تور لنکاوی

تور لنکاوی

تور لنکاوی شرکت ارسطو پرواز آریان شامل اقامت در بهترین هتل های سواحل اقیانوسی می شود. لنکاوی مجموعه جزایری جدا افتاده از خاک اصلی مالزی متشکل از ۹۹ جزیره می باشد. مساحت کل این جزایر حدود ۵۰ هزار هکتار می باشد. این جزایر به صورت بکر و باور نکردنیدر انبوه جنگل های استوایی پوشیده شده اند. از لحاظ زمین شناسی این جزیره بخشی از آسیای جنوب شرقی بوده که از بستر اقیانوس به سبب حرکات صفحات قاره ها با سطح آب رسیده اند. از میان این ۹۹ جزیره ۲ جزیره به عنوان جزایر اصلی لنکاوی شناخته می شوند. جزیره جنوبی توریست های بیشتری را به خود جذب می کند و جزیره شمالی که اندکی کم جممعیت تر و دارای ترافیک کمتری از نظر تعداد جهانگردان است. سواحل این جزایر شهرت بسیاری دارند و معمولا نام های افسانه ای را بر آن ها می گذارند.

برخی از مناطق لنکاوی به عنوان میراث جهانی یونسکو حفاظت شده اند. از جمله این مناطق می توان به پارک زمین شناسی لنکاوی، جنگل استوایی Kilim Karst و پارک Pregnant Maiden Lake اشاره کرد. این مناطق به شدت مورد توجه و علاقه جهانگردان قرار دارند به حدی که دولت مجبور شده برای حفظ این میراث عظیم طبیعی جهانی برنامه هایی را در نظر بگیرد. در بعضی جزایر از جمله جزایر اصلی تله کابین هایی در بسیار بلند ساخته شده که مسافران را به ارتفاعات پوشیده از جنگل می رسانند. همچنین سازه ای عظیم به اسم پل اسمان ها در پالائو لنکاوی ساخته شده که همچون سازه هایی دیگر در جهان مثل ساختمان امپایر استیت در نیویورک برای ملاقات های عاشقانه خود انتخاب می کنند.

آب و هوای این جزایر از نوع استوایی می باشد. میزان بارندگی لنکاوی بالا و در حدود ۹۵ اینچ در سال می باشد. از دسامبر تا فوریه فصل خشک ادامه دارد و فصل بارندگی از مارچ شروع و تا نوامبر ادامه دارد. سپتامبر اوج بارندگی است و تا نیم متر نیز ممکن است میزان بارندگی برسد. لنکاوی را برای تجربه یک سفر روحیه بخش توصیه می کنیم همچنین حتما از راهنمایی کارشناسان تور لنکاوی و مالزی استفاده کنید تا بهترین تجربه سفر را تجربه کنید.

درباره لنکاوی و تور لنکاوی

  • مساحت: ۴۸۰ کیلومتر مربع
  • جمعیت: ۹۵ هزار نفر

پیوند به بیرون

شهریور ۶, ۱۳۹۸

تور آنتالیا ویژه ۹ شهریور ۹۸

تور آنتالیا ویژه ۹ شهریور ماه ۹۸تمامی هتل ها در صورت در خواست مسافر قابل رزرو خواهند بود.
شهریور ۱۷, ۱۳۹۸

تور آنتالیا ۲۸شهریور ۹۸ ارسطو پرواز آریان

تور آنتالیا ویژه ۲۸ شهریور ۹۸ ارسطو پرواز آریان ارسطو پرواز آریان مجری برتر تور های ترکیه تمام هتل های ترکیه به درخواست مسافر قابل رزرو […]
شهریور ۱۶, ۱۳۹۸

تور دبی ویژه شهریور ماه ۹۸ ارسطو پرواز آریان

تور دبی ویژه شهریور ماه ۹۸ ارسطو پرواز آریان ارسطوپرواز آریان برگزارکننده برتر تورهای آسیایی و اروپایی