر از چند کشور معدود مثل کلمبیا، پرو، بولیوی و…) و ساکنین و اتباع قاره استرالیا و کشورهای ژاپن، کره جنوبی و مالزی نیازی به اخذ ویزای شینگن ندارند و می‌توانند به مدت حداکثر ۹۰۰ روز به این کشورها وارد و یا خارج شوند. با راه‌اندازی سیستم وی آی اس در یازدهم مهر ماه ۱۳۹۱ قوانین گرفتن ویزا و ورود به شینگن یکپارچه‌تر شد. VIS سامانه اطلاعات ویزای کشورهای عضو شینگن است؛ اطلاعات جامع ویزاها در این سیستم ثبت می‌شود و در مرزهای ورودی شینگن در اختیار مقامات مرزی قرار می‌گیرد.

انواع ویزای شینگن

چهار نوع ویزای شینگن صادر می‌شود که اکثر ویزای مورد درخواست ایرانی‌ها، ویزای شینگن توریستی و نوع C آن است. ویزای شینگن نوع A ویزای ترانزیت است؛ یعنی مسافر نمی‌تواند از فرودگاه خارج شود، فقط می‌تواند در یکی از فرودگاه‌های شینگن پرواز خود را عوض کند و به کشوری در خارج از شینگن برود. درصورتی که برای سفر به یک کشور، احتیاج به عبور از یک کشور عضو شینگن را داشته باشید، باید برای گرفتن ویزای شینگن نوع A اقدام کنید. ویزای شینگن نوع B ویزای عبور است؛ یعنی مسافر می‌تواند از فرودگاه خارج شود و از شینگن به عنوان منطقه عبوری استفاده کند تا از طریق زمینی خود را به کشوری در خارج از محدوده شینگن برساند. ویزای شینگن نوع D هم ویزای بلندمدت است که معمولا تاجران و بازرگانان از آن استفاده می‌کنند تا بتوانند در طول سال چندین بار به شینگن وارد و از آن خارج شوند.

 

چگونه ویزای شینگن بگیریم

گرفتن ویزای شینگن مستلزم طی مراحلی به شرح زیر است:

 • اقدام به گرفتن وقت سفارت از کشور مورد نظر

 • تکمیل مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن

 • حضور در سفارت در تاریخ تائین شده

 • اقدام به مصاحبه و تحویل مدارک به سفارت

 • انتظار برای دریافت ویزای شینگن  ( از روز مصاحبه تا گرفتن ویزای شینگن  بین ۲ تا ۴ هفته کاری زمان لازم است )

دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن

 1. یکی از دلایل بارز و پررنگی که دراکثر موارد باعث ریجکت شدن از سفارت مخصوصا برای ما ایرانی ها میشود نداشتن دلیل قانع کننده و قانونی برای بازگشت است.  و مطمئنا اگر نتوانیم ثابت کنیم که برنامه سفر کوتاهمدت یا بلند مدت  برای ما و کشور مورد نظر سودی ندارد درخواست ما رد خواهد شد.

 2. نداشتن سفر قبلی به خارج از ایران ( خالی بودن پاسپورت )

 3. همخوانی نداشتن تاریخ بلیط و رزرو هتل که خود باعث رد شدن ویزا میشود

 4. سوری بودن رزرو هتل

 5. داشتن آلرت ( ریجکتی ) از هر سفارتی از ۶ تا ۸ ماه آینده

 6. گاهی داشتن دعوتنامه نیز خود  باعث رد شدن درخواست ویزای شینگن شما میشود به دلیل اینکه داشتن خانواده درکشور مورد نظر امکان ساپورت مالی متقاضی را برای بازنگشتن به وجود می آورد.

داشتن ریجکتی

اگر شما برای گرفتن ویزای شینگن از یک سفارت اقدام کرده و ریجکت شده باشید تا ۶ ماه باید صبر کنیدتا دوباره بتوانید برای ویزای شینگن اقدام نمائید درصورتی که تا قبل ۶ ماه برای گرفتن ویزای شینگن از همان کشور یا سایر کشورهای حوزه ی شینگن اقدام نمائید بدون هیچگونه دلیلیی مجددا درخواست شما برای ویزای شینگن ریجکت خواهید شد. که داشتن ۲ مهر ریجکتی در پاسپورت برای گرفتن ویزای شینگن برای آینده کار راا بسیار سخت میکند.

اخذ ویزای شینگن تضمینی فرانسه

توضیحات

تائیدیه  مقدماتی مدارک ۲ تا ۳  روز بعد از تحویل مدارک

تاریخ ورود به سفارت ۱۰ تا ۱۵ روز بعد از کانفرم مقدماتی

نوع ویزا ۱ ماهه توریستی نوع ( C ) با ۱۵ روز اقامت

شرایط

حداقل مدت اقامت در خاک فرانسه ۳  شب

ارائه هتل به عهده شرکت ارسطوپرواز

پرداخت وجه سفارت به عهده متقاضی میباشد

ضمانت نامه بانکی ۵۰ میلیون تومان

 

اخذ ویزای شینگن تضمینی ایتالیا

توضیحات

کانفرم مقدماتی مدارک ۲ تا ۳ روز بعد از تحویل مدارک

تاریخ ورود به سفارت ۷ تا ۱۰ روز بعد از کانفرم مقدماتی

نوع ویزا ۱ ماهه توریستی نوع ( C )  با ۱۵ روز اقامت

شرایط

حداقل مدت اقامت در خاک ایتالیا ۳  شب

ارائه بلیط آلیتالیا رفت و برگشت و ارائه هتل به عهده شرکت ارسطوپرواز

پرداخت وجه سفارت به عهده متقاضی میباشد

ضمانت نامه بانکی ۵۰ میلیون تومان

schengen

ارائه وقت سفارت ( فوری و عادی ) 

COUNTRYPRICE
FRANCE390000
ITALY450000
GERMANY390000
SWISS390000
GREECE390000
AUSTRIA390000
BELJIUM390000

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا و وقت سفارت کلیه کشورها با کانتر مربوطه خانم کزازی تماس حاصل فرمائید.

ارسطوپرواز ۸۸۴۱۴۰۰۴

لینک تلگرام   arastooparvaz@